Pelosi تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از دفاع تولید عمل

واشنگتن — مجلس نانسی پلوسی به نام رئیس جمهور تهمت صبح روز پنجشنبه به استفاده از دفاع تولید قدرت عمل که او استناد شنبه اما بعدا در همان روز گفت که او هنوز استفاده در مبارزه با کروناویروس.

“در حال حاضر کمبود بحرانی پزشکی و تجهیزات حفاظت فردی در حال آسیب رساندن به توانایی ما برای مبارزه با کروناویروس اپیدمی خطر انداختن خط مقدم کارگران و ساخت آن را سخت تر برای مراقبت از کسانی که بیمار” پلوسی در بیانیه ای گفت.

“رئیس جمهور باید بلافاصله استفاده از قدرت دفاع تولید عمل را به صورت انبوه تولید و هماهنگی توزیع این بحرانی منابع قبل از نیاز بدتر و کمبود تبدیل شدن به حتی بیشتر وخیم. وجود ندارد یک روز به از دست دادن” او گفت:. “ما باید بیشتر تست بیشتر تجهیزات حفاظتی و بیشتر هواکش به دست خط مقدم ما کارگران بلافاصله.”

پلوسی گفت که او در واکنش به یک صدای جیر جیر ارسال شده توسط رئيس جمهور در اواخر بعد از ظهر چهارشنبه که در آن او گفت: “من فقط امضا دفاع تولید عمل برای مبارزه با ویروس چینی باید ما نیاز به فراخوانی آن در بدترین سناریو در آینده است. امیدوارم که وجود خواهد داشت بدون نیاز اما ما همه در این با هم!”

که صدای جیر جیر بود و گیج کننده سیگنال از مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از او استناد DPA پیش از آن در روز اعلام حرکت در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در بحران بهداشت و درمان.

“ما باید اهداف برای برخی قطعات تجهیزات,” او گفت:. “ما دستور میلیون ماسک, اما ما نیاز به میلیون ها نفر بیشتر است. ما نیاز به هواکش. … آن را به یک قطعه پیچیده ای از تجهیزات است.”

که به دنبال نظرات مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده روز سه شنبه هنگامی که او گفت که او امیدوار است او نمی خواهد که به استفاده از DPA. او نگفت که چرا دیگر از سخن گفتن “ما امیدواریم که ما به آن نیاز نیست. این یک گام بزرگ است.”

مجلس نانسی پلوسی رئیس جمهور و مغلوب ساختن پیشی جستن. (تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: AP اوان Vucci/AP)

کبوتره Zakheim سابق پنتاگون حسابرسی تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش گفت: اخبار یاهو که با وجود تهمت را waffling در DPA “او آن را امضا و کارمندان فدرال و ارتش در حال حاضر چراغ سبز را به جلو حرکت می کند.”

DPA می دهد دولت فدرال قدرت برای تشویق, با ارنج زدن و حتی فشار شرکت های آمریکایی برای انجام کارهایی مانند افزایش تولید لوازم پزشکی مانند هواکش و ماسک و محافظ لباس. DPA نیز سبب دولت برای ارائه وام و ضمانت وام به شرکت هایی که در حال حاضر در حال ساخت اورژانس لوازم پزشکی, آنها را قادر به به طور چشمگیری افزایش تولید از کسانی که در مورد.

Zakheim گفت: اخبار یاهو DPA همچنین می تواند به برگ برنده دولت اقتدار به دستور شرکت های مانند اعتبار Ameritech — که گزارش آن به صورت 100 میلیون ماسک از تایوان و هنگ کنگ و سنگاپور — اولویت بندی سفارشات برای آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی.

کاخ سفید گزارش شد به بحث در مورد DPA سه هفته پیش اما هرگز به استناد آن در آن نقطه است. Zakheim گفت: اخبار یاهو که تهمت باید استناد DPA قبل از در حال حاضر.

“ما در حال پشت هشت توپ زیرا ما شده است و واکنشی است. در اینجا یک فرصت برای فعال — اگر شما حتی می خواهید به آن تماس بگیرید فعال در این نقطه” Zakheim در مصاحبه ای گفت:.

ایالات متحده سیستم پزشکی در حدود 30 میلیون N95 ماسک های پزشکی کارگران را می پوشند در حالی که مراقبت از بیمار. یک تخمین است که نیاز واقعی در مورد بدترین سناریو خواهد بود 300 میلیون ماسک. تولید کننده 3M که باعث می شود آنها در حال حاضر افزایش تولید آن است.

وجود دارد حدود 160,000 هواکش که کمک به بیمار مبتلا به تنفس خود را, اما به عنوان بسیاری از 740,000 می تواند مورد نیاز با توجه به یک مطالعه.

تنفسی ونتیلاتور. (گتی ایماژ)

روز پنج شنبه صبح مینه سوتا مبتنی بر دستگاه های پزشکی تولید کننده Medtronic — که به تولید سهم زیادی از عرضه جهانی از هواکش به بیرون از کارخانه خود را در گالوی, ایرلند اعلام کرد که در حال حاضر “افزایش تولید بیش از 40 درصد به تاریخ و در مسیر به بیش از دو برابر ظرفیت خود به تولید و عرضه هواکش در پاسخ به نیاز فوری بیماران و سیستم بهداشت و درمان در سراسر جهان است.”

“این شرکت در حال حاضر دارای بیش از 250 کارمند اختصاص داده شده به دستگاه تنفس مصنوعی تولید و قصد دارد به بیش از دو برابر این تعداد از جمله انتقال کارکنان از دیگر Medtronic سایت برای حمایت از سطح شیب دار بالا فعالیت” آن را در بیانیه ای گفت. “اضافی تولید شیفت شده اند در محل قرار داده و تولید جدید تغییر الگوهای معرفی شده است به این گیاه برای 24/7 عملیات.”

Medtronic گفت آن است که “اولویت بالا/خطر بالا نیاز مناطق برای ونتیلاتور تخصیص بر اساس بارگیری در این هفته به صورت جهانی توزیع آن از طریق زنجیره تامین است.”

شرکت اجرایی باب سفید گفت که آن را “به رسمیت می شناسد تقاضا برای هواکش در این محیط به مراتب پیشی گرفته عرضه است.”

“هیچ شرکت قادر خواهد بود برای پر کردن خواسته های فعلی جهانی سیستم بهداشت و درمان” سفید گفت. “با این حال با تمام تولید کنندگان افزایش تولید خود و از طریق همکاری با دولت های بیمارستان ها و بهداشت جهانی, سازمان, Medtronic متعهد به گرفتن بیشتر هواکش به بازار و به سمت راست مکان در جهان برای کمک به بیماران و پزشکان در برخورد با COVID-19.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • چه تهمت جدید کروناویروس محدودیت های مسافرتی چیست برای آمریکایی ها در خارج از کشور

  • CPAC برگزار انفجار ‘رسانه هیستری’ بیش از coronavirus

  • هنگامی که وجود خواهد داشت یک coronavirus واکسن و کسی که آن را دریافت خواهد کرد ؟

  • ‘360’: است, آموزش آنلاین, آینده آموزش عالی ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im