روسای جمهور گذشته مواجه خشونت پلیس و تظاهرات. آنها به کار گرفته شده در آن متفاوت است.

این یک واقعیت تلخ از تاریخ آمریکا که هر از گذشته چهار رئیس جمهور مواجه شده همان بحران رئیس جمهور تهمت مواجه است در حال حاضر: پلیس تنها به کشته و یا زخمی یک مرد سیاه و شهرستان که در آن اتفاق افتاده است که سیم پیچ با غم و اندوه و خشم.

آنها نه همه پاسخ همان راه است. آنها نه همه پاسخ “موثر” یا در صورتی که اندازه گیری که آیا آنها آرام گرفته است. اما هیچ کدام پاسخ راه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است: با صدور یک آشکارا خشونت اولتیماتوم به معترضان.

“هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” آقای ترامپ توییتی فقط قبل از ساعت 1 صبح روز جمعه تهدید به استقرار گارد ملی به مینیاپولیس پس از انفجاری تظاهرات در واکنش به مرگ جورج فلوید که یک افسر پلیس سفید دوخته به زمین زانو در گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

ما در همه چیز آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: در مورد آقای فلوید مرگ و در چه جورج بوش و بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش و باراک اوباما در پاسخ به موقعیت های مشابه در طول ریاست جمهوری خود را.

آن بود که در طی آقای بوش دولت در سال 1991 که یک تصویری از لس آنجلس افسران پلیس لگد و ضرب و شتم رادنی کینگ با باطوم ساخته شده و پلیس فرانسه یک جبهه-صفحه نگرانی است. افسران زده بیش از 50 بار شکستگی آقای کینگ جمجمه و باعث آسیب دائمی مغزی.

آقای بوش به نام افسران اقدامات “مشمئز کننده”:

کسانی که صحنه های وحشتناک هم بزنید همه ما خواهان پایان دادن به بلاعوض خشونت و خشونت. مقامات مجری قانون نمی تواند محل خود را بالاتر از قانون است که به آنها سوگند یاد کرد برای دفاع از.

آن را مشمئز کننده بود به ضرب و شتم که ارائه شد, و وجود دارد, به هیچ وجه, به هیچ وجه, به نظر من, به توضیح است که دور. آن را ظالمانه است.

چهار افسران به اتهام حمله و در مارس سال 1992 یک هیئت منصفه تبرئه همه آنها. حکم مجموعه پنج روز از شورش در لس آنجلس که باعث واکنش های بسیار متفاوتی از آقای بوش در یک بیضی آدرس دفتر:

آنچه که ما دیشب و شب قبل در لس آنجلس است که در مورد حقوق مدنی. نه در مورد علت بزرگ برابری که همه آمریکایی ها باید رعایت. این یک پیام از اعتراض. آن بوده است خشونت اراذل و اوباش خالص و ساده است. …

آنچه شما را دیدم و آنچه که من در تلویزیون دیدم تصویری بود شورش. من احساس خشم است. من احساس درد است. من فکر کردم: “چگونه می توانم این توضیح به نوه من?” رهبران حقوق مدني و فقط ساده شهروندان ترس و گاهی قربانی خشونت پلیس بودند عمیقا صدمه دیده است. و من می دانم که خوب و مناسب و معقول پلیس بودند که به همان اندازه وحشت زده. …

کشتار حرف نشنو از زندگی و اموال مشروع نیست بیان خشم با بی عدالتی است. این خود بی عدالتی است. و هیچ عقلانی مهم نیست که چقدر بی ریا, مهم نیست چقدر فصیح می توانید آن را در غیر این صورت. …

هیچ یک از این چیزی است که ما را به آرزو فکر می کنم به آمریکا. آن را به عنوان اگر ما به دنبال در یک آینه که تحریف شده ما بهتر شویم و ما زشت است. ما نمی توانیم اجازه دهید که اتفاق می افتد. ما نمی تواند انجام دهد که به خودمان.

