‘انگل’ را بدست آورده و به بهترین عکس جایزه اسکار برای اولین بار برای یک فیلم به زبان انگلیسی نیست

نود و دو سال از اسکار تاریخ در هم شکسته شد یکشنبه شب زمانی که کره جنوبی آمار “انگل” شد اولین فیلم غیر انگلیسی زبان را برای برنده شدن جایزه اسکار برای بهترین تصویر.

کلاس-مبارزه هیجان انگیز مواجه رقابت سختی برای تلفن های موبایل بالا جایزه از فیلم که شامل کوئنتین تارانتینو در شوهای حماسه “روزی روزگاری … در هالیوود” یک میلیارد دلار کتاب های کمیک فیلم “Joker” و مارتین اسکورسیزی Netflix, جرم و جنایت, درام “در ایرلندی.” اما “انگل” به کارگردانی بونگ جون هو موفق به جلو و پیروزی نهایی در لحظه ای که تا به حال مخاطبان در دالبی تئاتر جهش به پای خود را.

تاریخی پیروزی های صفحه اول, اخبار در کره جنوبی که در آن Baek Young-hoon, 50, یک سئول کارگر دفتر و مشتاق بونگ فن اشاره کرد: “کره جنوبی فیلم صنعت شد 100 سال به سال گذشته و این یک رویداد مهم است که باعث می شود کره جنوبی افتخار می کنم.”

در تجلیل این فیلم که همچنین برنده بهترین کارگردان فیلمنامه اصلی و بین المللی از ویژگی های رای دهندگان موفق شده به طور همزمان در آغوش آینده — هالیوود overreliance در سفید داستان سفید فیلمسازان در نهایت ممکن است ebbing — باقی می ماند و محترمانه به دهه سنت قدیمی: بر خلاف برخی دیگر از بهترین عکس نامزد “انگل” داده شد متعارف انتشار در تئاتر. آن گرفته شده است در $35.5 میلیون دلار در آمریکای شمالی فروش پس از انتشار آن در ماه اکتبر. جهانی فروش بلیط ایستاده در $165 میلیون.

“ما هرگز نوشتن به نمایندگی از کشورهای ما” یک بشاش بونگ گفت: از طریق یک مترجم به عنوان او پذیرفته فیلمنامه اسکار با Han Jin به دست آورد.

فیلم زمین لرزه پیروزی در آمد یادی از #OscarsSoWhite تظاهرات در سال 2015 و 2016 که مجبور هالیوود به بررسی آن سیستمیک sidelining از اقلیت. Humiliated با خشم این است که به دنبال شکست آن به معرفی هر یک اقلیت بازیگران برای اسکار در زمان, Academy of Motion Picture Arts and Sciences قول داد به دو اقلیت عضویت توسط 2020. در سال 2015 حدود 8 درصد از آکادمی 8,500 رای دهندگان شد و مردم از رنگ. درصد از اعضای اقلیت در حال حاضر در حدود 16 درصد است.

کمدی-هیجان انگیز به نظر می رسید به لمس یک عصب در هر کجا که این بازی به لطف داستان have-nots outsmarting دارا. حداقل این است که چگونه آن را به نظر می رسد در زمانی که مبارزه کیم خانواده با استفاده از انواع subterfuges به مشاغل کار در خانواده ثروتمند پارک خانواده.

بازیگران شامل بونگ مکرر همکار Song Kang Ho به عنوان فقیر ایلخانی اما فقدان نامزد برای هر یک از فیلم ستاره تجدید انتقاد که آکادمی اغلب مشرف آسیایی, بازیگران. در واقع بهترین عکس برنده برای “انگل” بود که در همراهی با سنت در یکی احترام: اخیر, بهترین تصاویر مجموعه در آسیا مانند “زاغه نشین میلیونر” برنده بدون هیچ بازیگری نامزد.

در هل دادن برای متنوع تر رای گیری صفوف آکادمی تا حد زیادی گسترش یافته و خارجی آن را مشروط به یک ضرورت از آنجا که هالیوود باقی مانده است بنابراین به شدت سفید و نر. سال گذشته آکادمی دعوت 842 صنعت فیلم حرفه ای برای تبدیل شدن به اعضای مدعوین نقطه از 59 کشور جهان است. حدود 29 درصد مردم از رنگ.

