پارانویا و نا امیدی به چین مکان های خود را تحت بازداشت خانگیLast هفته در چند روز گذشته از چین قمری تعطیلات سال نو خیابان های پکن بودند تزئین شده با چراغ پری و درخشان فانوس قرمز اما به طرز مرموزی خالی است. به طور معمول مشغول رستوران و نوار نوار تاریک شد. مسکونی ترکیبات اغلب سهل انگاری در امنیت خود را بسته و دروازه های خود را با نگهبانان سفارش هر کسی ورود به ثبت نام و خود را متوسط گرفته شده است. اتوبوس های عمومی انجام شده و تنها چند مسافر. کسانی که در رستوران بودند که باز اکثرا خالی و تنها گروه کوچکی از شام. در فرودگاه پکن پایتخت کارکنان از جمله برخی از کارگران بهداشت در کامل منطبق مناسب تعداد مسافران است.

“این عجیب و غریب” گفت: Li, 42, یک معلم از پکن که در شهر باقی مانده پس از شیوع کروناویروس. “این نیست پکن. پکن همواره بسیاری از مردم است. در حال حاضر جاده ها و رستوران ها و مراکز همه خالی.” او خرج می کند روز خود را در خانه پخت و پز و غذا خوردن گاهی اوقات رفتن به فروشگاه برای لوازم.

مقامات در حال اجرای “شبکه-سبک مدیریت” – کل پوشش به کشف عفونت در جوامع است. طی هفته گذشته محله های کمیته زدم در درب و درخواست از ساکنان که آیا کسی در خانواده خود را به تازگی بازدید ووهان مرکز استان که در آن ویروس است که بر این باور سرچشمه گرفته و یا مناطق اطراف آن در استان هوبئی. پلیس به نام به بررسی آن در پکن با ووهان hukouیا خانواده ثبت نام.

در یک شهر که جذب میلیون ها نفر از کارگران از سراسر کشور پهناور پارانویا در مورد خارجی ها افزایش یافته است. مناطق خارج از پکن راه اندازی ایستگاه های بازرسی و برخی از روستاهای خود را ایجاد کرده عملا قرنطينه سفارش ساکنان به ترک و جلوگیری از هر کسی از آینده. قبل از پایان تعطیلات ملی در افغانستان باید تلاش برای متقاعد کردن ساکنان محلی به درمان آن بازگشت به محل کار یا مدرسه با خصومت.
Riding the subway in Beijing.

“به عنوان طولانی به عنوان آنها تایید نشده به ویروس و هیچ نشانه آشکار از تب یا سرفه عودت باید اجازه داده شود تا آزادانه وارد کنید و ترک جامعه” ژائو Jigui معاون مدیر پکن شهرداری امور مدنی اداره گفت: جمعه گذشته با اشاره به مناطق یا محله که در آن ساکنان زندگی می کنند. “هر منطقه خانواده است و ما باید با حمایت از یکدیگر” ژائو اضافه شده است.

در سراسر چین شهرستانها را تبدیل به شهر ارواح به عنوان ساکنان ایوان خود را در صفحه اصلی برای جلوگیری از جدید کروناویروس که به کشته شدن بیش از 200 نفر و آلوده تقریبا 10,000 به عنوان آن رسیده است و هر استان به خاک و شهرداری در چین و همچنین 19 کشورهای دیگر است.

به عنوان بحران در حال حاضر اعلام اورژانس بهداشت جهانی وسیعتر و بیشتر کشورهای مسئله هشدار سفر به چین و یا قطع حمل و نقل و سرخوردگی و اضطراب و همچنین خستگی شده اند.

“من شده اند در خارج در یک هفته” گفت یانگ 39 کارآفرین مستقر در شانگهای زندگی می کند که با همسر و کودک نوزاد. “من بر خود تحمیل بازداشت خانگی است. من فقط نمی خواهم به آن را بازگشت به خانه.”

در هوبئی قلب شیوع آن بیشتر از مرگ و میر رخ داده است ساکنان زندگی می کنند و حتی بیشتر جدا زندگی است. در یک شهرستان نزدیک میانمار بدترین-آمار شهرستان پس از ووهان, Li, 31, که با این نسخهها کار در یک بانک شده است در خانه با پدر و مادر خود را برای یک هفته. جاده ها بسته است.

