معترضان مسالمت آمیز با اتاق ‘خشم’ همدردی با تاکتیک های تهاجمی

پرتلند سنگ. — دقیقه قبل از نیمه شب روز یکشنبه اولین آتش بازی شب screeched کم بر سر معترضان با تجمع در پرتلند سنگ., آبپاش آنها را با بلورهای نور و ricocheting به دادگاه که تبدیل به یک نماد از یک ناخواسته فدرال تاخت و تاز به محلی اعتراض بیش از خشونت پلیس.

برخی از ducked تحت موقت سپر برای محافظت از خود از سقوط جرقه در حالی که دیگران را تشویق می کردند در نزد فروزان برخورد پرتابه به سمت دادگاه و اجرای قانون فدرال عوامل داخل: “این چیزی است که دموکراسی به نظر می رسد!”

در هفته های اخیر معترضان در پورتلند باید اشاره کرد پرتوهای لیزر lobbed آب بطری و کیسه زباله و در یک مورد با توجه به پورتلند پلیس اداره پرتاب باز pocketknife در افسران امنیت دادگاه; آنها با استفاده از ابزار قدرت crowbars و برش پیچ به تکان شدید و سخت پایین حصار. در سیاتل تظاهرکنندگان بیش از آخر هفته آتش به ساخت و ساز چند تریلر در جوانان بازداشتگاه و تظاهرات در Richmond, Va., لس آنجلس و اوکلند کالیفرنیا نیز مشخص شده توسط آتش.

در عین حال شبانه حمله در دادگاه فدرال شده است بخشی از بسیار گسترده تر و صلح آمیز مقاومت — دانش آموزان دبیرستان نظامی جانبازان کردن وظیفه وکلا خطوط مادرانی که خود را به “دیوار مادرم” — که شروع به نصب و راه اندازی نزدیک به دو ماه پیش در پی جورج فلوید مرگ در دست پلیس مینیاپولیس. هدف آن را به عنوان شده است در شهرهای دیگر بود به جمع آوری به صورت گسترده پلیس اصلاحات و نژادی عدالت است.

این خشن تنش ها در روزهای اخیر آورده استقرار فدرال مأموران اجرای قانون و سخت تاکتیک های آنها استفاده کرده اند در برابر معترضان خواسته جدید مناظره میان معترضان بیش از تاکتیک های خود و اهداف.

در حال حاضر مبارزه شبانه دور از اسپری فلفل و تاثیر مهمات شلیک شده توسط نیروهای فدرال برخی از فعالان نگران هستند که شبانه درگیری ها مانع از خواسته های خود برای defunding یا اصلاح ادارات محلی پلیس.

اعتبار…میسون Trinca برای نیویورک تایمز

“برای دیدن مردم ایستاده در پورتلند از بین بردن اموال و نه در واقع انجام این کار از حمایت افرادی که نگران کننده بود و گفت:” راشل دیکسون معاون رئیس Multnomah County دموکرات و یک سازمان در جامعه است. “من فکر می کنم آنها یک حواس پرتی از نیازهای روزمره مردم از رنگ به خصوص مردم سیاه و سفید. زندگی من در حال رفتن به بهبود زیرا شما شکست شیشه در Louis Vuitton store.”

در تظاهرات یکشنبه شب در پورتلند برگزار سعی کردم به آرامی هم محور معترضان به دور از دادگاه خواستار آنها را به نزدیکی Multnomah County مرکز عدالت برای گوش دادن به سخنرانی. “ما در حال حاضر خانواده” گفت: یکی از سخنرانان محلی فعال و هنرمند که انجام تحت نام مرحله خارش Trigga. “ما نمی توانیم اجازه می دهد که فدرال برای شکستن خانواده ما است.”

اما به عنوان اعتراض علامت نزدیک به 60 روز متوالی تظاهرات دوباره در مقابل دادگاه است. ماموران فدرال در پاسخ به این آتش بازی از جمعیت با استفاده از گاز اشک آور ارسال معترضان وضعیتی وخیم و بعد از آن شروع به پیگیری از طریق پورتلند خیابان.

