همه گیر تظاهرات و پلیس: انتخابات مانند دیگر

واشنگتن — در بزرگترین روز رای گیری پس از coronavirus مختل عمومی زندگی آمریکایی بازیگران آراء در شرایط فوق العاده در روز سه شنبه از رفتن به پای صندوق های رای در طول یک ملی سلامت و بحران اقتصادی و در میان اعتراضات گسترده پلیس و استقرار آن را مختل جوامع در سراسر کشور.

بسیاری از مشخصات بالا مسابقه از روز تولید می شود در نتیجه تعجب آور زمانی که نماینده استیو پادشاه آیووا جمهوری خواه بود که طرد توسط حزب خود را پس از بازجویی چرا سفید ناسیونالیسم بود تهاجمی خود را از دست داده اولیه به شیدا Feenstra یک سناتور که تا به حال ضمنی پشتیبانی از بسیاری از دولت G. O. P. استقرار.

آقای شاه تنها دومین کنگره وقت از هر دو حزب به از دست دادن یک پیشنهاد برای renomination در سال 2020 مقدماتی. دیگر نماینده دن Lipinski ایلینوی از حزب دموکرات که از دست یک مارس اولیه به یک لیبرال تر چلنجر. اما بر خلاف آقای Lipinski آقای شاه شکست خورده بود نه به خاطر خود ایدئولوژی اما از آنجا که دفاع خود را از سفید سیاست هویت در نهایت ثابت بیش از حد سمی برای او خواه همکاران به رعایت.

در مبارزات انتخاباتی خود آقای Feenstra نمی توان یک موضوع را از آقای کینگ مناجات اظهارات نژادپرستانه اما به جای استدلال کرد که حذف او از خانه کمیته ها توسط رهبر اقلیت کوین مک کارتی ساخته شده آقای شاه بی اثر از کنگره برای آیووا.

آقای Feenstra برنده با 46 درصد آرا در پنج نامزد اصلی. آقای شاه قرار داده شده به خوبی پشت با 36 درصد است.

گفت: “من از روز اول که مردم آیووا نمایندگان شان سزاوار ثابت موثر محافظه کار رهبر است که نتایج ارائه” آقای Feenstra گفت: در پیروزی سخنان جریان از خانه خود را در Facebook صبح روز چهارشنبه. او اشاره نمی کند آقای شاه.

آقای شاه در امتیاز تصویری گفت: آقای Feenstra هرگز مخالفت با هر رای در کنگره و یا در زمان صدور “با هر چیزی به من گفت.”

“این می آید از یک تلاش برای فشار قوی ترین صدا برای طیف کامل قانون اساسی مسیحی محافظه کاری وجود دارد که در کنگره ایالات متحده” آقای شاه گفت: او را شکست.

اعتبار…میشل V. Agins/نیویورک تایمز

آقای Feenstra روبرو خواهد شد J. D. Scholten یک دموکرات سابق و جزئی-لیگ بازیکن بیس بال که از سال 2018 به طور کلی در انتخابات به آقای پادشاه فقط 10 ، 000 رای. دموکرات ها بر این باورند آقای Scholten می تواند ضرب و شتم آقای شاه را به مراتب سخت تر شانس برابر آقای Feenstra.

در سمت دموکراتیک در آیووا رای دهندگان در روز سه شنبه انتخاب ترزا Greenfield یک بازرگان که ثابت شده است که قادر صندوق بیدار کننده به صورت جمهوری خواه سناتور جونی ارنست. مسابقه انتظار می رود که در میان گران ترین مجلس سنا مسابقات در کشور با خارج از گروه در حال حاضر رزرو 35 میلیون دلار در تبلیغات تلویزیونی این تابستان و پاییز.

در ایندیانا جمهوری خواهان در این ایالت پنجمین کنگره منطقه که شامل شمال نوار ایندیاناپولیس و شهرستانهای شمال, برداشت ویکتوریا Spartz خود بودجه اوکراین متولد سناتور ایالت. او یکی 15 نامزدها به جای نماینده Susan Brooks یک جمهوری خواه که بازنشسته است. دموکرات نامزد کریستینا حال یک خانه دولت عضو برای یک مسابقه آنها بر این باورند رقابتی خواهد بود در ماه نوامبر.

دموکرات ها در شمال نیومکزیکو به نظر می رسد به رد یک کنگره پیشنهاد by Valerie Plame سابق C. I. A. عامل خواست در طول جورج دبلیو بوش بود. او در حال اجرا بود دور دوم با حدود 35 درصد از رای شمارش شد.

