پنس به آرامی تلاش می کند به درست تهمت نادرست coronavirus تست ادعای

واشنگتن — جمعه شب در بر داشت معاون رئیس جمهور پنس در غیر معمول و ناراحت کننده موقعیت: نیاز به تطهیر و در تناقض با اظهارات ساخته شده توسط رئیس خود را. آن را ثابت کرد ظریف عمل برای پنس است که در تبدیل شدن به چهره از دولت coronavirus پاسخ و کسانی که به دنبال پروژه هاله ای از پولادین اعتماد به نفس.

برگ برنده گاهی می تواند خنثی کردن آن تلاش, به عنوان او را در مراجعه به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا در روز جمعه بعد از ظهر.

پوشیدن قرمز “حفظ آمریکای بزرگ” کلاه رئيس جمهور با استفاده از این مناسبت به پیشنهاد او برخورد افکار در همه چیز اعم از فاکس نیوز, رتبه بندی آموزشی شجره نامه خود را عمو جان تهمت بود که یک موسسه تکنولوژی ماساچوست استاد.

اما نیز وجود دارد پرهیاهو و نادرست ادعا می کند بیش از حد زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “هر کسی که نیاز به یک آزمون یک آزمون” برای کوروناویروس. در واقع CDC به شدت عقب مانده در آماده سازی تست های سراسر کشور رژیم و تنها کوچک درصد از آمریکایی ها در حال حاضر می تواند آزمایش می شود. که درصد رشد خواهد کرد در روزهای آینده, اما تقریبا به عنوان به سرعت به عنوان بهداشت عمومی کارشناسان بر این باورند که لازم است برای جلوگیری از بیماری نیز آلوده کرده است که حداقل 280 نفر و کشته شدن 15 در ایالات متحده آمریکا است.

تهمت نیز گفت: در طول CDC تور که آزمون ها “همه کامل” آن را نسبت به خود “کامل” تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky. این تماس تلفنی در خدمت به عنوان پایه ای برای استیضاح پرس و جو که به اوج خود رسید در مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه ماه گذشته.

در واقع اولیه CDC تست ناقص بود که تاخیر در اجرای آن حدود دو هفته طول یک دوره بحرانی در ماه فوریه زمانی که ویروس پخش شد در واشنگتن و جاهای دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده که او را به جای نمی دهد آمریکایی ها آلوده به پیاده شاهزاده بزرگ کشتی کروز است که شناور در سواحل شمال کالیفرنیا. “من لازم نیست به اعداد دو دلیل یک کشتی” تهمت شکایت خود را به عنوان وزیر بهداشت و خدمات انسانی و مدیر CDC نگاه کرد.

جلسه کاخ سفید از coronavirus نیروی کار آغاز شد و تقریبا به عنوان به زودی به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در آتلانتا به پایان رسید که همه اما مطمئن باشید که پنس — که تهمت منصوب به سر نیروی کار — خواهد بود مجبور به حساب رئیس جمهور اظهارات.

معاون رئیس جمهور مایک پنس در coronavirus مطبوعاتی در کاخ سفید در روز جمعه. (مانوئل Balce Ceneta/AP)

پنس سعی به انجام این کار با احتیاط و آگاه که تهمت حساس به هر گونه تلاش به فکر و یا او را در تضاد. صحبت از coronavirus تست رژیم که فرو رفته در سردرگمی پنس اعتراف کرد که “ما باید یک راه برای رفتن است.” حدود 2500 کیت عرضه شده اند به آزمایشگاه. که بدان معنی است که 1.5 میلیون نفر آزمون در دسترس هستند. به دلیل تست پروتکل اما کسانی که آزمون اداره می شود تنها حدود 500000 نفر است.

در ضمنی و ملامت به مغلوب ساختن پیشی جستن پنس گفت: این امر می تواند “چند هفته”

قبل از آزمون خواهد بود “به طور گسترده در دسترس است.”

پنس همچنین خطاب به این موضوع از بزرگ شاهزاده خانم. او گفت که 21 نفر در هیئت مدیره کشتی کروز آلوده شده اند coronavirus. نادیده گرفتن تهمت شکایت در مورد عفونت آمار پنس گفت که او و کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom بود “یک برنامه” به کشتی بارانداز در “غیرتجاری” بندر.

“کسانی که نیاز به قرنطینه خواهد بود قرنطینه کسانی که نیاز به اضافی مراقبت های پزشکی را دریافت خواهد کرد آن را” پنس گفت. غذا و دارو مدیر Stephen هان اضافه شده که تست خواهد “در دسترس به طور قابل توجهی” تا پایان هفته آینده.

در روز پنج شنبه پنس بازدید با واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee که رهبری او به ستایش از دولت شد کانون coronavirus اپیدمی با وجود Inslee بودن یک دموکرات اغلب انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

در سخنان خود در آتلانتا مغلوب ساختن پیشی جستن در ارائه افکار خود را بر روی Inslee در تماس تلفنی با یک “مار.”

پنس بعدها در مواجهه با بیانیه ای که در جلسه کاخ سفید اما معاون رئیس جمهور این سوال را نادیده گرفته. در این دوره از این جلسه پنس همچنین effusively ستایش Newsom که فرماندار کالیفرنیا است که یکی دیگر از تهمت و کینه جویی.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • چگونه یک شهر اروپا است تلاش برای نگه داشتن coronavirus از موجب ترس گردشگران

  • سه شنبه مردم در انتخابات نشان می دهد بایدن یک شرط بندی بهتر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن از ساندرز

  • آیا سازمان سیا بدنام برنامه کنترل ذهن ایجاد بدنام قاتل ؟

  • می تواند ایالات متحده آمریکا-طالبان مقابله آوردن صلح به افغانستان است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>