امدادگران تنش در منطقه جلو و عقب از CPR

نیوآرک — تماس برای بیماران ایست قلبی در آمد یکی پس از دیگری.

39 سال پس از 65 سال که همسایه به نام 911 پس از گرفتن بدون پاسخ زمانی که او زنگ زد زنگ. سپس یک زن 52 ساله زن قلب متوقف می کردند که از 90 سال که سقوط کرده بود در اتاق خواب طبقه.

آمبولانس روشن خود را sirens و فریاد زدم از طریق چراغ قرمز. اما آنچه امدادگران آیا بعد از عجله برای قربانیان — یا دقیق تر آنچه را که آنها انجام نمی — یک پنجره به چگونه یک ویروس کشنده به شکل اضطراری پزشکی است. پس از تایید که بيمار دل بودند flatlined آنها اعلام کرد هر یک از آنها در صحنه مرده بدون تلاش CPR.

قبل از coronavirus موارد ضربه سخت چند هفته پیش جان McAleer یک امدادگر که در پاسخ به تماس برای 90 ساله را آغاز کرده اند و ماساژ قفسه سینه. شریک زندگی خود را شروع کرده اند IV به اداره اپی نفرین که در عمل به عنوان یک محرک. آنها ممکن است با استفاده از ضفبرلترس سعی کنید به او شوک قلبی به زندگی بازگشت.

او این را انجام داده اند و حتی مطالعات نشان داده اند که تنها در حدود 1 تا 3 درصد از افراد موجود در وضعیت او می تواند احیا شود. برای این چیزی است که کارکنان اورژانس آموزش داده شده است برای انجام دهید: هر تلاشی برای صرفه جویی در هر زندگی است.

“این نگران کننده است چرا که در برابر همه چیز ما آموزش داده شده است” گفت: آقای McAleer, 51.

در سراسر کشور در شهرستانها و استان ها در چنگال این بیماری همه گیر تکنسين مجبور به انجام چیزی است که آنها در حال استفاده نمی شود به: فکر می کنم از خود را به خوبی بودن قبل از این که از بیماران خود را. با بسیاری از متخصصین سقوط بیمار اورژانس واحد تغییر شیوه های خود را به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض ویروس.

بیشتر نگران کننده تغییر, با توجه به مصاحبه با متخصصین در یک نیم دوجین از این بیشتر تحت تاثیر متحده است که تصمیم به تعلیق یا محدود احیا در مواردی که شانس زنده ماندن هستند و نزدیک به صفر.

اعتبار…رایان کریستوفر جونز برای نیویورک تایمز

“این است که پزشکی که ما هرگز قبل از انجام داده اند. این ترسناک است. وجود معضلات اخلاقی که با آن می آیند” گفت: Terry Hoben هماهنگ کننده اضطراری خدمات پزشکی در بیمارستان دانشگاه در نیوآرک که آمبولانس در پاسخ به تماس. “ما این کار را به آرامی.”

این تصمیم باعث نگرانی بسیار است که آقای Hoben بخش است بحث در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا امدادگران به سر CPR این هفته آینده در حالی که محدود کردن مقدار زمان آن انجام شده است.

اما ماه گذشته پس از این ویروس بیمار ده ها تن از کارمندان آقای Hoben گفت که او تا به حال به اقدامات شدید.

“به احیا و نجات یک زندگی و خطر پنج؟” “آن متعادل نیست.”

در سراسر کشور اورژانس متنوع در پاسخ خود به این بیماری همه گیر معکوس شدت بحران به صورت محلی.

در انتهای این است که واشنگتن جایی که این ویروس برای اولین بار در زمان نگه دارید اما چند امدادگران باید آن را قرارداد. تنها ایالتی تغییر است, استفاده, اضافی, دنده محافظ, گفت Catie Holstein, the emergency medical service manager برای واشنگتن وزارت بهداشت.

در وسط متحده مانند تگزاس و لوئیزیانا است. وجود سازمان را کاهش مقدار زمان آنها انجام CPR از آنجا که 40 دقیقه به عنوان کمی تا 10 با توجه به پزشکی مدیران در سن آنتونیو و نیواورلئان.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

  • سه فرزند فوت کرده اند مرموز سندرم مربوط به کوروناویروس.
  • موارد جدید مرگ و میر در ادامه به رها کردن در نیوجرسی.
  • ایالت هنر موزه ها در حال آماده سازی یک-اجتماعی فاصله بازگشت برای بازدید کنندگان.

