پاریس نامزد شهرداری قطره بیش ویدئو رسواییامانوئل پاکسازی را نامزد شهردار پاریس در ماه آینده انتخابات شهرداری مجبور شده است برای ایستادن پس از نشت از تصاویر و پیام های آنلاین, مقصر دانستن آنچه که او به نام “ننگین” حملات در زندگی خصوصی اش در رسانه های اجتماعی.

بنیامین Griveaux که ایستاده بود و برای رئیس جمهور حاکم میانه La République En Marche (LREM) حزب با اعلام این خبر در روز جمعه کمتر از 48 ساعت پس از این مواد برای اولین بار ارسال شده به یک وب سایت است.

“خانواده من سزاوار نیست این. هیچ کس همیشه باید در معرض این نوع از سوء استفاده” Griveaux در بیانیه ای گفت: پس از یک بحران جلسه در پاریس ستاد.

“برای بیش از یک سال من و خانواده ام قرار گرفته اند به اظهارات توهین آمیز, دروغ, شایعات, ناشناس حملات وحی از سرقت مکالمات خصوصی و تهدید به مرگ. به عنوان اگر همه این بود که کافی نیست, دیروز به یک سطح جدید رسیده بود.”

Griveaux حمایت دریافت کرده پس از انصراف او از مسابقه از سیاستمداران از جمله نخست وزیر و فیلیپ ادوارد و سخت-رهبر چپ Jean-Luc Mélenchon, که گفت: “انتشار تصاویر صمیمی برای نابود کردن دشمن است که نفرت انگیز است.”

یک ویدئو و پیام های متنی به یک زن جوان ظاهرا از Griveaux که مبارزات انتخاباتی شده است مبارزه در برابر رقبا از جمله سوسیالیستی وقت, Anne Hidalgo و سابق LREM MP Cédric Villani, شد, منتشر شده توسط یک وب سایت در اواخر روز چهارشنبه و پس از آن به رسانه های اجتماعی.

این ویدیو نشان می دهد یک مرد انجام یک عمل جنسی را بر خود همراه با پیام “من امروز صبح زمانی که از خواب بیدار شدم”. به نظر می رسد Griveaux و زن بودند تبادل پیام ها و عکس.

42 ساله سخنگوی سابق برای پاکسازی دولت و همسرش دارای سه فرزند و او اغلب آنها را به ذکر خود را در طول انتخابات شهرداری مبارزات انتخاباتی. Griveaux است و نه مورد اختلاف است که او با ارسال پیام.

Griveaux انتخاب شد و به مجلس به نمایندگی از LREM در سال 2017 پس از پاکسازی رئیس جمهور شد. مبارزات انتخاباتی خود را برای شهردار مرکزی بود برای پاکسازی تلاش برای کنترل پاریس شهرداری برای ساخت محلی و پایگاه قدرت برای خود, اما او تا به حال از خود بیگانه بسیاری را در خود اردوگاه پس از به بیرون درز گفتگو با روزنامه نگاران نشان داد اظهارات تحقیر او ساخته شده بود در مورد LREM رقبا.

یک هنرمند روسی در پاریس زندگی می کنند و بنا به گزارش ها نزدیک به gilets jaunes جنبش گفت: Libération روزنامه او منتشر شد تصویری و پیام های زن جوان به “محکوم کردن نفاق” از نامزد.

“او [Griveaux] کسی است که همیشه ذکر ارزش های خانواده. او گفت که او خواهد بود که شهردار پاریس خانواده ها و با استناد به نمونه ای از همسر و فرزندان خود را در حالی که انجام این قضیه گفت:” پتر Pavlensky. این هنرمند که اعطا پناهندگی سیاسی در فرانسه ضربه سرفصل پس از تنظیم آتش به بانک مرکزی فرانسه در پاریس در سال 2017 و در روسیه در حال اعتراض علیه مقامات استخوانی خود را از بیضه به مربع قرمز.
Russian artist Petr Pavlensky speaks during a press interview

هیدلگو به نام برای زندگی خصوصی مردم به احترام و اضافه کرد: “پاریسی سزاوار وقار بحث است.”

Villani است که در مواجهه با حرکت به اخراج او از این حزب به صورت ایستاده در برابر Griveaux گفت: او فرستاده رقیب سابق و خانواده اش “من کامل و در کل پشتیبانی در طول این زمان دشوار است”.

“حمله او شده است موضوع به یک تهدید جدی برای دموکراسی ما” Villani توییتی.

الکسیس Corbière از سمت چپ-La France Insoumise گفت: او با ابراز تاسف از “Americanisation” از زندگی سیاسی است که در آن “مردم را مجبور به عذر خواهی برای داشتن عاشق یا معشوقه”.

داشتن امور خارج از زناشویی و یا هر نوع دیگر قانونی روابط جنسی در نظر گرفته شده است یک مانع به زندگی عمومی در فرانسه. شاید معروف ترین مثال از این است که فرانسوا میتران که نگهداری یک خانواده دوم در حالی که رئیس جمهور.

زمانی که مطبوعات فرانسه شکست آن omertà در این مکان بیشتر بود scandalised توسط این واقعیت است که رئیس جمهور تا به حال تا حدودی خود را حفظ عاشق و دختر خود را با استفاده از پول مالیات دهندگان از این واقعیت که او تا به حال یک راز خانوادگی.

Griveaux وکیل ریچارد مالکا هشدار داد هر گونه انتشار شکستن فرانسه را دقیق قوانین حفظ حریم خصوصی را در صورت اقدام قانونی. قوانین ميانگين هر گونه نفوذ به شخصی یک فرد و یا “صمیمی” به زندگی است که در موارد جدی جریمه نقدی و زندان محکوم شد.

اولیویا Grégoire یک LREM MP خبرنگاران گفت: خارج Griveaux ستاد انتخاباتی است که نامزد کرده بود تصمیم به ایستادگی کردن به تنهایی است.

“این تصمیم یک انسان آزاد است. این تصمیم خود را,” او گفت:. “La République en Marche قوی است. La République en Marche, هنوز هم اینجا. ما نمی خواهد اجازه دهید به پاریس بروید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im