پدر و مادر سو کرنل بیش از متوحش کننده, مرگ بیاموزد پسر


پدر و مادر از کرنل دانشجوی سال اول مرده یافت در پایین تنگه پس از توافق راش’, متوحش کننده, شب سو کالج برای تبدیل چشم و توصیف هفت دور از شراب خواری-نوشیدن بازی او مجبور به تحمل

  • آنتونیو Tsialas, 18, درگذشت, در ماه اکتبر سال گذشته پس از یک شب, وحشیانه, متوحش کننده
  • او تا به حال ساخته شده است به تحمل هفت نوشیدن بازی ها در هفت اتاق های مختلف
  • آن بخشی از فی Kappa Psi ‘کریسمس در ماه اکتبر’ ‘کثیف راش’ تعهد شب
  • آنها او را به نوشیدن ودکا رم آبجو و شراب تا زمانی که او و دیگران بودند “سیاه مست” و “استفراغ’
  • آنتونیو سرگردان کردن از اموال و مرده پیدا شد و دو روز بعد
  • خانواده اش وکلا می گویند او از چند بلانت نیروی ضربه به بدن او
  • معلوم نیست او چگونه پایدار تروما; او مرده پیدا شد در یک تنگه

پدر و مادر از یک کرنل دانشجوی سال اول که مرده در پایین تنگه پس از متوحش کننده, شوخی suing کالج و برادری او با پیوستن به شب او درگذشت.

آنتونیو Tsialas درگذشت در اکتبر سال گذشته پس از یک شب از نوشیدن و متوحش کننده, با فی Kappa Psi برادری در ایتاکا نیویورک در کریسمس در ماه اکتبر’ ،

بدن خود را داشت در یک تنگه و او سطح بالایی از الکل در سیستم خود را, اما خانواده اش را وکیل می گوید او باعث مرگ شد چند بلانت نیروی ضربه به بدن است. آنها نمی دانند که چگونه او پایدار آن است.

در یک طرح دعوی در دادگاه در روز سه شنبه پدر و مادر خود را متهم به دانشگاه چشم پوشی مدرسه, متوحش کننده, فرهنگ و نام آنها بسیاری از برادری اعضای این ادعا آنها چیزی برای نجات جان خود را از زندگی است.

آنتونیو 18 پیدا شد در پایین تنگه یک روز پس از مادر او گزارش دادند او گم شده است.

Flavia and John Tsialas with their son Antonio before his death in October. The 18-year-old had only been at Cornell for eight weeks when he died after a 'Christmas in October' 'dirty rush' night

Flavia و جان Tsialas با پسر آنتونیو قبل از مرگ او در ماه اکتبر. 18-year-old کرده و در کرنل برای هشت هفته هنگامی که او درگذشت و پس از یک کریسمس در ماه اکتبر’ ‘کثیف راش’ شب

Antonio's body was found in this gorge two days after he vanished. He died of multiple blunt force trauma

آنتونیو در بدن داشت در این تنگه دو روز پس از او از بین رفت. او از چند بلانت نیروی تروما

در دعوی خود را خانواده اش می گوید که در شب مرگ او آنتونیو و پسران دیگر رفته بود از طریق مختلف دور از نوشیدن در برادری ،

او تا به حال شده است در شام با مادر خود را پس از آن بود برداشت تا برای ‘کثیف راش’ در frat خانه که در آن وعده جدید مجبور شدند برای تکمیل هفت نوشیدن بازی ها در هفت اتاق های مختلف.

وجود دارد گرمسیری اتاق که در آن آنها تا به حال در الکل ریخت و در دهان خود را در حالی که رفتن زیر یک برزخ – آبجو اتاق یک اتاق شراب و ‘یهودی اتاق’ که ‘راه اندازی شد به مانند یک نوار حکم کتاب مقدس’ با یک هرم از لیوان ودکا و آبجو.

نیز وجود دارد یک شیر و رم اتاق’ – که در آن شیر و رم بودند با هم مخلوط شده و آنها تا به حال به مسابقه به پایان فنجان از این معجون – و اتاق بابا نوئل.

کسی که در برادری بود تا لباس پوشیدن و به عنوان سانتا و دانشجوی سال اول خواهد ‘را به روی زانوی خود نشسته بود و گفت که آیا او شیطان بوده یا خوب.

‘سانتا اعلام تعیین چه نوع از الکل در دانشجویان سال اول و سپس مجبور به نوشیدن.

بود نیز وجود دارد ‘متفرقه’ جایی که آنها به پایان رسید در این دوره از بازی های آشامیدنی با یک ضربه انگشت به دهان و بیشتر الکل.

The Phi Kappa Psi fraternity house in Ithaca, New York, where the party took place

فی Kappa Psi برادری در ایتاکا نیویورک که در آن حزب صورت گرفت

در پایان هفت دور به طرح دعوی در دادگاه می گوید: بسیاری از پسران بودند “سیاه مست” و “استفراغ’, طرح دعوی در دادگاه می گوید.

در برخی از مراحل او قادر به سرگردان در خارج از خانه به تنهایی. هیچ کس نمی داند که چگونه او را به تنگه.

Antonio's parents say the college let him down

آنتونیو پدر و مادر می گویند کالج به او اجازه دهید پایین

روز بعد هنگامی که مادر خود را گزارش دادند او گم شده, طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند برادری رئیس جمهور اندرو Scherr شد ‘وحشت’ و به مردم بگویند: ‘اگر کسی به شما می پرسد آیا به آنها بگویید که او آمد به خانه ما.’

پدر و مادر می گویند که این کالج دارای سابقه طولانی اجازه می دهد متوحش کننده و برادری و اعضای آن سعی در پنهان کردن آنچه رخ داده به پسر خود.

آنتونیو علت مرگ هنوز به طور علنی اعلام کرد.

کالبد شکافی تایید کرد که او مست بود هنگامی که او درگذشت. آن ناشناخته باقی می ماند که چگونه او را به تنگه یا آنچه به طور خاص او را کشتند.

پدر و مادر خود را به استخدام خود محقق خصوصی برای پیدا کردن پاسخ اطراف مرگ او.

در حال حاضر آنها تحت پیگرد کرنل برادری و هشت نفر خسارت ادعا سهل انگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>