بیمار می تواند به شما یدکی یک سکه?

باید پزشک خود را از شما درخواست برای کمک مالی به کمک مرکز پزشکی که در آن شما درمان می شود ؟ اگر شما در حال سخاوتمندانه اهدا کننده باید به شما پاداش با یک اتاق بهتر — یا پزشک خود را همراه شماره?

مراکز پزشکی در سراسر ایالات متحده درخواست بیماران به ویژه آنهایی که ثروتمند به اهدای پول در علاوه بر این به هر آنچه که آنها برای پرداخت واقعی مراقبت. پول مورد نیاز است ارائه دهندگان می گویند برای تامین هزینه و یا ارائه خیریه مراقبت.

با وجود سفت و سخت حریم خصوصی قوانین در مورد پرونده های پزشکی در بیمارستان صندوق جمع آوری دفاتر مجاز به نگاه بیمار منابع مالی برای دیدن اگر او و یا او ممکن است به اندازه کافی ثروتمند به کمک مالی قابل توجهی. دستورالعمل های اخلاقی از جوامع حرفه ای می گویند این شیوه قابل قبول هستند.

تا به حال هیچ کس خواسته است بیماران خود را به آنچه آنها فکر می کنم این به طور فزاینده ای مشترک تاکتیک. ملی جدید نظرسنجی منتشر شده در روز سه شنبه در JAMA می یابد که بسیاری از بیماران در حال دفع این تقاضاها.

“این اولین مطالعه برای دانش من, گزارش, آنچه اعضای وضع عمومی فکر می کنم,” گفت: دکتر یوسف Carrese یک استاد پزشکی در دانشگاه جانز هاپکینز برمن موسسه اخلاق زیستی.

دکتر Reshma Jagsi یک ethicist و تابش متخصص غدد در دانشگاه میشیگان و نویسنده سرب از بررسی گفت که او نگران بود در مورد اعتصاب تعادل بین حق نیاز به منابع مالی و خطر بیگانه بیماران.

“ما می دانیم چقدر مهم بشردوستانه وجوه به موسسات که در آن کار می کنیم” او گفت:. “در عین حال ما باید یک ناراحتی است که طبیعی است به خصوص در این زمینه که مقدس بیمار و پزشک رابطه است.”

برخی از بیماران قدر فرصتی برای اهدا و برای نشان دادن قدردانی خود را به پزشک خود و موسسه پزشکی که در آن آنها دریافت مراقبت های, او گفت:.

دکتر Jagsi شروع به کاوش این سوالات پنج سال پیش با انجام یک نظرسنجی از متخصصان سرطان. نزدیک به نیمی آموخته شده بود برای شناسایی بیماران ثروتمند او در بر داشت و یک سوم گفت: آنها خواسته شده بود به درخواست کمک های مالی به طور مستقیم از بیماران. برخی از 3 درصد گفت: آنها وعده داده شده پرداخت اگر یک بیمار اهدا کرد.

به دکتر Jagsi تعجب هیچ کس را دنبال کرد تا با یک نظر سنجی از بیماران و عموم مردم. بنابراین او تصمیم گرفت تا آن را انجام دهد.

نظرسنجی جدید درگیر یک نمونه نماینده از جمعیت ایالات متحده و سه گروه دیگر: افراد ثروتمند بیماران مبتلا به سرطان و بیماران مبتلا به بیماری قلبی است.

پاسخ به طور کلی یکسان در میان تمام گروهها ، اما ثروتمند بيماران کمی بیشتر احتمال دارد برای پیدا کردن آن قابل قبول برای بزرگ اهدا کنندگان به درمان ویژه ای در بازگشت برای کمک به آنها.

پرسید: اگر آنها مورد تایید پزشکان به طور مستقیم درخواست بیماران برای اهدای زمانی که بیماران به حال نه آن را آورده تا 85.8 درصد از عموم سایتهای آیا به عنوان 80.5 از افراد با درآمد بالای دلار 250.000 85.5 درصد از بیماران مبتلا به سرطان و 88.9 درصد از بیماران قلبی.