در افراطی دیگر در حال نیویورک و نیوجرسی. ماه گذشته در نیویورک با ملت بالاترین caseload برای اولین بار بود اعلام سیاست خودداری CPR قبل از عقب کشیدن کمتر از یک هفته بعد. در نیوجرسی با دومین اکثریت اضطراری واحدهای را به تصویب دستورالعمل حداقل در بخشی.

وضعیت رو به خصوص در بیمارستان دانشگاه که رفتار بیشترین تعداد بیماران ایجاد در دولت است. آن را به خاک سپرده هفت کارکنان که در اثر عوارض ناشی از Covid-19. نزدیک به یک سوم آن حدود 600 پرستاران مرخصی گرفته در هفته های اخیر به گفته یک سخنگوی بیمارستان.

اعتبار…رایان کریستوفر جونز برای نیویورک تایمز
اعتبار…رایان کریستوفر جونز برای نیویورک تایمز

کمبود چپ اتاق اورژانس غرق شده است. دکتر Shereef Elnahal بیمارستان, مدیر اجرایی, آموزش های همکاران خود را به تماس در هر سازمان نیروی انسانی آن می تواند برای پشتیبان گیری, اما این کافی نیست. بنابراین بیمارستان خواسته آقای Hoben اگر او می تواند جذب E. M. T. s. آنها به طور معمول مجوز تنها به کار در خارج از بیمارستان را به دیوار اما دولت تا به حال صادر شده چشم پوشی.

آقای Hoben نوشته شده در S. O. S. پیام خصوصی Facebook گروه پاسخ اضطراری: “من تکرار می کنم این یک وضعیت اضطراری است,” او نوشت.

در عرض چند ساعت بیش از یک دوجین کردن وظیفه و بازنشسته سلامت کارگران با عجله به E. R., مراقبت از بیماران پوشش راهرو در gurneys. پرستاران که فکر کرده بود این بیمارستان بود برای دست و پنجه نرم پشت سر هم به اشک.

بیمارستان خواسته فدرال کمک کند و در نهایت با دریافت 85 پزشکی کارگران فرستاده شده توسط وزارت دفاع از جمله پزشکان و داروسازان و درمانگران تنفسی. به سازمان مدیریت اضطراری فدرال ارسال ده ها تن از خدمه آمبولانس از جاهای دوردست به عنوان آریزونا آقای Hoben گفت.

اما در زمان کمک, وارد, یک پنجم از آقای Hoben را 270 پاسخ بودند بیمار است. یکی از آنها یک زن 49 ساله جانباز پیراپزشک به نام لیزا Kahle شد و پس از نفس است که به منظور خارج شدن از رختخواب او تا به حال به چنگ خودش با sweatpants, و نوسان هر پا به طبقه.

همکاران نگران شد که او ممکن است کاهش یافته است بیمار در کار است. خانم Kahle فرستاده شده بود برای مراقبت از خس خس سینه بیمار و او وارد یک N95 ماسک اما بدون عینک یا محافظ صورت به دلیل کامل دنده محافظ بود هنوز رتبهدهی نشده است مورد نیاز است. در محصور مطب او و شریک زندگی خود را به مرد نبولایزر که ایجاد غبار حاوی دارو و مشکوک است aerosolizing ویروس. خانم Kahle مریض شدم به زودی پس از باور او قرارداد این ویروس از طریق unshielded چشم. (او پس از بهبود.)

اعتبار…رایان کریستوفر جونز برای نیویورک تایمز

بیش متعدد کنفرانس تلفنی با واحد پزشکی و حقوقی تیم آقای Hoben درهم یک سیاست جدید. آنها مشورت جدید ارشاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. آن را روشن ساخته است که کارکنان اورژانس باید محافظت چشمان خود و تیم مجهز به آمبولانس با عینک و سپر چهره. زمانی که Covid-19 به نظر می رسید به احتمال زیاد امدادگران گفته شد برای قرار دادن فولاد ماسک بر روی بیمار قبل از شروع درمان.

همانطور که برای چه مراقبت به خودداری دستورالعمل کمتر روشن است. C. D. C. توصیه اورژانس کارگران به “احتیاط” با درمان که ممکن است aerosolize ویروس: دستی resuscitators استفاده می شود به “کیسه” بیمار; نبولایزر; گذاری و CPR.

برای چند تکنیک آقای Hoben تیم در بر داشت یک راه حل به منظور محدود کردن خطر قرار گرفتن در معرض. اما آنها نمی تواند پیدا کردن یک جایگزین برای CPR.

