انگل باعث اسکار تاریخ به عنوان اولین فیلم خارجی زبان برنده بهترین تصویرپس از یک فصل جوایز مشخص شده توسط آن قابل پیش بینی اسکار تحویل داده های دیدنی و جذاب final-حلقه پیچ در یکشنبه شب نامگذاری سرمایهداری طنز انگل بهترین تصویر.

بونگ جون-هو کمدی-درام در مورد یک خانواده فقیر که نفوذ خانواده ثروتمند یکی از اولین فیلم غیر انگلیسی زبان را برای گرفتن جایزه بالا. آن هم در زمان بهترین کارگردان بهترین فیلمنامه اصلی و بهترین بین المللی فیلم.

سام مندس در سال 1917 شده بود مخفیگاه آنان را برای حکومت پیروز در این سال جوایز اسکار پس از آن کلید پیروزی در بفتا و گلدن گلوب و مهم bellwethers مانند تولید کنندگان جوایز انجمن. در این رویداد دلخراش جنگ جهانی اول درام زمان سه جوایز: برای Roger Deakins’ فیلمبرداری و برای آن جلوه های بصری و صدا مخلوط کردن.

بونگ فیلم نیز شکست Once Upon a Time in Hollywood, جوجو خرگوش و ایرلندی به بهترین تصویر. آن را نشانه اولین بار در 65 سال – پس از Marty 1955 – که برنده نخل طلا در جشنواره کن پیشرفت کرده است و به بهترین عکس جایزه اسکار.

بونگ پرداخت ادای احترام به اسکورسیزی در بهترین کارگردان بیان کرد و گفت که زمانی که او جوان بود او “حک عمیق به قلب من” یک نقل قول اسکورسیزی: “شخصی ترین ترین و خلاق است.”

او همچنین تشکر تارانتینو برای دفاع از کار خود را: “کوئنتین من شما را دوست دارم.”

زمانی که این فیلم برنده بهترین تصویر بونگ به میکروفون برای تولید فیلم Kwak گناه-ae و Miky لی. Kwak گفت که او احساس “یک لحظه مناسب در تاریخ اتفاق می افتد در حال حاضر” و ادای احترام به بونگ ستایش خود را “دیوانه مو, راه او راه او راه می رود و … و به خصوص راه او هدایت”.
‘I love the way he talks, the way he walks’ … Parasite producer Miky Lee on stage at the Academy Awards.

او سپس از ایشان تشکر کره ای cinemagoing برای “هرگز مردد به ما ساده نظرات ساخته شده است که ما هرگز در مورد به راضی و به حفظ فشار پاکت.”

تنها 10 زبان خارجی فیلم قبلا نامزد برای بهترین تصویر از جمله عزت و زندگی زیبا است – اما هیچ یک از آنها را به دست آورد. در سال گذشته بسیاری از فکر Alfonso Cuaron را سرگذشتی درام رم ممکن است بهترین تصویر را به عنوان به خوبی به عنوان مدیر بود اما pipped پست کتاب سبز. که منجر شد به خوبی دریافت و با بسیاری از مردم احساس آکادمی تلاش شدید به تنوع بودند تضعیف جشن یک فیلم که رویکرد به روابط به نظر می رسد مناسب تر به آن 60s تنظیم از 2019.

چنین خرید اینترنتی – همراه با واکنش به این واقعیت تنها یک فرد از رنگ (هریت را سینتیا Erivo) بود و نامزد دریافت جایزه بازیگری – می تواند کمک به توضیح انگل بی سابقه ای برنده شوید. رای دهندگان مشتاق خود را به اثبات فراگیر و که آنها نمی ترسند چه بونگ نام در گلدن گلوب “یکی اینچ قد بلند مانع از زیرنویسها”.

تقریبا هر کسی که در زمان به مرحله در طول این مراسم با اشاره به این سال و در غالب بحث با Janelle Monáe افتتاحیه موسیقی medley به دنبال برجسته قومی متنوع فیلم و رپ Utkarsh Ambudkar دادن جدی میدوی روکش شب فراگیر اعتبار. باز مجری Chris Rock ساخته شده بلانت اشاره به آنچه از دست رفته بود از این سال را به مدیر میدهد: “واژن”.

بازیگر سرب Joaquin Phoenix به دنبال یک رشته از لحاظ سیاسی به اتهام سخنرانی – از جمله حمله به “نژادپرستی نظاممند” صنعت فیلم در آخرین روز یکشنبه بفتا – با پرشوری تماس با اسلحه درخواست مردم برای جلوگیری از جنگ و برای جلوگیری از بهره برداری از یکی دیگر سیاره ها و دیگر گونه های زنده در آن است.
Joaquin Phoenix make’s the night’s most overtly political speech.

“من فکر می کنم ما بسیار قطع از جهان طبیعی” او گفت:. “بسیاری از ما به جرم خود خواه جهان بینی و اعتقاد ما این است که ما در مرکز جهان است. ما را به جهان طبیعی ما به غارت آن منابع است. ما احساس می کنیم حق تلقیح مصنوعی گاو و سرقت نوزاد حتی اگر گریه می کند او را از غم و اندوه در حال unmistakeable. سپس ما او را شیر که در نظر گرفته شده برای او گوساله و ما آن را در ما قهوه و غلات.”

او خود را بسته عاطفی آدرس توسط به نقل از یک شعر نوشته شده در سن 17 توسط او در اواخر برادر رودخانه: “اجرای به نجات با عشق و صلح را به دنبال خواهد داشت.”

ققنوس بود بسیار پیش بینی ویکتور در بهترین رده بازیگر نقش اول مرد برای نقش خود به عنوان یک بیمار روانی طالب کمدین در Joker; به همین ترتیب رنه زلوگر نام بودن بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای عملکرد خود را در Judy Garland biopic مطرح شده چند ابرو.

بازیگر نژادها نیز گشوده همانطور که انتظار می رود با براد پیت و لورا درن برای برنده Once Upon a Time in Hollywood, و, ازدواج, داستان بود. هر دو تشکر پدر و مادر خود و فرزندان خود را با پیت ضلالت به سیاست به ذکر است که 45-دوم سخنرانی 45 ثانیه بیش از زمان فراهم جان بولتون توسط سنا در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه.

در جای دیگر, Taika Waititi ثابت محبوب حضور در هر دو مرحله – که در آن او اختصاص داده شده خود جایزه برای بهترین فیلمنامه اقتباسی برای جوجو خرگوش به “همه بچه های بومی در سراسر جهان” – و پشت صحنه.

آنجا بود به او پیشنهاد یک تفسیر معاصر راست افراطی گری و گفت که در پایان جنگ جهانی دوم: “اگر شما در نازی شما خواهد به زندان برود. در حال حاضر شما یک نازی احساس رایگان برای یک تجمع در این میدان با آمپول خود را.”

این مقاله اصلاح شد در 10 فوریه برای اصلاح نام از تولید کنندگان از انگل Kwak گناه-ae و Miky لی که misidentified به عنوان بازیگران در این فیلم و برای حذف خطا در مورد سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که به اشتباه به عنوان یک سناتور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>