جشن “انگل” زیر یک سال که در آن رای دهندگان اسکار به نظر می رسید به retrench نسبت به خود را محافظه کار گذشته است. در یک انتخاب است که باعث فوری مقاومت — از جمله کارگردان اسپایک لی که انداخت تا دست خود را در نا امیدی و شروع به قدم زدن به بیرون از تئاتر — آکادمی به 2019 بهترین-عکس اسکار به “کتاب سبز” یک تبعیض نژادی-عصر دوستان فیلم. در حالی که تحسین توسط برخی به عنوان یک احساس خوب توصیف مردم متحد در برابر شانس این فیلم انتقاد توسط دیگران به عنوان محزون می خوانی رتروگراد و مرزی متعصب.

بدون پیروزی برای “انگل” آن بود و نه یک سال بد برای حضور در اسکار. آکادمی به سختی اجتناب شود یکی دیگر از #OscarsSoWhite افتضاح با نامزدی سینتیا Erivo (“هریت”) برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن. (او از دست رفته به رنه زلوگر برای “جودی.”) یک بار دیگر همه نامزدهای بهترین کارگردان شد مردان با وجود آن داشتن یک بنر سال برای زنان دارند.

با جوایز برای “انگل” در اسکار رای دهندگان کاهش rise of Netflix که وارد شب با زمینه پیشرو 24 نامزد اما در سمت چپ تنها با دو جایزه (برای حمایت از بازیگر لورا درن در “ازدواج داستان” و فیلم مستند “آمریکا کارخانه”). که ملامت شاید به جریان های غول پیکر برای گذراندن یک سلطان باج به کمپین آرا و تا حد زیادی برای دور زدن سالن با آن فیلم. مارتین اسکورسیزی “The Irishman,” بی وقفه به کرات توسط Netflix به عنوان “یکی از بهترین فیلم های این دهه” رفت و صفر برای 10.

بسیاری از صاحب نظران نمیفهمد بهترین-عکس اسکار را به جنگ, درام “سال 1917” که انباشته بود مهم ترین غنائم تا به حال از جمله گلدن گلوب برای بهترین فیلم درام و جوایز برتر از دو صنعت عمده صنفی تولید کنندگان صنفی آمریکا و هیئت مدیره انجمن صنفی امریکا است. آخرین فیلم به نمره با هر سه این گروه ها اما هنوز هم در از دست بهترین تصویر “لا لا زمین” که در آن کاهش یافت و به “مهتاب” سه سال پیش در شب اسکار.

هنوز “انگل” تا به حال نشان داده شده است قابل توجه قدرت تمام فصل و نه فقط در دفتر جعبه را. این فیلم برنده جایزه معتبر نخل طلا در جشنواره فیلم کن در ماه مه گلدن گلوب برای بهترین فیلم خارجی در ماه گذشته انجمن صنفی نویسندگان جایزه برای آن فیلمنامه اصلی و بهترین گروه جایزه در صفحه جوایز انجمن بازیگران — این اولین بار در تاریخ آن است که نوازندگان’ سازمان داده بود و بالای آن جایزه به یک زبان خارجی فیلم. در آن مراسم ماه گذشته “انگل” بازیگران دریافت تشویق ایستاده زمانی که آنها بیرون آمد و به ارائه یک کلیپ از این فیلم نشانه آن است که شور و شوق برای پیچ خورده, هیجان انگیز زد ،

بونگ که شامل اعتبار “Okja” و “Snowpiercer,” ثابت می شود یکی از فصل محبوب ترین حضور: یک گلدن گلوب حزب شعار “انگل” حتی به خود جلب کرد به خوبی wishers از رقابت فیلم های مانند “روزی روزگاری” ستاره لئوناردو دی کاپریو و “ازدواج داستان” نویسنده و کارگردان Noah Baumbach.

“ما هرگز انتظار این همه” بونگ گفت: پس از آن. اما در حال حاضر که “انگل” ساخته شده است جایزه اسکار تاریخ آن را روشن است که انتظارات سنتی باید پرتاب کردن پنجره. در یک پست-“انگل” جهان بهترین عکس برنده از هر نقطه می آیند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>