ماساژ قفسه سینه توسط خود طبیعت در حال نزدیک عمل می کنند. با هر محوری امدادگر دست هوا مجبور است از قربانی ریه ها و همراه با آن به طور بالقوه عفونی ذرات.

اعتبار…رایان کریستوفر جونز برای نیویورک تایمز

یک نقطه داده بود به آقای Hoben او به عنوان ابداع جدید پادمان. قبل از همه گیر خود آمبولانس تیم به طور معمول دیدم سه تا پنج قلبی دستگیری در یک دوره 24 ساعته. در مارس آنها به طور متوسط 14.

در حالی که یک حمله قلبی شامل انسداد در قلب, ایست قلبی هنگامی رخ می دهد که قلب متوقف می شود عملکرد در دسترس نباشد. بیماران یافت می شوند بدون پالس و دیگر تنفس. آقای Hoben مظنون سنبله مرتبط است Covid-19 با ایست قلبی به مناسبت پایان مرحله بیماری.

اگر که مورد سپس امدادگران به خصوص در معرض خطر به دلیل ماساژ قفسه سینه پراکنده خواهد بود ویروس که بار خود را ممکن است بالاترین.

آقای Hoben صادر سیاست در برابر CPR در آوریل 11. این شامل استثنا — برای کسانی که زیر 18 سال برای زنان باردار, برای بازماندگان از نزدیک به غرق شدگی. اما در غیر این صورت یک بار آنها را تایید یک بیمار قلبی است flatlined — در آنچه شناخته شده به عنوان “asystole” یا “agonal” ریتم در یک EKG — امدادگران در حال به تلفظ قربانی مرده با تلاش برای احیای.

حداقل 10 از 14 قلبی دستگیری آنها در حال حاضر روزانه تحت سیاست با توجه به داده ها از آقای Hoben را dispatchers. این بدان معناست که 10 نفر در روز است که دریافت خواهد CPR به تازگی به عنوان آخرین ماه دیگر انجام دهید.

در اخیر صبح روز یکشنبه نزدیک به دو دوجین سلامت کارگران به ارمغان آورد توسط FEMA ایستاده بود در پارکینگ خارج آقای Hoben ، آنها آمده بودند از عنوان دور به عنوان کالیفرنیا و فلوریدا به کمک ضعف نیوآرک واحد.

آنها دست موتورولا رادیو و گفته به گوش دادن به کد 88, کد داخلی برای Covid-19.

“این مهم است که شما می دانید که ما پروتکل در قلب دستگیری” آقای Hoben تاکید کرد.

اعتبار…رایان کریستوفر جونز برای نیویورک تایمز

یکی از تازه واردان بود علامت Radice پیراپزشک از Prescott, Ariz., یک بخشی از کشور است که دیده می شود چند Covid موارد است. در روز آمبولانس بود به نام به خانه یک مرد که تا به حال تبدیل به رنگ آبی. زمانی که او و یکی دیگر از نجات کارگر قلاب قلب مانیتور و دیدم که تا به حال flatlined آقای Radice چیزی بیش از مدت زمان تماس از مرگ است.

اعتبار…رایان کریستوفر جونز برای نیویورک تایمز
اعتبار…رایان کریستوفر جونز برای نیویورک تایمز

خانواده شد هیستریک او به یاد می آورد و امدادگران تضعیف کردن به عنوان پلیس وارد شدند.

“به طور معمول ما باید سعی در رفع آن, او گفت:” در یک مصاحبه با اشاره به اجرای CPR. “اما من درک می کنم چرا که سیاست وجود دارد.”

داده ها نمی تواند واضح تر: مطالعه پس از مطالعه نشان داده است که زمانی که یک بیمار flatlines خارج از بیمارستان با اطرافیان و یا حرفه ای پزشکی وجود دارد شاهد آن شانس زنده ماندن پس از پس از آن CPR بین 1 و 3 درصد است. برای 2018, در سال های اخیر که در سراسر کشور داده ها وجود دارد رجیستری ایجاد شده توسط C. D. C. یافت که تنها 2.4 درصد از کسانی که در مغزش جان سالم به در برد.

قبل از Covid-19 پزشکان شد بحث که آیا این حس به تلاش برای احیای بیماران بودند که به احتمال بسیار زیاد به مرگ و یا دیگری را تا پایان با عصبی کسری گفت: دکتر مارک مرلین که صندلی نیوجرسی خدمات پزشکی اورژانس شورای. وی با اشاره به مقاله ای در مجله پزشکی نیوانگلند منتشر شده در سال 1994 نتیجه رسید که هنگامی که یک بیمار قلبی رفته به asystole شانس است که آن را به پاسخ به هر گونه مداخله است “vanishingly کوچک است.”