نماینده گرگ Gianforte یک مونتانا جمهوری خواه که از دست 2016 فرماندار نژاد به استیو بولاک را شکست داد تیم Fox, مونتانا دادستان کل در دوم پیشنهاد به فرماندار. آقای Gianforte ساخته شده سرفصل های ملی در سال 2017 زمانی که او مجرم به بزه حمله برای حمله به یک خبرنگار. آقای Gianforte خواهد داد. Gov. مایک کونای.

آقای بولاک یک دموکرات نمی تواند به دنبال انتخاب مجدد و برنده حزب نامزدی برای به چالش کشیدن برای مجلس سنا صندلی در حال حاضر برگزار شده توسط حزب جمهوری خواه استیو Daines.

و در فرگوسن Mo. رای دهندگان انتخاب اولین آفریقایی-آمریکایی و اولین زن به عنوان شهردار این شهر بود که roiled با تظاهرات و ناآرامی های مدنی پس از اینکه پلیس به ضرب گلوله مایکل براون یک نوجوان سیاه پوست غیر مسلح.

رای دهندگان در هشت ایالت و واشنگتن دی سی شد و انتخاب نامزد برای کنگره و دفاتر محلی در حالی که ریخته گری بهر اولیه رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری مسابقه این است که مجموعه ای بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور سابق آمده است.

این بیماری همه گیر است که تا به حال قرار داده و نگه دارید در انتخابات فصل جدید تولید پویا در مقدماتی پشت برگزار شد: تمام مناطق تا به حال دیده نمایی افزایش در رای گیری غایب به دلیل ویروس با برخی از ایالتها دریافت بیش از 20 برابر غایب درخواست از چهار سال پیش. افزایش بدان معنی است که برخی از حوزه های قضایی سبب شیوع مقدار ایمیل آراء در زمان طولانی تر از حد معمول به گزارش گرداند. برخی از نژادها نمی شد به احتمال زیاد به نتایج گزارش تا روز چهارشنبه در اولین.

رای گیری نیز در میان پایدار و حمله در سیستم انتخاباتی توسط رئیس جمهور تهمت که به دروغ مورد حمله الکترونیکی رای گیری به عنوان گرایش به سمت دموکرات ها تهدید به خودداری فدرال از منابع آمده است که از طریق پست رای گیری برای رای دهندگان و پیشنهاد به طور کلی با هیچ شواهد دموکرات ها به دنبال دکل انتخابات.

در پایتخت کشور حوزه های رأی گیری شد و باز تا 8 بعد از ظهر در حالی که سراسر شهر بود منع رفت و آمد در محل آغاز شد و در 7 p. m. برخی از رای دهندگان باقی مانده در خط برای ساعت پس از نظرسنجی بسته با چارلز آلن, یک عضو شورای شهر که نشان دهنده کاپیتول هیل محله, ارسال عکس از ترکیبات گفت منتظر بود در خط چهار ساعت.

دقیقه قبل از واشنگتن نظرسنجی بسته سی مدیره از انتخابات سایت گزارش کنید زمان حداقل یک ساعت در تمام 20 از این شهر مرکز رای دهی. چهارده رای گیری سایت منتظر گزارش بیش از 90 دقیقه است.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

تاثیر رویدادهای جاری نیز مشهود در فیلادلفیا که در آن رای دهندگان مواجه شد با دو واقعیت از رفتن به پای صندوق های رای در شهرستان متزلزل درگیری میان پلیس و معترضان. فعالان نیز نگران حضور افسران پلیس و اعضای گارد ملی در نزدیکی حوزه های رأی گیری که به گفته آنها ممکن است مرعوب برخی از رای دهندگان.

در فیلادلفیا 70 درصد از حوزه های رأی گیری بسته شد در حالی که مقامات ممنوع ترافیک خودرو و تعطیل حمل و نقل عمومی در مرکز شهر مرکز شهر به دلیل ناآرامی به این معنی که تنها راه برای رسیدن به رای گیری سایت بودند با پای پیاده و یا با دوچرخه.

“ما در حال دیدن و احساس اثرات پلیس پاسخ به اعتراضات چند روز گذشته گفت:” سوزان Almeida, موقت, مدیر اجرایی, علت شایع پنسیلوانیا است. او اشاره کرد این شهر مرکز کنوانسیون که در آن 18 مکان های رای گیری شده بود تغلیظ شده را به یک عنوان قابل توجه حضور سرباز گارد ملی “که واضح است که یک عامل بازدارنده برای رای دهندگان است.”