روز دوشنبه ایالات متحده وکیل در پورتلند بیلی J. Williams, درخواست برای پایان دادن به درگیری شبانه. “من از همه Portlanders به پیوستن به ما در کار با رهبران جامعه رهبران مذهبی و رهبران کسب و کار برای پیدا کردن پایان دادن به این” او گفت:. “خشونت با پوشیدن این شهرستان است.”

شهردار تد ویلر و جو ان هاردستی یک کمیسر شهر گفت: در بیانیه ای که آنها می خواستند به “بحث در مورد یک آتش بس و حذف از افزایش نیروهای فدرال” با وزارت امنیت داخلی از جمله چاد F. گرگ آن اقدام ،

پیش از آن در روز مقامات فدرال اعلام کرد که آنها تا به حال شناسایی 100 اضافی ایالات متحده مارشال پرسنل خدمات به ارسال به اورگان در صورت نیاز به از بین بردن و یا مکمل فعلی نیروی حفاظت از اموال فدرال وجود دارد. “ما نیز مصمم به کاهش خشونت با هدف فدرال دادگاه در پورتلند خشونت افراط گرایان” درو وید سخنگوی خدمات مارشال در بیانیه ای گفت:.

با این حال حتی برخی از تظاهرکنندگان که از ترس که فدرال حضور پریشان از اصلی Black Lives Matter پیام می گویند مهم این است که برای جامعه به صدا مخالفت خود را با اعزام ماموران فدرال به یک شهر که رهبران مخالف استقرار. و در اعتراض به نظامی فدرال حضور آنها می گویند دور نیست پیام از آستین در حال اجرا تظاهرات در برابر پلیس محلی.

و برخی از کسانی که درگیر در بیشتر تاکتیک های تهاجمی شاغل بودن خود را دلسوز به کسانی که; دولت فدرال آنها می گویند بارها و بارها تیراندازی به معترضان با گاز اشک آور و گاز فلفل توپ و دیگر دستگاه انفجار تاکتیک که فرستاده اند تظاهر کنندگان به بیمارستان.

“ممکن است مردم پرتاب بطری های آب در افسران. من قصد دارم برای انجام این کار از آنجا که من نمی بینم نقطه” گفت: Jennifer Kristiansen خانواده قانون وکیل که پیوست دیوار از مادران در هفته گذشته و بعد از بازداشت توسط ماموران فدرال. “اما اگر مردم می خواهند به بیان سرخوردگی خود را در راه است که من قصد ندارم به آنها را متوقف کند.”

“وجود دارد اتاق را برای مناجات و رقص و شاد و صداهای نیز وجود دارد اتاق را برای خشم. ما را که فضا برای هر یک از دیگر,” او گفت:.

که تمایلات شده است تکرار توسط برخی از کسانی که در شهرهای دیگر که در پیوست آخر هفته تظاهرات که هم مخالف استقرار ماموران فدرال در پورتلند.

گربه بروکس یک نژادی عدالت سازمان در اوکلند و از بنیانگذاران ضد پلیس-ترور پروژه گفت: Black Lives Matter تظاهرات و حرکت به بیرون راندن نیروهای فدرال از شهرستانها بودند “یکی متصل مبارزه است.”

این بحث در میان برگزارکنندگان او گفت: تاکتیک است که معترضان باید استفاده کنید. او نظر خود که معترضان را نمی توان سرزنش کرد برای پاسخ به زور هنگامی که مواجه با گلوله های لاستیکی و اسپری فلفل به آنها شده است در پورتلند.

“من نمی در نظر گرفتن اموال تخریب خشونت” او گفت:. “خشونت است که به شما حمله یک فرد دیگر و یا زندگی, تنفس موجود در این سیاره است. ویندوز گریه نمی کنند و نمی تواند بمیرد.”

سازمان در اوکلند که دارای یک سنت طولانی مدت با صدای بلند اعتراضات در حال تماشای از نزدیک این که آیا فدرال نیروهای مستقر خواهد شد وجود دارد.

