پنس نشان می دهد coronavirus اجتماعی فاصله نمی خواهد به زودی به پایان

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت ساخته شده است که هیچ راز خود را بی حوصلگی بلند اجتماعی فاصله اقداماتی که باید در مورد نه از 10 آمریکایی در خانه و اقتصاد ایالات متحده در نزدیکی متوقف. اما صحبت در جلسه توجیهی روزانه از کاخ سفید coronavirus نیروی کار در پنج شنبه شب معاون رئیس جمهور مایک پنس که سران که نیروی کار نشان داد که در پایان به کسانی که محدودیت ممکن است می آیند در هر زمان به زودی.

بدون ارائه جزئیات پنس ذکر شده شرایط که به نظر می رسد بسیاری از هفته اگر نه چند ماه از دیدار کرد. او توضیح داد که در حالی که این مهم به “بازگشایی” در این کشور شد حتی بیشتر از آن را به “باز بماند.” این مرجع به نگرانی که بلند کردن دستورات در برابر جسارت در می تواند اجازه می دهد برای بازگشت از coronavirus.

“هیچ کس می خواهد به بازگشایی امریکا بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” پنس گفت: حتی به عنوان او اشاره کرد که انتظارات برای بازگشایی سریع غیر واقعی بود. او گفت که داده ها در نهایت امر “به اطلاع رئیس جمهور تصمیم گیری و زمان بندی است.”

پنس گفت که “بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید برای بازگشایی امریکا قرار داده است coronavirus پشت ما برای رسیدن به پایان است که منحنی با از دست دادن کمی از زندگی یا به سختی ممکن است.” منحنی او با اشاره به در حال حاضر در همه جا نمودار نشان داده که روزانه از عفونت. مسطح که منحنی است که کاهش تعداد روز بیش از روز عفونت های جدید — شده است هدف اصلی از مقامات بهداشت عمومی در سراسر کشور است. اما حتی پس از این بیماری همه گیر اوج رسیده است, در آینده, بازگشت به نقطه ای که وجود دارد عملا هیچ عفونت های جدید در همه می تواند یک شماره از هفته.

حتی کشورهایی مانند آلمان است که در میان موفق ترین در جهان در مبارزه با این بیماری را دیده اند افزایش اخیر در عفونت عهد به دشواری در رهایی جامعه از coronavirus در دسترس نباشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه گذشته که او می خواست برای دیدن این کشور بازگشایی شد با عید پاک خواهد شد که این جشن در روز یکشنبه ، او بعدها مورد حمایت خارج که با ادعا و در عین حال همچنان به اصرار دارند که انزوا و بی تحرکی می تواند خطرناک تر از coronavirus خود را. مقامات بهداشت عمومی به اشتراک نگذارید که مشاهده.

Coronavirus باعث بیماری به نام COVID-19 که از دوشنبه شب به قتل رسانده بود در مورد 16,500 آمریکایی است. این است که اغلب کاهش یافته به سابق ایندیانا فرماندار به بیان و یا کاهش مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات که می تواند متناقض و گیج کننده است. تا کنون معاون رئیس جمهور موفق به انجام این کار بدون angering خود معروف حساس ،

پنج جلسه از این قاعده مستثنی بود با پنس چرخی پایین انتظارات سریع بازگشت به حالت عادی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح کرده بود که بسیار احتمال است. به عنوان این جلسه به پایان واشنگتن پست منتشر شده یک حساب کاربری از کاخ سفید مذاکرات که در آن تهمت بود به گفته مقامات دولت به شدت به دنبال “یک استراتژی برای از سرگیری فعالیت های کسب و کار 1 مه.”

در روزهای اخیر در چین ادعا کرده است یک پیروزی قاطع بیش از همه گیر, گزارش جدید مرگ و میر در چهار شنبه از COVID-19 هر چند برخی از آنها تمایلی به اعتماد پکن رهبران مستبد. کشورهای دیگر ضربه coronavirus از جمله ایتالیا نشان داده اند نشانه هایی که مستند اقدامات در واقع آوردن نتایج مورد نظر. حتی پس از یک بازگشت سریع به حالت عادی به نظر می رسد به یک هدف غیر واقعی و بسیاری از تحلیلگران هشدار می دهند که پس از coronavirus واقعیت خواهد بود کاملا متفاوت از قبل-شیوع جهانی.

پنس همچنین گفت که برای آمریکایی ها برای از سرگیری برخی از صورت ظاهر از زندگی عادی وجود دارد را باید coronavirus درمان. “من آنها را داروهای که شما احساس می کنید بهتر است,” او پکتیا میباشد در حالی که اذعان کردند که در عین حال به آسانی در دسترس است.

همچنین لازم پنس گفته بود “گسترده تر تست.” گسترش و پیچیده تر تست می تواند اجازه می دهد مقامات بهداشت عمومی نه تنها تشخیص بالقوه افراد بیمار — که پس از آن جدا شود و یا در بیمارستان بستری — اما همچنین برای شناسایی افرادی که ممکن است در مبارزه coronavirus بدون لزوما دانستن آنها تا به حال انجام شده است. چنین افرادی ممکن است وقف با آنتی بادی است که مشورت coronavirus ایمنی. که به نوبه خود آن را امن برای آنها به بازگشت به کار.

پنس اضافه کرد که او و مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد صبر کنید برای راهنمایی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری قبل از بازگشایی این کشور است. تا کنون CDC داده است هیچ نشانه ای که چنین راهنمایی های آینده است.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • جدید اخبار یاهو/YouGov coronavirus های نظرسنجی ها نشان می دهد آمریکایی ها تبدیل در برابر تهمت

  • پزشکان بازاندیشی coronavirus: ما با استفاده از هواکش راه اشتباه است ؟

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • زندگی پس از همه گیر: چگونه خواهد coronavirus تغییر ما ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>