چند قسمت از خشونت پلیس اتفاق افتاده در دوران آقای کلینتون دولت از جمله موارد Abner Louima و آنتونی بائز. اما اکثر مواد منفجره مورد بود که از Amadou دیللو 23 ساله از گینه بود که به ضرب گلوله توسط چهار شهر نیویورک افسران پلیس در فوریه 1999. افسران اخراج 41 عکس برخورد آقای دیللو 19 بار.

در سال بین مرگ و افسران تبرئه در همه اتهامات آقای کلینتون ماند تقریبا به طور کامل خاموش. ماه پس از تیراندازی او گفت که او “عمیقا ناراحت اخیر اتهامات جدی پلیس به سوء رفتار و ادامه داد: گزارش از دهها که متزلزل برخی از جوامع ایمان در پلیس وجود دارد که برای حفاظت از آنها” اما اشاره نمی کند آقای دیللو به طور خاص.

پس از صدور حکم آقای کلینتون گفت:

من وانمود نمی کند برای یک لحظه به دوم حدس بزنید داوران. اما من می دانم که بسیاری از مردم در آمریکا از تمام نژادها بر این باورند که اگر آن را به حال شده است یک جوان مرد سفید در سفید محله, آن را احتمالا نمی خواهد که اتفاق افتاده است.

ما در بر داشت اظهارات عمومی از آقای بوش در پاسخ به دو مورد که اتفاق افتاده در طول تصدی خود: این دانزیگر پل تیراندازی در سال 2005 که در آن نیواورلئان افسران پلیس کشته و دو غیر مسلح نفر و زخمی شدن چهار نفر دیگر و کشتن شان بل در شهر نیویورک در سال 2006.

با تماشاگران به طور فزاینده ای قادر به سند دست اول و به اشتراک گذاری حساب های خشونت از طریق تلفن همراه تصویری — ضبط شده که اغلب در تضاد اولیه پلیس گزارش — موارد خشونت پلیس بارها و بارها برداشت ملت توجه و آقای اوباما در طول تصدی خود.

در سال 2014 یک افسر پلیس شهر نیویورک ثبت شد قرار دادن اریک گارنر در کشنده سبد. آقای گارنر در حال مرگ عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” شد یک شعار برای تظاهر. (روز پیش آقای فلوید ساخته شده همان درخواست قبل از مرگ او.) در یک آدرس پس از یک جزیره استاتن هیئت منصفه کاهش یافته است به دادستانهای افسر آقای اوباما گفت:

در حال حاضر متاسفانه ما شاهد بیش از حد بسیاری از موارد که در آن مردم فقط نمی باید اعتماد به نفس است که مردمی هستند که با عدالت رفتار شود. و در برخی موارد, آن ممکن است سوء تفاهم; اما در برخی موارد که یک واقعیت است. و آن است که وقت را بر همه ما به عنوان آمریکایی ها صرف نظر از نژاد و منطقه و ایمان است که ما می دانیم این است که یک آمریکایی مشکل و نه فقط یک مشکل و یا یک قهوه ای مشکل و یا بومی آمریکا مشکل است.

این است که آمریکا مشکل است. هنگامی که کسی در این کشور نیست که به همان اندازه درمان تحت قانون که یک مشکل است.

کمتر از یک ماه پس از آقای گارنر مرگ یک افسر در فرگوسن Mo. شات و قتل مایکل براون گزارشی 18 ساله, تنظیم کردن هفته از تظاهرات. هنگامی که یک هیئت منصفه کاهش یافته است به اتهامات علیه این افسر که در مورد آقای اوباما گفت:

ما نیاز به تشخیص این که این فقط یک مسئله برای فرگوسن. این مسئله برای امریکا است. ما را ساخته اند پیشرفت های عظیم در ایران و در طی چند دهه گذشته. من شاهد بوده ایم که در زندگی خود من است. و به انکار است که پیشرفت من فکر می کنم به انکار امریکا ظرفیت برای تغییر.

اما آنچه درست است این است که هنوز هم وجود دارد مشکلات و جوامع از رنگ نیست فقط ساخت این مشکلات است.

