‘پاتولوژیک دروغگو”: بلومبرگ بازدید در مغلوب ساختن پیشی جستن ‘مینی Mike’ توهینمایکل بلومبرگ معامله توهین با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه در تماس تلفنی با رئیس جمهور “یک پاتولوژیک دروغگو که در مورد همه چیز را مو جعلی خود را چاقی و اسپری قهوهای مایل به زرد”.

نظر از طریق دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد وزیر مطبوعات در آمد و در پاسخ به سوء استفاده از سخنان و اظهارات رئیس جمهور در سوپر باول مصاحبه با رادیو فردا میزبان Sean Hannity.

در یک سریع آتش بخش از مصاحبه تهمت بود پرسید که چه او از زمانی که او شنیده ام نام های مختلف رقبای سیاسی.

“بسیار کمی” او گفت: از بلومبرگ. “من فقط فکر می کنم کمی.”

بلومبرگ ، 77, است 5ft 8in بلند است. مغلوب ساختن پیشی جستن 73 است 6ft 3in.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس تکرار شواهد-رایگان ادعا نیز ساخته شده در توییتر قبلا در مورد بلومبرگ خواستار درمان خاص در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه به دلیل ارتفاع خود را.

“در حال حاضر او می خواهد یک جعبه برای بحث به ایستادن نیست. OK, it’s OK هیچ چیز اشتباه می شود. چرا او باید به او یک جعبه به ایستادن روی OK ؟ او می خواهد یک جعبه برای بحث. چرا باید او را به عنوان این ، آیا معنی که هر کس دیگری می شود یک جعبه؟”

رئیس جمهور همچنین گفت که “عشق به اجرا در برابر بلومبرگ. من آن را دوست دارم”.

بلومبرگ به خبرنگاران گفت: در لس آنجلس او را “ایستاده دو بار به عنوان بلند به عنوان او می کند در این مرحله است که مسائل” و گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “می داند که من می توانید او را ضرب و شتم” .

یک undignified ارز با مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند نشانه ای از یک نامزد به دست آوردن اعتبار حداقل با یک رئیس جمهور به شدت در معرض ابتلا به ضربه زدن و تحت فشار است.

پس از اعلام اجرا خود را برای نامزدی حزب دموکرات در اواخر ماه نوامبر بلومبرگ صرف آزادانه در تبلیغات و کمپین زیرساخت ها است. او شروع به ایجاد یک تاثیر متناظر در مسابقه و نظر سنجی.

او نه رقابت در آیووا که رای روز دوشنبه یا, New Hampshire است که به شرح زیر است. اما او در حال حاضر چهارم در realclearpolitics.com رای گیری ملی به طور متوسط و در این هفته کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) تغییر بحث صلاحیت قوانین است که تا به حال نگه داشته و خود را خود تامین مالی مبارزات انتخاباتی از تلویزیون نور افکن.

به عنوان یک نتیجه, عصر ایران, به نظر می رسد مجموعه ای به نظر می رسد در اولین مناظره بر اساس قوانین جدید در نوادا در 19 فوریه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش حمله خود را در توییتر.

“مینی مایک بخشی از خبر جعلی” رئیس جمهور نوشت: اوایل روز یکشنبه با استفاده از نام مستعار خود را برای صاحب خبری بلومبرگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم شکایت در مورد جریان اصلی پوشش دولت او. بلومبرگ است واگذار از خود به کسب و کار و سوالات در مورد چگونه خود را در رسانه های شرکت را پوشش مبارزات انتخاباتی خود را swirled از خاموش.

“آنها همه کار با هم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در واقع بلومبرگ نیست پوشش خود را (بیش از حد خسته کننده انجام دهید) و یا دیگر Dems. تنها مغلوب ساختن پیشی جستن. که برای تلفن های موبایل عادلانه! این همه جعلی رسانه های خبری و به همین دلیل هیچ کس معتقد است که در آنها هر بیشتر.”

پس از بلومبرگ اعلام کاخ سفید اجرا editor-in-chief خبری بلومبرگ گفت که این شرکت نمی خواهد بررسی بلومبرگ و یا هر گونه دیگر دموکرات اما هنوز بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن. این تصمیم در دیدار با انتقاد گسترده.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت: “بسیاری از تبلیغات شما در حال تماشای پرداخت شد برای مینی مایک بلومبرگ. او در حال رفتن هیچ جا فقط به هدر رفتن پول خود را.”

شهردار سابق کف بازگشت به tweeting: “به نظر می رسد مانند تبلیغات ما در حال نگه داشتن شما در شب. ما رو یک در خاص شما باید به سازمان دیده بان است.”

بود که یک مرجع به یک آگهی که اجرا خواهد شد در طول سوپر باول با تمرکز بر بلومبرگ فشار برای تفنگ ایمنی اصلاحات. تهمت نیز اجرای تبلیغ در طول بازی که جذب گسترده مخاطبان تلویزیون.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا کرد بلومبرگ بود “گرفتن DNC به دکل انتخابات در برابر دیوانه برنی [ساندرز] چیزی است که آنها نمی خواهد انجام دهد برای … دیگران. آنها در حال انجام آن به برنی دوباره 2016.”

ساندرز به چالش کشیده هیلاری کلینتون به طور غیر منتظره ای به شدت چهار سال پیش در بسیاری از چشم آسیب رساندن به او را قبل از او با شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

بسیاری از ساندرز حامیان مدعی اصلی تقلب شد. این موضوع مطرح شده سر خود را دوباره در این هفته زمانی که سیاسی گزارش داد که “یک گروه کوچک از DNC اعضای بخش خصوصی آغاز شده اندازه گیری برای حمایت از یک برنامه به طور بالقوه تضعیف برنی ساندرز’ انتخابات ریاست جمهوری”.

بسیاری از حزب آمار و ارقام سوال مطلوبيت ساندرز نامزدی در بخشی به دلیل این سناتور ورمونت نیست ثبت نام دموکرات یک نقطه است که می تواند دوباره بجای اول برگشتن در بلومبرگ داده او روشن از حزب دموکرات به حزب جمهوری خواه برای انتخابات شهردار در نیویورک است.

بلومبرگ ملی دبیر مطبوعاتی جولی چوب صادر توهین پاسخ به تهمت توييتها. نامزد خود به خبرنگاران گفت: “رئیس جمهور دروغ او نهفته است, درباره همه چیز, بنابراین نباید تعجب است که او گفت: چیزهایی مانند آن.

“من ایستاده بر من موفقیت از آنچه که من انجام داده ام به این کشور با هم و انجام کارها است. من انجام شده است آن را برای یک مدت زمان طولانی و من ایستاده دو بار به عنوان بلند به عنوان او می کند در این مرحله است که مهم است.

“این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که کسی مثل من بالا می رود در پای صندوقهای رای است. ناگهان همه از یک دیگر نامزدهای دریافت می ترسم و من فکر می کنم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می داند که من می توانید او را ضرب و شتم.”

بلومبرگ قبلا needled رئیس جمهور در مورد مربوطه و اقبال. با توجه به فوربس بلومبرگ ارزش حدود $60bn, 17 بار به عنوان بسیاری به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>