گذشته اظهارات مزاحم برای مهر و نمایشگاه بازی برای رقبای

هوستون — آن را تا به حال حتی شده یک روز کامل پس از 12 سال از ظاهر Michael R. بلومبرگ نشان دادن او ارتباط بحران مالی 2008 به پایان redlining یک عمل است که بانک ها مجاز به اعلام کم درآمد عمدتا اقلیت محلات خارج از محدوده برای وام.

اما به عنوان انتقاد دارای عقاید بیش از رکورد خود در مسابقه و نابرابری آقای بلومبرگ در هوستون برش روبان در یک ابتکار جدید برای انتخابات ریاست جمهوری به نام “مایک برای سیاه امریکا است.” شهردار سیلوستر ترنر هوستون که حمایت آقای بلومبرگ دنبال کرده و برای هفته ها تحویل یک سخنرانی پرشوری آیا به عنوان شهرداران کلمبیا, S. C., و واشنگتن هر دو از آنها نیز کمک آقای بلومبرگ با آفریقایی-آمریکایی توسعه.

“شما نمی قضاوت مردم توسط اشتباهات آنها را ساخته اند” آقای ترنر اعلام کرد. “شما قضاوت آنها را با توانایی خود را به نم.”

در طول دو ماه گذشته آقای بلومبرگ است انتخابات ریاست جمهوری شده است تا پوشش تاییدیه تنظیم پیام های خود را به رای دهندگان و گسترش رسیدن به خود را در سراسر کشور با یک چشم به سمت آن لحظه می دانستم که خواهد آمد: زمانی که آقای بلومبرگ ، 78 ساله multibillionaire و شهردار سابق نیویورک و دیگر نمی خواهد یک چاره اندیشی موقت در مسابقه اما یک هدف نخست و دهه ارزش مخالف مصلحت و حساس اظهارات و همچنین مشکل مواضع سیاست — را تمدید کرد.”

لحظه ای که در حال حاضر در اینجا ارائه آقای بلومبرگ با نوع سیاسی بوته است رو از سال 2009 زمانی که او در آخرین فرار است. بیش از پیش نگرانی در مورد آقای بلومبرگ را تعالی مشهود بود به عنوان رقیب دموکرات ها مبارزه در نوادا به هر طریقی با یک مجموعه از حمله به شهردار سابق از جمله آشنا با ابراز تاسف است که او در تلاش بود برای خرید یک انتخابات و جدید انتقاد کمک مطرح ویدئوها که استناد خود گذشته مجادلات.

صحبت کردن در لاس وگاس سناتور برنی ساندرز ورمونت اختصاص یک بخش از کل سخنرانی خود را به آقای بلومبرگ ، او را متهم به حمایت از “سیاست های نژادپرستانه” مانند به اصطلاح توقف-و-frisk جستجوهای از جوانان اقلیت مردان و حمله به او را برای مخالفت با حداقل دستمزد را افزایش می دهد در گذشته است.

معاون سابق رییس جمهور و یوسف رضا بایدن گفت: در یک مصاحبه با ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” در روز یکشنبه “شصت میلیارد دلار خرید می تواند به شما مقدار زیادی از تبلیغات است, اما آن را نمی توانید پاک کردن رکورد خود را.” و او به نظر می رسد رها که موشکافی تا به حال منتقل شده از او به آقای بلومبرگ. “همه شما در حال رفتن به شروع به تمرکز بر روی او مانند شما بر من” آقای بایدن گفت.

آقای بلومبرگ است پرش چهار نامزد مسابقات از جمله نوادا قفقاز در روز شنبه و به جای آن ملحق خواهد شد این مسابقه در سه شنبه, در مارس 3. دو هفته منتهی به کسانی که در مسابقات رقم به شدید ترین و در تلاش برای او تا کنون — نه فقط به دلیل این حملات که برخی به آمدن نگه دارید اما از آنجا که آنها را تست کنید حل و خویشتن داری از یک کاندید که هرگز نمایش داده می شود مقدار صبر در هنگام مواجهه با انتقاد.

“او یک حرفه ای سیاستمدار گفت:” کلمبیا شهردار استفان بنیامین که همچنین آقای بلومبرگ انتخاباتی شرکت رئیس. با استناد به آنچه او گفته بود مبارزات انتخاباتی داخلی نظرسنجی از سه شنبه متحده نشان داد که آقای بلومبرگ پیشرو در آرکانزاس و در دوم یا سوم در کارولینای شمالی و تگزاس آقای بنجامین گفت: “زمانی که فلش شروع به پرواز. این زمانی است که خنجر آمد.

“اما شما رو قادر به نشان دادن انعطاف پذیری به فلش است.”

حفاری از آقای بلومبرگ گذشته شتاب به عنوان شهردار سابق را نامتعارف نامزدی آغاز می شود به نظر می رسد بیشتر قابل قبول است. فقط در هفته گذشته چهار مجموعه های مختلف از سخنان ظاهر شده اند که در آن او نشان می دهد عدم درایت در برخورد با پرسش از تبعیض نژادی. در عرض 24 ساعت به تنهایی وجود دارد نظرات به redlining و دوم نوار از 2015 که در آن او unapologetically دفاع توقف-و-frisk پلیس در شهر نیویورک اقلیت محله — “زیرا که در آن همه جرم و جنایت است,” او گفت:. او عذرخواهی کرد برای تمرین در ماه نوامبر یک هفته قبل از او وارد انتخابات ریاست جمهوری.