در ماه جولای سال 2016 با پلیس از قتل دو مرد — آلتون استرلینگ در Baton Rouge, La., و Philando کاستیا در شاهین ارتفاعات, Minn. — دستگیر شدند در فیلم فقط یک روز از هم جدا. یک روز بعد پنج افسر پلیس کشته شدند در یک حمله در دالاس بیشتر سوخت بحث بین گروه های معترض به خشونت علیه اقلیت نژادی و کسانی که در اعتراض به خشونت علیه پلیس.

در بیانیه ای خطاب به آقای استرلینگ و آقای کاستیا را مرگ آقای اوباما در مورد بزرگتر تقسیم:

این موضوع ما را در مقایسه با ارزش از زندگی است. این شناخت است که خاص است بار است که قرار داده شده بر روی یک گروه از شهروندان ما. و ما باید در مورد مراقبت از آن است. ما نمی توانیم رد آن. …

و آن به رسمیت شناختن این واقعیت است که ما باید برخی از سخت تاریخچه و ما بدست از طریق همه که تاریخچه نشده است. و ما انتظار نداریم که در طول عمر من شاید نه در فرزندان من در عمر است که تمام بقایای است که در گذشته بوده اند را درمان خواهد حل شده است اما ما می توانیم بهتر انجام دهید. مردم خوب را می توانید انجام دهید بهتر است.

هر چند افسر پلیس را کشته اند و بسیاری از شهروندان غیر مسلح پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2017 — از جمله در به شدت اطلاع عموم موارد مانند کسانی که از Stephon کلارک و Botham Jean — آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به ندرت اظهار نظر. او شده است بسیار مردها به صحبت کردن در زمانی که ماموران پلیس کشته شدند.

او عمده نظرات به آقای فلوید مرگ در چهارشنبه tweeting:

من درخواست اف بی آی و وزارت دادگستری در حال حاضر به خوبی به تحقیقات به عنوان بسیار غمگین و غم انگیز, مرگ در مینه سوتا جورج فلوید.

من خواسته اند برای این تحقیقات به تسریع شود و تا حد زیادی قدردانی از همه از کار انجام شده توسط اجرای قانون محلی است. قلب من می رود به جورج خانواده و دوستان است. عدالت خواهد بود!

در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه با دادستان کل William P. بر آقای ترامپ گفت:

من احساس بسیار بد است. که بسیار تکان دهنده دید. بیل و من صحبت کردن در مورد قبل از آن — آن را یکی از دلایل این لایحه را در اینجا در حال حاضر به دلیل همانطور که می دانید ما بسیار درگیر و از من پرسید که دادستان کل — F. B. I. و دادستان کل را بسیار قوی نگاه کنید و ببینید چه چیزی در رفت. چرا که بسیار بد چیزی است که من دیدم. من تو را دیدم آن شب گذشته و من آن را دوست ندارم.

سپس در حدود ساعت 1 صبح جمعه به تظاهرات خروشان در مینیاپولیس و برخی از معترضان آتش به یک ایستگاه پلیس او فرستاده دو فوق العاده توییتهایی:

من نمی تواند به عقب ایستاده و تماشا این اتفاق می افتد به یک شهر بزرگ آمریکایی مینیاپولیس. در مجموع فقدان رهبری است. یا بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار یعقوب فری, دریافت عمل خود را با هم و به شهرستان تحت کنترل و یا ارسال خواهد شد در گارد ملی و کار درست انجام می شود.

این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد. فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!

بعد از ظهر روز جمعه به او تحویل داده شده تا حدودی بیشتر معمولی ریاست جمهوری سخنان. و او پیشنهاد کرد که خود را صدای جیر جیر در مورد “تیراندازی” با اشاره به یک نتیجه طبیعی از غارت و نه یک تهدید از مقامات.

اما تاثیر خود را صبح زود توییتهایی — پس از آتش زا است که توییتر به طور معمول میلی به سرکوب آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را مخفی پشت یک هشدار است که آنها “نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت” — بعید است که اسراف در هر زمان به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>