هنوز هم برخی از متخصصین تضاد. آنها استدلال می کنند که صرفه جویی حتی یک نفر از 100 زندگی ارزش تلاش است.

“ذهنیت ما این است: ما باید سعی کنید. ما وظیفه دارند به قانون گفت:” خانم Kahle, paramedic, توصیف اخلاق اضطراری کارگران است.

در اواسط ماه آوریل نیویورک شد اولین قضایی به مسئله سیاست در برابر CPR تنها به لغو آن شد. مقامات گفت: واژگونی به دلیل کاهش حجم تماس اما برخی از کارکنان اورژانس صحبت به شرط ناشناس ماندن گفت که درک عمومی نیز نقش داشته است.

در حالی که دستورالعمل های مشابه اتخاذ شده در سراسر نیوجرسی — اکثریت از 22 سازمان که حمایت از زندگی پیشرفته در کشور را به عقب کشیده و در CPR دکتر شاهین گفت: — دولت باقی می ماند یک پرت.

اعتبار…رایان کریستوفر جونز برای نیویورک تایمز

داخلی, بررسی های علوم پزشکی و مدیران در سراسر کشور یافت می شود که تنها 10 درصد تغییر کرده بود خود را احیا سیاست به گفته دکتر کریگ منیفولد پزشکی مدیر انجمن ملی اورژانس های پزشکی تکنسین.

بخشی از حساب ممکن است یک شکاف در ادراک با اعتقاد داشتند که CPR است به عنوان موثر به عنوان آن را به تصویر کشیده است در درام پزشکی است که در آن 70 درصد را باور قربانیان زنده ماندن.

“من می توانم به شما بگویم که اکثریت موجب صرفه جویی در چیزی مانند آنچه می بینید در “گری آناتومی” می گوید: “دکتر ریچارد کامین پزشکی, مدیر, کانکتیکات, دفتر خدمات اضطراری پزشکی.

در اخیر تغییر در نیوآرک, اولین ایست قلبی از روز در داخل یک آجر مجتمع مسکونی که در آن 65 سال بود و نه پاسخ دادن به همسایه خود را به طور فزاینده ای از کوره در می زند.

هنگامی که کارکنان اورژانس وارد درب شده بود مجبور و تلویزیون بود. مرد روی زمین دراز سر خود را در کلاه بردار از بازوی خود را. آنها الکترود متصل به قفسه سینه خود را, اما آن را بیشتر یک تشریفات از هر چیز دیگری — بدن او در حال حاضر در دقت mortis. هیچ مقدار از CPR می تواند به نجات او. او مرده فقط به عنوان او می شده اند و قبل از همه گیر.

اما در یک تماس چند ساعت بعد سیاست جدید به عمل آمد. “ناخودآگاه بی زن” توزیع کننده صدای crackled بیش از رادیو. “کد 88.”

آمبولانس کشیده تا به یک خانه دو طبقه و آقای McAleer و شریک زندگی خود را با عجله به طبقه بالا. 90 سال با Covid-19 تا به حال یافت شده است توسط بزرگسالان و کودکان در اتاق خواب خود را کف بدن او هنوز هم گرم است.

زمانی که EKG شد متصل به الکترود بر روی قفسه سینه یک خط افقی squiggled خارج و پس از چند کوچک امواج مارک آخرین فعالیت الکتریکی در قلب او. آقای McAleer گرفته شده واحد پزشک-در-تماس و توصیف شکل EKG: این “asystole” ریتم از آن تقریبا هیچ کس می آید.

ماساژ قفسه سینه را تقریبا به طور قطع احیای نیست و پمپاژ می تواند ذرات عفونی به داخل اتاق. اگر چه امدادگران بودند با پوشیدن عینک و سپر چهره و ماسک دنده است و نه عاقلانه.

اعتبار…رایان کریستوفر جونز برای نیویورک تایمز

آن کاهش یافت و به آقای McAleer 30 سال شریک Angel Garcia, به صحبت با خانواده. آنها تا به حال سوال او گفت و او را بهترین خود را به توضیح دهد که چرا بیشتر نبود که انجام داده به او را نجات دهد.

آقای McAleer انجام EKG خارج و پاره کردن کاغذ حاوی آخرین پالس از قلب است. او آن را به دست یک افسر پلیس که radioed زن مرگ به مقر خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de