پس از هر نمونه او آماده بود تا با یک تلافی. هنگامی که خبر توقف-و-frisk نظرات شکست یک گروه از 20 آفریقایی-آمریکایی رهبران مذهبی اتفاق افتاده بود در بلومبرگ ستاد انتخاباتی خود که قبلا برنامه ریزی شده نشست. آنها توافق کردند به انتشار یک بیانیه مشترک دفاع از او را.

رقبای خود را صرف کرده اند تقریبا تمام وقت و منابع خود را مبارزه با یک دیگر در اوایل رای گیری متحده مانند آیووا و نیوهمشایر در حالی که آقای بلومبرگ صرف صدها میلیون دلار ایجاد تصویر خود را با تبلیغات و مبارزات انتخاباتی, تظاهرات در کشورهای که در آن تا به حال در این زمینه تا حد زیادی به خود.

آقای بلومبرگ امید مبارزات انتخاباتی او ساخته شده است در کمتر از سه ماه خواهد زره او را در برابر این نوع از حملات. عامل به آنچه بود در اصل یک خلاء برای مدت طولانی اجازه داده است را به او معرفی کنید تا خود را در شرایط خود را به رای دهندگان که می دانستم که کمی در مورد او.

“وجود دارد نه بسیاری از خوبی تعریف شده درک بلومبرگ خارج شد و هنگامی که شهردار نیویورک و او را غنی'” گفت: کرنل Belcher سابق مشاور باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا است که مشاوره آقای بلومبرگ در استراتژی و رای گیری. “کمپین را به انجام یک کار خوب در اوایل و تعریف او را” آقای Belcher اضافه شده در حالی که آقای بلومبرگ “تا به حال تمام مارس متحده به خود است.”

با رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی به طور خاص مبارزات انتخاباتی خود می گوید بخش هایی از زندگینامه خود را که به احتمال زیاد به طنین انداز بود و ارتباط خود را با آقای اوباما. کمپین تبلیغات از ویژگی های آقای بلومبرگ کار به گسترش برادر من حافظ, ابتکار توسط دولت اوباما در حمایت از پسران و مردان جوان از رنگ و تلاش خود را برای کاهش خشونت اسلحه نیاز بیشتر موشکافی برای اسلحه خرید. این کمپین همچنین بر عذرخواهی خود را برای توقف-و-frisk برنامه.

آقای بلومبرگ حوادث در سراسر جنوب در هفته گذشته به خود جلب کرد جمعیت زیادی — بیش از 1000 نفر از مردم در حضور در رویداد جداگانه در نشویل و Chattanooga, Tenn.— و اغلب شامل تعداد زیادی از آفریقایی-آمریکایی است. در مصاحبه های بسیاری از رای دهندگان آگاه بودند که این موضوع از رکورد خود در تبعیض نژادی بود که در اخبار. اما آنها همچنین با اشاره به شهردار سابق کار با آقای اوباما و تفنگ خود را کنترل مبارزات. و در حالی که رکورد خود را در پلیس شد و یک نقطه درد برخی به او اعتباری برای عذرخواهی.

“او بیرون آمد و عذرخواهی کرد و گفت که این نوع از سیاست من به عنوان حمایت از رئیس جمهور” گفت: Sheree Johnson, 35, یک مربی که با حضور آقای بلومبرگ رویداد در هوستون. “مسیحی در من می گوید به او ببخش که. او اذعان کرد آن را. او اشتباه بود.”

دوایت Smith, که با این نسخهها کار با N. A. A. C. P. در چاتانوگا و با حضور آقای بلومبرگ رالی وجود دارد گفت: به اعتقاد او بسیاری از رای دهندگان سیاه شد با تمرکز بیشتر بر بزرگتر-تصویر هدف از ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از آنها در لکه ها در هر نامزد گذشته است. “هر کسی اشتباه می کند” آقای اسمیت گفت. “و اگر شما نگاهی به اشتباهات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که در مقابل اشتباهات مایک بلومبرگ ساخته شده است من فکر می کنم مردم مایل به اجازه دهید آن را برو.”

نه هر کس. بنیامین دیکسون یک آفریقایی-آمریکایی podcaster است به اشتراک گذاشته شده در توییتر آقای بلومبرگ است نظرات قبلی حمایت از توقف-و-frisk با هشتگ #BloombergIsARacist. این نوع نقد است که نشان دهنده این نوع از مقاومت آقای بلومبرگ به احتمال زیاد همچنان به روبرو می شوند.

آقای Belcher گفت: احساسات جامعه فعال و سیاسی punditry بودند اغلب یک پروکسی خوب برای, چگونه یک اکثریت از رای دهندگان در نظر گرفتن مسائل مانند این. “خداوند می داند که اگر آفریقایی-آمریکایی ها تا به حال خلوص مطلق آزمون برای افرادی که به مسائل مشکل ساز در گذشته ما هرگز پیشرفت مردم است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im