هر روز او را می شنود یک بلندگو دو بار در صبح و در بعد از ظهر مشاوره ساکنان به بیرون بروید. محله کمیته بازديد ساکنان هر روز به بررسی آنها. دو خانواده در محله — یک زن و شوهر که به تازگی بازدید ووهان و دیگری که بوده ام به هوانگگنگ یک شهر چند کیلومتر east – علائم در درهای خود را ارائه مشاوره به ساکنان دیگر به دیدار نیست.

هر زمان که یک عضو خانواده طول می کشد تا زباله را یکی از چند بار آنها را ترک آنها ضد عفونی به عنوان به زودی به عنوان آنها بازگشت. Li بیشتر نگران خطرات سلامت کارگران در حال مصرف و کمبود تجهیزات در بیمارستان ها. “من به جرات نگاهی به اخبار. هر روز مردم در حال مرگ هستند” او گفت:.

در این صورت از خشم عمومی بیش از آنچه بسیاری را به عنوان دولت آهسته و ham-fisted پاسخ به شیوع اول شناسایی شده در 8 دسامبر, مقامات چینی سعی کرده اند به نظر می رسد قاطع و شفاف است.

پس از گسترده محدودیت ترافیک قرار داده است که حدود 50 میلیون نفر در هوبئی استان تحت مستند, چینی, رهبر Xi Jinping توصیف coronavirus اپیدمی به عنوان یک شیطان. “ما نمی توانیم اجازه این شیطان پنهان,” او گفت: “امیدوار کننده “در موقع انتشار اطلاعات” در داخل کشور و در سطح بین المللی. پس از یک بخشنامه تعهد به نگه مقامات محلی پاسخگو یک مقام بهداشتی در هوانگگنگ اخراج شد.
An old man wearing a medical mask walks in the village at sunrise in Jianli county, Hubei province.

اما انتقاد و بی اعتمادی شده اند. چینی کاربران اینترنت می گویند مقامات “حول گلدان” یا عبور از باک توسط سرزنش بخش های دیگر و یا سایر مقامات برای این بحران است. گزارش ناامید شرایط در هوبئی که در آن بسیاری از ساکنان گفته اند که قادر به دریافت کمک و یا رسیدن به بیمارستان که در آن کارکنان overworked و undersupplied تنها افزایش خشم عمومی.

چین صلیب سرخ در شارژ از تمام کمک های مالی برای توزیع تنها یک هشتم از وجوه آن را دریافت کرده و حتی به عنوان یک دکتر در ووهان گفت: بیمارستان در حال اجرا از محافظ تجهیزات پزشکی. عکس های ارسال شده حاضر نشان داد کارکنان ساخت محافظ دنده از کیسه های زباله و bedsheets. یک دختر 17 ساله و پسر بچه مبتلا به فلج مغزی کردهاند از گرسنگی در میانمار هفته گذشته پس از پدر و برادر خود را قرنطینه بودند.

یک مطالعه منتشر شده در چهارشنبه مرکب ناکامی. این مطالعه در بخش جدید مجله پزشکی انگلستان با استفاده از داده ها از اول 425 موارد در ووهان و شواهد از انسان به انسان انتقال در اواسط ماه دسامبر. تا 20 ژانویه مقامات چینی تا به حال اصرار داشت که هیچ شواهدی وجود دارد این بیماری شد انتقال انسان و که این ویروس هنوز هم قابل کنترل است.

“چه هزینه بودن دروغ ؟ این نیست که ما اشتباه دروغ برای حقیقت است. خطر واقعی این است که اگر ما گوش دادن به دروغ های بسیاری دیگر می تواند تشخیص حقایق” به عنوان خوانده شده یکی از محبوب ترین نظرات در پاسخ به مطالعه است. “ما اهمیتی نمی دهند که این قهرمانان هستند. همه ما می خواهیم به دانستن این است که تقصیر این است.”

گزارش اضافی توسط لیلیان یانگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>