پنس و هریس وی برای ویسکانسین به عنوان ترامپ ونتز از کاخ سفید

LA CROSSE, Wis. — برای چند ساعت، روز کار غیر رسمی شروع به مبارزات انتخاباتی پاییز ریاست جمهوری در اطراف ویسکانسین، به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس تلاش برای شکار دموکرات ها در این شهر رودخانه می سی سی پی و سناتور کامالا هریس به دنبال تجمع پایگاه دموکرات ها در میلواکی.

اما رویدادهای دوئل کننده آن ها در انتهای مخالف این ایالت به طور فزاینده محوری – و همچنین سفر جوزف آر بایدن به میدان نبرد دیگری به نام پنسیلوانیا – به زودی غرق نیرویی به اندازه هر جریانی شد: عطش رئیس جمهور ترامپ به توجه.

تنها عضو اين دو بليط که روز دوشنبه در دنباله مبارزات انتخاباتی قرار نگيرد، آقای ترامپ ناگهان يک کنفرانس خبری کاخ سفيد را فراخواند و سپس از آن برای پخش طیفی از گلایه های شخصی و سياسی استفاده کرد. او نام مخالفان خود را – آقای بایدن یک «آدم احمق» و خانم هریس «فردی صالح نبود» نامید. با این حال قابل توجه تر از توهین های پارتیزانی معمول او حمله فوق العاده او به مقامات ارشد نظامی این کشور بود.

آقای ترامپ با دفاع از خود برای پنجمین روز مستقیم در پی گزارشی در آتلانتیک مبنی بر تمسخر کشته شدن جنگ آمریکا، پیشنهاد کرد این اتهامات از رهبران پنتاگون که او آنها را سودآور جنگ توصیف کرده است، مطرح شود.

در حالی که مایک پنس معاون رئیس جمهور و خانم هریس در دنباله مبارزات انتخاباتی بودند، رئیس جمهور ترامپ روز دوشنبه ناگهان یک کنفرانس خبری کاخ سفید را فراخواند که از آن برای پخش طیفی از گلایه های شخصی و سیاسی استفاده می اعتبار… استفانی رینولدز برای نیویورک تایمز

آقای ترامپ در مورد افسرانی که فرماندهی می کند گفت: «آنها می خواهند کاری جز جنگ انجام دهند تا همه آن شرکت های فوق العاده ای که بمب ها را می سازند، هواپیماها را می کنند، که هر چیز دیگری را خوشحال می کنند، خوشحال بمانند.»

پهن ساید که پس از آن صورت می گیرد که افسران فعلی و بازنشسته به طور قابل توجهی در مورد ادعاهایی که رئیس جمهور کشته شدگان در عمل را «بازنده» توصیف کرده است، ساکت شده اند، تنها سوخت بیشتری را به یک خط داستان انفجاری اضافه کرد که بسیاری از جمهوری خواهان می خواهند آقای ترامپ آن را پشت سر بگذارد.

برای اهداف این کمپین، دلیرانه آقای ترامپ با مقاله آتلانتیک، ارزش محدود منبر قلدر ریاست جمهوری را در دست نامزدی نشان می داد که تمایلی به راندن یک پیام متمرکز ندارد.

دوشنبه، پس از همه، برای به نمایش گذاشتن یک مرحله نهایی بین آقای پنس و خانم هریس، که با هم برای اولین بار در همان ایالت در همان روز ظاهر می شدند، آماده شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im