عفو می بندد کتاب در Milken است اما نمی تواند آن را بازنویسی

توسط عفو Michael R. Milken قوی ترين نماد “حرص خوب است” 1980s و مسلما مهم ترین یقه سفید جنایی از نسل او رئیس جمهور تهمت فرستاده است دو قدرتمند پیام: وقتی که می آید به عدالت پول می شمارد. و جرم یقه سفید واقعا مهم نیست.

بسیار برای حاکمیت قانون در حال حاضر تحت محاصره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و این تصور که هیچ کس مهم نیست که چقدر ثروتمند یا قدرتمند است که در بالای آن است.

مبادا تاریخچه تواند به طور کامل بازنویسی شده آن با توجه به ارزش آنچه قاضی Kimba M. چوب گفت: آقای Milken در صدور حکم در Nov. 21, 1990, اتهام از جمله توطئه و تقلب:

“هنگامی که یک مرد از قدرت خود را در جهان مالی در سر از مهم ترین بخش یکی از مهم ترین سرمایه گذاری بانکی خانه ها در این کشور بارها و بارها توطئه برای نقض و نقض اوراق بهادار و قوانین مالیاتی به منظور دستیابی به قدرت و ثروت برای خود و مشتریان ثروتمند خود را و مرتکب جرائم مالی است که به خصوص برای تشخیص قابل توجهی زندان مورد نیاز است به منظور جلوگیری از دیگران است.”

او افزود که آقای Milken بود که یک مقام ارشد اجرایی در درخل برنهام Lambert به حال مرتکب “جرائم جدی ضمانت جدی عذاب و ناراحتی و opprobrium از حذف شدن از جامعه است.”

آقای Milken توصیه شده توسط یک تیم از کشور با تجربه ترین و گران وکلا گناه التماس کرد به جای صورت آزمایشی در حتی گسترده تر اتهامات عنوان شده علیه. بر خلاف بعدی افسانه او شد متهم نیست زیرا او دفاع و پشتیبانی اوراق قرضه. او متهم به این دلیل که پس انداز و وام صنعت همه اما سقوط (هر چند آقای Milken آشغال-پیوند معاملات ایفا مستقیم نقش مهمی در فروپاشی برخی از موسسات). او متهم به دلیل نتیجه رکود اقتصادی است که هزینه میلیون ها نفر از مردم شغل خود را. بلکه او متهم شد به طوری که “ما در بازارهای مالی است که در آن بسیاری از افرادی که ثروتمند سرمایه گذاری پس انداز خود را” می توان به “رایگان از راز دستکاری” قاضی چوب گفت: در صدور حکم است.

آقای Milken غش در خارج از دادگاه پس از او تحمیل 10 سال حبس.

آقای Milken این تجاوزات پایان ندارد با گناه و حبس. منتشر شده دو سال به مدت خود را پس از تشخیص سرطان پروستات او مواجه عمر ممنوعیت معامله ، را متوقف نمی شود او را از مذاکره سی ان ان $7.5 میلیارد فروش به تایم وارنر در سال 1996 از طرف دوست قدیمی خود و مشتری تد ترنر که آقای Milken جمع آوری 50 میلیون دلار هزینه و کار برای یکی دیگر از دوستان و مشتری میلیاردر رونالد O. پرلمن. در سال 1998 آقای Milken موافقت به پرداخت $47 میلیون دلار برای حل و فصل یک کمیسیون اوراق بهادار و بورس شکایت که او تا به حال نقض این ممنوعیت — او نه پذیرفته و نه رد اتهامات و دولت کاهش یافته است تحقیقات جنایی را به فعالیت های خود پس از آزادی.

آقای Milken را ثروتمند و قدرتمند دوستان تقاضاهای مصرانه برای عفو سال از طرف او اما چشم انداز به نظر می رسید از راه دور تا زمانی که آقای تهمت انتخابات. حتی بیل کلینتون که به عنوان رئیس جمهور در بر داشت توجیهی برای عفو بدنام تجارت و مالیات evader مارک غنی خودداری کردند در اعطای آقای Milken عفو کرد.

تا زمانی که آقای تهمت حرکت اعلام شد سه شنبه من امیدوار بودم نوشته اند که آخرین مورد آقای Milken. او یک شخصیت بزرگ در کتاب “دن دزد” که تواریخ ظهور و سقوط آقای Milken و شرکت خود conspirator ایوان F. Boesky را تصاحب سفته بازان و مدل Gordon Gekko شخصیت در “وال استریت” ، (به عنوان کسی که نقش ایفا می کنند آقای Milken و همکاری با دولت آقای Boesky به نظر می رسد شانس کمی برای عفو خود را از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.)

پس از این کتاب منتشر شد و در سال 1991 یکی از آقای Milken را وکیل سابق مایکل آرمسترانگ, شکایت من معاون پژوهشی و ناشر این ادعا 35 میلیون دلار خسارت در مورد تامین مالی توسط آقای Milken و برادر خود را. (ما موفق به کسب یک پیروزی قاطع البته پس از نزدیک به یک دهه از هزینه دادخواهی.) من بازگشت به موضوع آقای Milken در یک مقاله نیویورکر در مورد پست-زندان معامله را در حالی که پرونده در حال بررسی است.

اما پس از آن آقای Milken به نظر می رسد که تمرکز بر پرورش گسترده ثروت (تخمین زده می شود میلیاردها دلار حتی پس از او و پرداخت 600 میلیون دلار جریمه) و اختصاص خود به شهرت افزایش خیریه حرفه توانایی وقایع دیگر خبرنگاران. 1998 S. E. C. شکایت و تهدید از بازگشت به زندان به نظر می رسد به کار کرده و تا آنجا که من اطلاع دارم آقای Milken اجتناب شود آژیر تماس از معامله برای دیگران. او سزاوار اعتبار برای رکورد چشمگیر خوب کار می کند.

در حالی که هیچ کدام از آن حکم عفو ریاست جمهوری, آن را سخت به درک و چرا از آقای Milken حماسه خواهد طنین انداز با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

مانند رئیس جمهور آقای Milken مورد مطالعه کسب و کار در مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا بود اما تا حد زیادی دوری نیویورک نخبگان.

آقای Milken اولیه مشتریان شد, شرکت, اظهارات کسانی مانند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بودند خوار و با استقرار شرکت های مانند گلدمن ساکس و مورگان استنلی. آقای Milken و آشغال خود را-باند-سوخت تصاحب دیده می شد به عنوان نیروهای مخل و تهدید به از خود راضی وضعیت موجود در وال استریت و در شرکت های بزرگ امریکا فقط به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است طرح میتوانست به واشنگتن است.

و البته آقای Milken قرار گرفتند سال برای منحرف کردن تحقیقات و مرتبط با تبلیغات بد. او حتی نشان داده برای یک زمان توسط آقای تهمت, افراد مشهور, وکیل Alan Dershowitz (که در یک نقطه حمله کردند من در یک آگهی در نیویورک تایمز). در یکی از بسیاری از شگفت انگیز در مورد چهره مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل رودلف W. جولیانی رفت و از آقای Milken اصلی متهم و معمار از او درخواست مقابله به آمریکا وکیل به Milken قهرمان و مدافع برای عفو کرد.

دیده می شود به عنوان یک فلک زده حتی بسیار ثروتمند و به خوبی متصل شده یکی آقای Milken طولانی الهام گرفته از counternarrative که او قربانی یک رسانه و وال استریت ایجاد حسادت از ثروت و موفقیت است. با این حال بی اساس در واقع این نسخه از واقعیت در حال حاضر بدست ریاست جمهوری مهر تایید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de