پنس های وفادار شنود گذاشته برای Coronavirus تلاش می افزاید: به مغلوب ساختن پیشی جستن پیام های مخلوط

واشنگتن — معاون رئیس جمهور مایک پنس شده است یک مرد سیاسی پاکسازی خدمه برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. از خود به خود سفر در پاییز گذشته به ترکیه برای مذاکره در مورد آتش بس در شمال سوریه برای خود تصاحب هرج و مرج انتقال ریاست جمهوری آقای پنس استفاده می شود برای منحرف از خود را قابل اعتماد anodyne برنامه.

در حال حاضر او نقل مکان کرد و به یکی از بزرگترین سیاسی سرایدار شغل تمام وقت است.

آقای ترامپ که در هفته های اخیر بود خشم زود تصمیم گیری اجازه می دهد تا coronavirus بیماران به ایالات متحده و تحریک شده توسط مقامات بهداشت عمومی ارائه ارزیابی های خود را به مکان تبدیل شده به آقای پنس تمام نشدنی وفادار به tamp پایین در پیام تلاش و داد و بیداد رقابت دفاتر در داخل کاخ سفید است.

“داشتن معاون رئیس جمهور به من می دهد بزرگترین چوب یکی می تواند در دولت بر این تمام-از-دولت رویکرد” آقای ترامپ اعلام کرد در هفته گذشته زمانی که او منصوب آقای پنس به رهبری دولت coronavirus نیروی کار.

او اشاره نمی کند که یکی از آقای پنس شغل است که برای تمیز کردن پس از یک فونت از اطلاعات غلط به رئیس جمهور خودش می گوید: “او یک “حدس” که ویروس است که به عنوان کشنده به عنوان کارشناسان می گویند که همه چیز بهتر خواهد بود با ماه آوریل است.

آقای پنس که حفظ احساسی خارجی از یک بلوک از سنگ مرمر جدید روزانه ثابت در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی که در آن او ارائه می دهد 5 p. m. به روز رسانی در بحران و منظم است خود را با کلمات — نام مستعار خود را در سال 2016 تهمت کمپین “در پیام مایک.” اما آقای پنس در حال حاضر به پاک کردن برخی از messes خود را.

در اوایل این هفته آقای پنس اعلام کرد که “هر آمریکایی می تواند آزمایش می شود” برای ویروس, اما در پنج شنبه بود که به خبرنگاران گفت که “ما به اندازه کافی ندارد آزمون امروز برای دیدار با آنچه که ما پیش بینی خواهد بود که تقاضای رفتن به جلو است.”

روز چهارشنبه آقای پنس گفت: چندین بار است که وزارت بهداشت و خدمات انسانی تضمین کرده است که شرکت های بیمه و همچنین مدیکر و مدیکید را به همه ارائه پوشش برای coronavirus آزمون با تعیین آزمایشگاه تست یک “ضروری سلامت بهره مند شوند.” اما او ادعا قابل ملاحظه ای تحریف دسترس است که اختیارات قانونی که تاسیس شده تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه و نادیده گرفته شود این واقعیت است که جمهوری خواهان در کنگره تا به حال به طور خاص هدف قرار داده است که ارائه برای حذف در سال 2017.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

عملکرد خود را به رهبری منتقدان می گویند که coronavirus است نه سیاسی و یا روابط عمومی نبرد اما بحران بهداشت عمومی است که سیستم ایمنی بدن به چرخش.

“اگر شما می خواهید برای ایجاد اعتماد عمومی در مواقع اضطراری مردم باید به این باور شما در حال گفتن حقیقت” گفت: گرگ Gonsalves, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی. “شما این احساس غم انگیز مانند آنها در حال انجام آسیب های سیاسی کنترل به جای فکر کردن در مورد چگونه به مسئولیت رسیدگی به این.”

هنوز معاون رئیس جمهور شده است با اعتبار یک رفتار شرافتمندانه تر از ramblings و حملات سیاسی که اغلب از آقای ترامپ زمانی که او صحبت علنی در مورد ویروس. (در روز جمعه در سفر به مراکز کنترل بیماری ها در آتلانتا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نام رژیم صهیونیستی. جی Inslee واشنگتن یک “مار.”) کاخ سفید و مشاوران می گویند آقای پنس است القا اندازه گیری نظم در نیروی کار جلسات حداقل یکی از آن او باز با نماز. او نیز رفت و آمد شده است.

