نقاط کشور می توانید ببینید coronavirus اجتماعی فاصله محدودیت شروع به سهولت توسط اواخر ماه مه می گویند کارشناسان بهداشت عمومی

بسیاری از این کشور به احتمال زیاد برای دیدن برخی از اجتماعی فاصله محدودیت سهولت اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن بالا, عمومی متخصص بهداشت گفت, اخبار یاهو در روز جمعه.

Kavita Patel, یک, یاهو, اخبار پزشکی کمک کننده و غیر ساکن همکار در موسسه بروکینگز به شدت hedged او پیش بینی در یک گسترده مصاحبه با یاهو نیوز ” “Skullduggery” پادکست. این وضعیت به سرعت در حال تحول پاتل گفت و حتی در جایی که وجود دارد دهانه برخی از مناطق خواهد شد در مستند بسیار طولانی تر از دیگران است.

حداقل 18,000 آمریکایی درگذشت coronavirus از امروز و متناوب 500,000-plus آلوده شده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع.

پاتل که قبلا ارشد بهداشت سیاست رسمی در دولت اوباما هشدار داد که آمریکایی ها به طور بالقوه هرگز بازگشت به تکان دادن دست در محل کار و نیاز به پوشیدن ماسک برای آینده قابل پیش بینی. هنوز پاتل پیش بینی شده که عمده سواحل شرق شهرهایی مثل نیویورک و واشنگتن دی سی به احتمال زیاد برای دریافت راهنمایی به عنوان اوایل به عنوان پایان ممکن است که اجازه خواهد داد که مدارس و کلیساها و سایر موسسات بزرگ به طور بالقوه بازگشایی حداقل به صورت محدود به طوری که “رفتاری که به نظر می رسد نزدیک به نرمال” امکان پذیر می شود.

“اگر ما یک نقطه داغ است که غیر منتظره و یا نوع واژگونی در این روند … پس از آن که [پیش بینی] تغییرات اما این چیزی است که من به دنبال به جلو به” پاتل گفت: “Skullduggery” میزبان مایکل Isikoff و دانیل Klaidman.

موانع بلوک ساحل پس از لس آنجلس دستور پارک ها و سواحل بسته برای جلوگیری از گسترش بیماری کروناویروس و تشویق اجتماعی فاصله در ردندو بیچ کالیفرنیا در مارس 28. (ایسنا/Patrick T. فالون)

دکتر لینا ون اورژانس پزشک که قبلا به عنوان کمیسیون بهداشت و درمان شهر بالتیمور پیوست پاتل برای بحث و هشدار داد که حتی اگر برخی از محدودیت سهولت آمریکایی ها باید آماده برای رفتن به یک مستند به حوادث نیاز است. ون نه ارائه یک چارچوب زمانی دقیق برای بازگشایی, اما گفت که او معتقد است محدودیت خواهد شد نورد در مراحل و مقامات به احتمال زیاد خواهد شد که تلو تلو خوردن انواع اشخاص زمانی امکان باز کردن.

“ما در حال رفتن به دیدن آن همه فقط یک روز همه چیز را برای رفتن به قبل از COVID-19 روز” ون گفت. “ما باید برای چه اتفاقی می افتد اگر وجود دارد یکی دیگر از خروش چه اتفاقی می افتد اگر این موج دیگری از عفونت.”

آمریکایی ها نیاز به بریس خود را برای دراز مدت تغییر در رفتارهای ون گفت: به دلیل این واقعیت است که با یک ویروس جدید در صحنه حتی دانشمندان برتر در جهان نمی دانم چه به انتظار.

“بسیاری وجود دارد که ما نمی دانیم در مورد آنچه اتفاق می افتد در این کشور و بنابراین در ادامه به تحمل قطعیت که مهم است برای همه ما” ون گفت. “هستند بسیاری از ناشناختهها به دلیل آزمایش ما مسائل و همچنین به دلیل جمعیت در کشور ما [که] ممکن است متفاوت از کسانی که در دیگران است.”

پاتل گفت که در حالی که در ووهان چین که در آن ویروس نشات گرفته است بازگشایی زندگی وجود دارد در هیچ راه طبیعی است.

هر دو پزشکان را در ارائه برخی از امید است که با سقوط زمانی که عفونت کروناویروس فکر هستند به احتمال زیاد به سنبله دوباره زمان سرب موجود برای محققان که در حال حاضر کار بر روی پتانسیل بادی های درمان و پزشکی مهم تحولات می تواند خطر کمتر شدید و در نتیجه فراگیر مستندات کمتر حیاتی است.

“ما باید بیشتر آنتی بادی مبتنی بر درمان ramping تا به انجام مدیریت بالینی از این بیماری ما دیگر شاید اضافی مواد مخدر ابزار ما فایده تسلیحات و پس از آن ما می توانید استفاده کنید که به عنوان یک پل به یک واکسن” پاتل گفت. “من واقعا امیدوارم که در برخی از نقطه و سپس ما آنچه ما تماس بگیرید در بهداشت عمومی ‘گله ایمنی.'”

با اشاره به گزارش های خبری خارج از بریتانیا که مقامات وجود دارد فکر بالقوه ایمنی گواهینامه های ون رد منتقدان که نگران اورولی undertones به دو مسیر سیستم برای ادغام مجدد بر اساس فردی ایمنی.

“این یک ایده عالی است اگر ما علم به آن را به بالا” ون گفت. “تنها راه برای این ایمنی گذرنامه به کار است و اگر کسی واقعا توسعه بلند مدت ایمنی و نمی تواند تبدیل به reinfected — در غیر این صورت شما به کسی غلط تضمین و … [که] ممکن است بسیار خطرناک باشد.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • جدید اخبار یاهو/YouGov coronavirus های نظرسنجی ها نشان می دهد آمریکایی ها تبدیل در برابر تهمت

  • پزشکان بازاندیشی coronavirus: ما با استفاده از هواکش راه اشتباه است ؟

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • زندگی پس از همه گیر: چگونه خواهد coronavirus تغییر ما ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>