پارک, پدر دعوت به تهمت ملاقات با خانواده های قربانیان پس از فریاد خارجه اتحادیه


خبرگزاری گتی ایماژ

پدر یک دانش آموز کشته شده در طول یک جرم تیراندازی در یک دبیرستان در پارک فلوریدا بود دعوت به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار با خانواده های قربانیان پس از او فریاد زد پایین جمهور در دولت از آدرس اتحادیه.

فرد Guttenburg 14-year-old daughter جیمی بود در میان 17 نفر کشته در Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان در 14 فوریه سال 2018 است.

او به طور خلاصه بازداشت شده پس از قطع رئیس جمهور در دولت خود را از این اتحادیه که در آن آقای Guttenburg شد دموکرات مجلس نانسی پلوسی را مهمان دعوت شده در حالی که این رئیس جمهور افتخار خود را در مورد متمم دوم حمایت.

آقای Guttenburg بعد عذر خواهی کرد در توییتر گفته او “اجازه دهید احساسات من بهترین من”.

“من به سادگی می خواهید به قادر به مقابله با واقعیت خشونت اسلحه و مجبور به گوش دادن به دروغ” در مورد متمم دوم, او گفت:.

این جمعه مارکس دو سال پس از 19 سال دانشجوی سابق Nikolas کروز متعهد مرگبارترین تیراندازی مدرسه در تاریخ ایالات متحده کشته شدن 14 دانش آموزان و سه نفر از کارکنان قانع کننده عظیم جوانان-رهبری جنبش و مارس برای زندگی ما تظاهرات در سراسر آمریکا خواستار کنترل اسلحه اقدامات و محکومیت انجمن ملی تفنگ قدرتمند تلاش های لابی گری و “فکر و ذکر” ارائه شده توسط قانونگذاران محافظه کار در این قتل عام را از خواب بیدار.

رئیس جمهور برنامه ریزی شده است برای دیدار با اعضای هر دو حزب سازمان ایستاده با پارک که شامل چندین خانواده های قربانیان. کاخ سفید گفت که رئیس جمهور “استقبال پارک خانواده” در دفتر بیضی در روز دوشنبه.

آقای Guttenburg می گوید خانواده اش است بخشی از این گروه شده بود و تنها یاد گرفته در مورد این رویداد از طریق یک خبرنگار. او انتقاد رئیس جمهور خصلت از این رویداد خواهد شد که شامل تمام خانواده ها از 17 نفر کشته در تیراندازی.

او گفت: “من آرزو می کنم خانواده خوب امروز و من امیدوارم که آنها را ملاقات. مسئله من با برنامه باقی مانده است اما, آن را به عنوان دقیق نیست و با توجه به این هفته است که دو سال پس از این اتفاق این باید به کار گرفته شده متفاوت توسط کاخ سفید است.”

رئیس جمهور حمله القاعده به دنبال یک کینه توز هفته در کاخ سفید از جمله برکناری از استیضاح شاهد دگرمن الکساندر Vindman و گوردون Sondland پس از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه خود را در سنا محاکمه. وی همچنین چندین سناتور خود را “گناه” آرا از جمله کنگره دبی Dingell و اواخر شوهرش, Congressman John Dingell و همچنین به عنوان سناتور یوتا میت رامنی و غرب سفر سناتور ویرجینیای غربی.

ادامه مطلب

پدر از پارک تیراندازی قربانی صحبت می کند در مورد SOTU حذف

پارک تیرانداز فیلم برداری, حمله کلانتر معاون داخل زندان

پارک, پدر, انتقاد نماینده مجلس که عینک تفنگ به جلسه

پارک دانش آموزان پرده طرح پیشگیری از خشونت اسلحه

NRA رئیس خواسته عمارت لوکس برای محافظت از ایمنی خود را بعد از پارک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im