پدر و مادر متهم به قتل پس از 6 سال نگه داشته و در گنجه می میرد

یک مادر و پدر و مادر بزرگ در آریزونا شد به اتهام قتل و کودک آزاری پس از اعتراف به این که یک کودک 6 ساله که فوت نگه داشته بود در گنجه با برادر خود را به عنوان مجازات برای “سرقت مواد غذایی” پلیس روز سه شنبه گفت.

آنتونی خوزه Archibeque-مارتینز 23 الیزابت Archibeque-مارتینز 26 و ان ماری مارتینز 50 در حال برگزار شد در این Coconino County زندان در یک تعداد هر یک از درجه جنایت, قتل و دو فقره هر یک از کودک آزاری با توجه به بیانیه ای از چوب پرچم اداره پلیس.

افسران در پاسخ به یک تماس پنج شنبه حدود یک بی توجه کودک در فلگستفف صفحه اصلی بیانیه ای گفت:. هنگامی که آنها وارد آنها سعی در نجات 6 ساله اما او در صحنه مرده.

زمانی که مصاحبه, مادر, پدر و مادر بزرگ اعتراف کرد که 6 ساله و 7 ساله برادر خود نگه داشته بودند در گنجه ترین زمان بودند و اجازه نمی دهد خارج از خانه, پلیس گفت:.

پدر و مادر گفته پلیس این شده بود برای حدود یک ماه و دو پسر محروم بودند و غذا “نگهداری در گنجه چون آنها سرقت مواد غذایی با رخنه کردن در شب هنگامی که پدر و مادر آرام گرفت.”

کودکان دچار سوء تغذیه بودند و نه در ظاهر به سن و سال او.

7-ساله در بیمارستان بستری شد در فلگستفف مرکز پزشکی است و در بازداشت اداره ایمنی کودک.

دو فرزند دیگر در بر داشت در خانه — 4-ساله و 2 ساله — نیز در بازداشت اداره ایمنی کودک. پلیس گفت: آنها دچار سوء تغذیه و 4 ساله به طور منظم مدرسه. تمام چهار فرزند دارد فرزند بیولوژیکی خوزه و الیزابت Archibeque-مارتینز به گفته محققان.

گروه ایمنی کودک شده بود به این خانه برای بررسی قبل از. پلیس در حال مصاحبه با اعضای خانواده و همسایگان برای تعیین اگر هر کسی می دانست که مورد سوء استفاده و اگر پس برای چه مدت.

جامعه کوچک است گفته است و این امر می تواند غیر معمول برای چیزی بسیار شدید به رفتن و بدون کسی دانستن.

کارآگاهان نیز در خدمت یک حکم جستجو در این صفحه به عنوان بخشی از خود را در حال انجام تحقیقات است. در ضمن معاینات پزشکی است در حال کار برای تعیین 6 ساله را شیوه ای از مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>