پرسید که اگر آن را با قرآن و پزشکان به بیماران مبتلا به نام به بیمارستان صندوق جمع آوری بدون اجازه, 91.5 درصد از عموم مردم گفت: هیچ آیا به عنوان 89.1 درصد از ثروتمند مردم 93.7 درصد از بیماران مبتلا به سرطان و 94 درصد از بیماران قلبی.

پاسخ دهندگان تقریبا جهانی از سایتهای اجازه می دهد صندوق جمع آوری دفاتر به بررسی ارزش از بيماران در خانه و یا به نقد و بررسی سایر اطلاعات در دسترس برای پیدا کردن که بیماران ثروتمند شد.

Ethicists گفت: آنها با بررسی نتایج. وجود دارد یک سابقه طولانی در نقض حقوق بشر از ارتباط پزشک-بيمار از جمله رشوه, رشوه, خود ارجاع و کمک های خیریه اشاره کرد دکتر جاناتان مورنو یک ethicist در دانشگاه پنسیلوانیا است.

صندوق جمع آوری است که عبور اخلاقی خطوط غیر قابل قبول است او اضافه شده و نه خیلی متفاوت است. حتی بقراط نگران این مسائل مشاوره پزشکان به درمان ویژه به ثروتمند و به ارائه مراقبت بدون پرداخت غرامت به بیماران بود که کمی پول.

اما شیوه های فعلی در بسیاری از مراکز پزشکی سخت برای توجیه او اضافه شده است.

“وجود ندارد و شواهدی وجود دارد که خواهان بيماران مبتلا به معنی مالی باعث می شود تفاوت زیادی به یک موسسه مالی و زنده ماندن و در دوران شایع بی اعتمادی بهتر است به چشم پوشی از چنین شیوه” دکتر مورنو گفت.

اما کمک های مالی مهم هستند به مراکز پزشکی دکتر گفت: yahoo sports nhl Runge رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه میشیگان و رئیس اجرایی آن نظام سلامت است. کمک های مالی به مرکز پزشکی دانشگاه مثلا کمک به تامین هزینه های بیماران بدون بیمه که در حال حمل با هلیکوپتر برای مراقبت های فوری.

در عین حال دکتر Runge به رسمیت شناخته شده و بالقوه برای درگیری بین سیستم پزشکی را نیاز به پول و تعهدات خود را برای درمان بیماران در اخلاقی ترین و صادقانه در راه است.

دکتر Jagsi کمک کرده است دکتر Runge و دیگران در بیمارستان را دولت تدوین و فرموله کردن سیاست هایی که منع پزشکان از به طور مستقیم درخواست بیماران برای اهدای.

“اگر یک بیمار می گوید:” هی, من می خواهم برای کمک به. وجود دارد هر چیزی من می توانم انجام دهید؟,’ پزشک رویکرد توسعه دفتر” دکتر Runge گفت. “اما توسعه هرگز به یک بیمار بدون پزشک رضایت.”

مرکز پزشکی نیز نمی دهد بزرگ اهدا کنندگان امتیازات ویژه هر چند که یک عمل مشترک در جای دیگر دکتر Runge گفت.

“به اعتقاد من کسانی که بحث به ندرت” او گفت:. “آنها می گویند:” اگر به من یک هدیه ای می توانم X?’ من می گویم ” نه هیچ ارتباطی وجود دارد.'”

دانشگاه در تلاش است برای پیدا کردن بهترین راه تشویق انسان دوستی بدون توهین بیماران. لینک از دست رفته دکتر Runge گفت: همواره دانستن آنچه بیماران فکر می کنم از انواع صندوق-بالا بردن شیوه های.

در حال حاضر پس از تحقیقات جدید دکتر Runge خواهد بود تشکیل یک کمیته برای تصمیم گیری چه باید بکنید با يافته های پژوهش: “من به شما قول می دهم ما را تغییرات بر اساس نتایج حاصل از این مطالعه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de