رای دهندگان گزارش صبر کنید زمان 90 دقیقه به مدت دو ساعت در فینلی مرکز تفریح و سرگرمی و آنا B. روز مدرسه در شرق ماونت ایری محله فیلادلفیا است.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 2 ژوئن 2020

  • خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج coronavirus?

   تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است. در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس. برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال.

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   بیش از 40 میلیون نفر — معادل 1 در 4 متحده کارگران — باید زمینه برای مزایای بیکاری پس از همه گیر در زمان نگه دارید. یکی در پنج که مشغول به کار بودند در ماه فوریه گزارش از دست دادن شغل و یا در حال furloughed در ماه مارس یا اوایل آوریل از اطلاعات فدرال رزرو نظرسنجی منتشر شده در 14 ماه مه نشان داد که درد بسیار متمرکز در میان پایین بگیر. به طور کامل 39 درصد از سابق کارگران در یک خانواده درآمد $40,000 یا کمتر کار از دست داده در مقایسه با 13 درصد در آن ساخت بیش از 100.000 دلار, فدرال رزرو رسمی گفت.

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.


و شهرستانهای سراسر پنسیلوانیا بودند غرق با افزایش absentee ballot درخواست. در شب دوشنبه رژیم صهیونیستی است. تام ولف دستور داد شش شهرستان به حفظ و شمارش برگه های رای که وارد پس از روز انتخابات به مدت هفت روز به عنوان طولانی به عنوان آنها شهریور 8 p. m.

اواخر روز سه شنبه محلی قاضی حکم داد که بیش از دو شهرستان در پنسیلوانیا می تواند ادامه شمارش آراء بودند که پس از دریافت سه شنبه به عنوان طولانی به عنوان آنها postmarked در زمان.

رای گیری از طریق پست نیز یک مسئله در ایندیانا که در آن دولت را گسترش سریع این روند سردرگمی و سرخوردگی به خصوص در ایندیاناپولیس. این شهر با تعیین مهلت از ظهر سهشنبه به بازگشت به پست الکترونیکی-در برگه های رای و در عین حال نظر سنجی برای فرد رای گیری شد و باز تا 6 بعد از ظهر رای دهندگان منتظر ساعت در خط در خارج از منزل در ایندیاناپولیس که در آن درجه حرارت به حدود 90 درجه پنج شنبه.

برخی از ایالت ها با مقدماتی در روز سه شنبه شاهد موج در مشارکت مردم به عنوان ده ها هزار نفر از رای دهندگان بازیگران برگه های رای از خانه برای اولین بار.

در آیووا بیش از 223,000 دموکرات بازگشته بود غیابی برای دولت سنا اولیه روز سه شنبه, با توجه به, پل کله, وزیر امور خارجه. فقط بیش از 176,000 دموکرات ها رای دادند در دولت 2018 اولیه برای فرماندار.

اعتبار…کاترین قمار برای نیویورک تایمز

تعداد بسیار کمی از مردم در آیووا تبدیل به رای فرد در سه شنبه. توسط 2 بعد از ظهر فقط 56 نفر رای داده بودند در کورالویل کتابخانه های عمومی با توجه به ژاک Wahls یک دولت دموکراتیک سناتور که به سازماندهی افراد جوان به کار در رای گیری سایت بنابراین دولت معمول زراعی از نظرسنجی کارگران می تواند در امان خطرات ناشی از این بیماری همه گیر. در طول سال 2018 اولیه 287 نفر رای دادند در فرد در کتابخانه.

“ما تا به حال یک رای دهندگان در هر 10 دقیقه یا بیشتر گفت:” آقای Wahls که کشته شدن این زمان با خواندن “جنگل” توسط آپتون سینکلر. “این بسیار آهسته بود.”

در مونتانا که در آن هر دو طرف باید رقابتی مقدماتی برای فرماندار بیش از 57 درصد از رای دهندگان ثبت نام کرده بود بازگشت و پست الکترونیکی رای گیری روز سه شنبه به بالاترین میزان مشارکت هر سال 2020 حالت اولیه با توجه به رای گیری در صفحه اصلی موسسه که به ترویج رای گیری از طریق پست.

تمام 56, مونتانا, شهرستان تصمیم به انجام اولیه به طور کامل از طریق پست بعد از آقای بولاک مجاز شهرستانهای استان به انجام این کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>