در روز پنج شنبه آقای پنس پرواز به مینه سوتا برای دیدار با تجهیزات پزشکی تولید کنندگان قبل از پرواز به واشنگتن است که گزارش شده 84 مورد و 14 مرگ و میر جایی که او با ضربه آرنج با فرماندار. رئیس جمهور در سخنرانی خود در یک فاکس نیوز فروم در پنسیلوانیا در روز پنج شنبه شب در ستایش آقای پنس برای کار “20 ساعت در روز یا بیشتر.”

رئیس جمهور همچنین تلاش برای tamp پایین فراگیر حدس و گمان در واشنگتن که او را حذف آقای پنس از سال 2020 بلیط باید او بد بکار بردن این ویروس تلاش.

“من همراه با معاون رئیس جمهور و من می شنوم که من جای او اما او را به انجام یک کار فوق العاده” آقای ترامپ گفت: در این فروم. “او یک مرد بزرگ و یک مرد وفادار و او با این نسخهها کار خیلی سخت است.”

به عنوان مارک های کوتاه آقای پنس را رئیس ستاد قرار داده و آن را: “او منحصر به فرد واجد شرایط برای این به دلیل رابطه نزدیک به رئیس جمهور. اساسا هیچ سردرگمی است که رئیس جمهور مسئول است.”

آقای پنس سابق فرماندار ایندیانا هیچ بهداشت عمومی و تخصص و یاد شده است در خانه خود را دولت به صورت آهسته راه رفتن یک تصمیم به تصویب توزیع سرنگ تمیز به صورت تزريقی که او در ابتدا مخالف در زمینه های اخلاقی. تصمیم خود عنوان کرد, دلیل اصلی که یک H. I. V. بحران در یک جامعه روستایی ballooned به نسبت اپیدمی.

“وقتی که می آید به بهداشت عمومی اورژانس, من می خواهم سوال که آیا یا نه او ظرفیت واقعا گوش دادن به کارشناسان در تصمیم گیری آگاهانه به جای دست و پنجه نرم کردن با خود و اعتقادات شخصی,” دکتر گفت: کری لارنس, دستیار دانشمند محقق در دانشگاه ایندیانا دانشکده بهداشت-بلومینگتون.

آقای پنس متحدان گویند که حضور خود را در اتاق جلسه کاخ سفید نشان می دهد که او در حال گوش دادن به کارشناسان بهداشت عمومی و اشاره به او چگونه گام به عقب و متکی بر دانش خود را زمانی که او نمی داند ، “دریافت استفاده می شود به این” او به خبرنگاران گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در روز سه شنبه به عنوان او اشاره, برای دکتر Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی را به تریبون.

آقای پنس رسمی مشاوره پژواک توییتر بولتن صادر شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما و جان کلام آن است که: شستن دست ترک ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و گوش دادن به کارشناسان.

آقای پنس نیز به کاپیتول هیل با تیم خود را به مختصر قانونگذاران که ستایش زمان او صرف با آنها اما نه همیشه اطلاعات ارائه شده است.

“آنها پاسخ بسیاری از سوالات” سناتور چاک شومر دموکرات از نیویورک و رهبر اقلیت گفت. “مشکل این است که آنها نمی باید به عنوان بسیاری از پاسخ های ما به عنوان مورد نیاز است.”

برخی از مقامات دولتی می گویند که آنها در حال سپاسگزار از آقای پنس تلاش. رژیم صهیونیستی. کیت براون, اورگان, حزب دموکرات گفت که او تا به حال شگفت زده شده توسط این مقدار از توجه آقای پنس به او داده بود دولت که گزارش سه coronavirus موارد و دولت تصمیم به تشکیل فرمانداران از سراسر کشور به بحث در مورد نیازهای خود را.

“من می خواهم آنها را به عنوان بسیار پاسخگو در حال حاضر,” او گفت:. “بدیهی است که من آگاه هستم که تاریخ خود را در اطراف علم اما شما می دانید که او یک فرماندار سابق. او می داند که چه چیزی آن را مانند به در خط مقدم.”

ابی Goodnough و مارگوت سانگر-کاتز کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>