Pelosi تماس سخنرانی مغلوب ساختن پیشی جستن او پاره کردن یک “مانیفست دروغ’

دو روز پس از پاره کردن کپی از دولت خود را از اتحادیه, سخنرانی, مجلس, نانسی پلوسی, پاره به رئیس جمهور تهمت خود “مانیفست دروغ.”

“همانطور که می دانید این هفته ما تا به حال دولت از اتحادیه که مورد نیاز است که در قانون اساسی ایالات متحده آمریکا” پلوسی گفت: روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی هفتگی در کاپیتول هیل. “رئیس جمهور این است که برای ارائه در نوشتن و یا فرد در بیانیه خود از دولت از اتحادیه. چه اتفاقی افتاد به جای آن بود که رئیس جمهور با استفاده از کنگره ایالات متحده به عنوان یک پس زمینه از یک واقعیت نشان می دهد, ارائه دولت از ذهن است که تا به حال هیچ ارتباطی با واقعیت ندارند.”

پلوسی گفت: آن را “وحشتناک” را به گوش رئیس جمهور ادعا می کنند در سخنرانی خود که او حفاظت از آمریکایی ها با موجود شرایط پزشکی تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه “که در واقع او انجام داده است همه چیز را به از بین بردن آن است.”

مدعی است آورده با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و با حمایت وزارت دادگستری که در نتیجه واژگون شدن از قانون مراقبت مقرون به صرفه اگر آن را موفق. در آن صورت بسیاری از آمریکایی ها با شرایط موجود می تواند از دست دادن پوشش خود را به طور کامل و یا به صورت قابل توجهی بالاتر حق بیمه مگر اینکه و تا زمانی که یک جایگزین است که گذشت.

“است که ارائه اطلاعات نادرست بود هولناک و بنابراین به وضوح نادرست” پلوسی گفت.

نصب سکو در خانه مجلسی برای سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن دست یک کپی از آدرس خود را به معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگری به پلوسی که گسترش دست خود را به رئیس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل دور و بدون تکان دادن آن.

مجلس نانسی پلوسی, اشک های او کپی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه پس از تحویل آن به یک جلسه مشترک کنگره در روز سه شنبه. (Alex براندون/AP)

مجلس گفت که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با او تصمیم به rip کردن کپی از آدرس خود را.

“من پاره کردن یک مانیفست دروغ,” پلوسی گفت. “لازم بود برای به دست آوردن توجه مردم آمریکا به این می گویند درست نیست. و این است که چگونه آن را به شما تاثیر می گذارد.”

مجلس را تکذیب کرد که او عمل زیر کرامت او ،

“من لازم نیست هر درس از هر کسی به خصوص از رئیس جمهور ایالات متحده در مورد کرامت” پلوسی گفت. “من سعی کردم به مهربان با او. من همیشه با وقار است. من فکر کردم که بسیار با وقار عمل می کنند.”

او همچنین در زمان موضوع را با تهمت تصمیم به جایزه مدال آزادی ریاست جمهوری به رادیو میزبان Rush Limbaugh در طول دولت از اتحادیه.

“آیا آن را در دفتر خود را,” پلوسی گفت.

در یک سخنرانی در ملی نماز و صبحانه در واشنگتن دی سی در اوایل روز شنبه تهمت شدت انتقاد کرد در پلوسی و جمهوری خواه ایالت میت رامنی که عبور خطوط حزب در رای گیری برای حذف او را از دفتر.

پلوسی که با حضور صبحانه و صحبت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به نام تهمت نظرات “پس نامناسب است.”

“او صحبت کردن در مورد چیزهایی که او می داند که کمی در مورد,” او اضافه شده است. “ایمان و عبادت است.”

___

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد شات در رامنی در ملی نماز و صبحانه

  • چگونه تهمت استیضاح جان سالم به در برد

  • بایدن پس از یک فروشي’ در آیووا بر رقبای خود در نیوهمپشایر

  • استقرار نیست توقف برنی ساندرز

  • هیلاری کلینتون: دنبال میت رامنی منجر شود’ و رای مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>