اعتبار…اوکتاویو جونز برای نیویورک تایمز

“اگر فدرال آمده به اوکلند آن را به پورتلند شبیه دیزنی لند” خانم بروکس گفت.

او را رد کرد و این مفهوم را به جلو توسط شهردار لیبی Schaaf از اوکلند در میان دیگران است که خشونت و تخریب اموال تقویت جمهور تهمت پیام که آنارشیست شد مصرف بیش از این کشور به خیابان ها.

“ما می تواند نشستن وجود دارد و خواندن “Kumbaya’ و مکیدن آبنبات چوبی در حال حاضر و در ماه نوامبر اما اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند آن را حس می کند به ضربه اوکلند و دیترویت و برخی از شهرهای دیگر با بزرگ سیاه و جمعیت — پس از آن که آنچه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به انجام,” خانم بروکس گفت.

در سیاتل در روز شنبه به عنوان یک جمعیت بزرگ راهپیمایی را از طریق شهرستان متوقف شد و در مقابل جوانان جدید مرکز بازداشت برخی از رفت و زدم بیش از یک ساخت و ساز در نزدیکی تریلر, در حالی که دیگران روشن آتش به ساخت و ساز ساختمان, نقشه کشی, به سلامتی از جمعیت است.

بیشتر پایین خیابان در جمعیت شکست پنجره ها از ساختمان ها از جمله استارباکس که در آن آتش روشن شد داخل. به عنوان دود از پنجره شکسته, مردم در خیابان ها به نام تا به ساکنان زندگی در بالای کافی شاپ, نشان می دهد که آنها تخلیه.

جیمی Boudreau اجرا می شود که یک بار یک بلوک دور که توصیف خود را به عنوان یک “100 درصد” حامی Black Lives Matter جنبش گفت: “پیام کوتاه خود را به میان جمعیت رفت. کسی مواجه او او را متهم به گرفتن فیلم از جمعیت است. او گفت: آن را تشدید کرد تا مردم مشت زدن و تف بر او و کارمند. خود نمای ویندوز بودند شکست.

“گفتم بچه ها شما کاملا در هدف قرار دادن اشتباه فرد در حال حاضر'” آقای Boudreau گفت. “ما شده ایم در راهپیمایی. این خیلی عجیب و غریب است.”

در ریچموند پشت سر هم از خشونت بیش از آخر هفته در زمان ساکنان و شکست چه شهردار Levar Stoney گفت: تا به حال شده است 24 روز از تجمعات مسالمت آمیز در ویرجینیا سرمایه است.

گردهمایی مسالمت آمیز آغاز شد در مونرو پارک در شب شنبه. چند صد نفر از معترضان سپس به سمت چپ پارک و شروع به راهپیمایی از طریق شهرستان است. اما زمانی که آنها به اداره پلیس برخی در میان جمعیت “شد بسیار تهاجمی شفاهی نسبت به افسران وجود دارد” رئیس پلیس Gerald M. Smith گفت: در یک کنفرانس خبری. او گفت: “شورش در میان جمعیت” پرتاب آجر باتری و سنگ به پلیس. او گفت که پلیس اقدام به پراکنده کردن آنها را بعد از تنظیم یک شهر کامیون کمپرسی در آتش است.

آقای سنگی اشاره کرد که آجر شد lobbed بودند که آتش نشانان اقدام به خاموش کردن آتش سوزی. او گفت که او مشکوک است که سفید supremacists بودند پشت کردند.

“ما را شناسایی کرده اند برخی از افراد که دیده شده است با Boogaloo پسران و برخی از antifa گروه در اطراف منطقه” رئیس اسمیت گفت.

“مردم شکست ویندوز و اسپری-رنگ مالکیت خصوصی با نفرت زبان,” او گفت:. “رک و پوست کنده آن را نفرت انگیز است.”

کیت Conger گزارش از پورتلند توماس فولر از اوکلند کالیفرنیا و مایک بیکر از سیاتل. نیکلاس Bogel-Burroughs کمک گزارش از نیویورک Zolan Kanno-Youngs و سابرینا Tavernise از واشنگتن است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>