همه گیر به ارمغان می آورد صدای شیپور جنگ در علم را به جوش آورد – اما چه کسی برنده خواهد شد ؟

تیوی نگاه بر چهره او را به عنوان یکی از تعریف تصاویری از coronavirus بحران است. به عنوان دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید در پاسخ به همه گیر نشسته گوش دادن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن غرق در افکار در مورد مواد ضد عفونی کننده به عنوان یک درمان برای Covid-19 چشمان او چشم, دهان او را محکم و او به نظر می رسد به درد می شود.

به عنوان یک تلفن همراه immunologist Birx را غم و اندوه بیش از حد قابل فهم است. اما او نه تنها یک دانشمند او یک دیپلمات و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده خود را در ستیز سخنان هفته گذشته او کاهش یافته است به انتقاد از خود و پرواز فانتزی.

دیگر دانشمندان برجسته که کمتر احساس موظف به احتیاط. “مغلوب ساختن پیشی جستن را ثابت antics خطری برای مردم آمریکا گفت:” جان هولدرن یک دانشگاه هاروارد محیط زیست دانشمند بود که باراک اوباما در کاخ سفید علوم مشاور از طریق هر دو ریاست جمهوری خود را از نظر.

هولدرن گفت: سرپرست فعلی رویکرد به علم و تخصص در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است “شرم بر بسیاری از سطوح. مغلوب ساختن پیشی جستن مزخرف خطرات گمراه کننده و آن را منحرف دانشمندان برتر که صرف انرژی عاطفی خنثی کردن آسیب او باعث می شود زمانی که آنها باید مقابله با ویروس است.”

سه ماه به همه گیر با تعداد موارد تایید شده عبور 1 میلیون تنش که نهفته شده است برای ماه بین تهمت و علمی جهان است و در نقطه جوش. او بداهه نوازی در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده محصور حس روحیه – ناامیدی تقریبا – که بسیاری از دانشمندان آمریکایی در حال حاضر احساس می کنید در مورد رانش از شواهد مبتنی بر رهبری است.
Dr. Deborah Birx speaks as US President Donald Trump looks on during a press briefing at the White House in Washington, DC, on March 16, 2020.

“آنها در حال انجام همه چیز آنها می تواند به تضعیف علم در زمانی که این بسیار مهم است به عنوان حقایق هستند. ما به یک سطح افراطی” گفت: جینا مک کارتی که به رهبری ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) تا تهمت الحاق در سال 2017.

علم است و بنابراین هزینههای در حال حاضر که وضعیت افزایش شگفت انگیز سوال: آیا ما از دست دادن مبارزه برای عقل در همه گیر? مک کارتی که در حال حاضر ریاست شورای دفاع منابع طبیعی (NRDC) گفت: او پرده امریکا ممکن است ناتوان از تحمل ضد علم حمله به طریقی با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من شده اند نگران است که مردم نمی خواهد متوجه حمله اتفاق می افتد. این چیزها دشوار است توضیح دهد – آنها نه soundbites – و کشور ما را برای یک مدت زمان طولانی برای اعطا گرفته این واقعیت است که ما را مبتنی بر علم تصمیم گیری است. است که به سادگی درست نیست هر بیشتر.”

این اتهام است که در سه سال کوتاه تهمت موفق شده در قطع های تاریخی روابط بین دولت آمریکا و مبتنی بر علم تصمیم گیری است که یکی از سرد شدن اتهامات وارد شده به خود را در انتخابات ریاست جمهوری. علم پس از تمام شده در هسته آمریکا آزمایش تا کنون پس از فرانکلین روزولت ایجاد کاخ سفید دفتر علمی R&D در سال 1941.

نه تنها تلاش علمی کاربردی در پیروزی در جنگ جهانی دوم – از طریق بمب اتمی و نوآوری مانند رادار و فناوری ارتباطات – آن را نیز مرکزی به آمریکا پس از جنگ اقتصادی موفقیت است. در دوران اخیر اوباما به ارث برده است که میراث و با آن زد و قول دادند که در اولین روز خود را در دفتر در سال 2009 که “ما بازگرداندن علم به جایگاه بر حق آن”.

در مجموعه ریاست جمهوری قرار ملاقات اوباما آورده به دولت او پنج علم نوبل prizewinners و 25 نفر از اعضای آکادمی ملی علوم مهندسی و پزشکی است. آنها شناخته شده به عنوان “تیم رویایی”.

در مقابل هولدرن گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن است و برعکس. علم هیچ نقشی در تقریبا همه بالا قرار ملاقات او ساخته شده است.”

رول تماس از مقامات تهمت واگذار کرده با حفاظت از آمریکایی ها از Covid-19 می گوید داستان خاص خود را دارد. با برندگان جایزه نوبل در بینایی مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا با اتکا بر الکس آذر از وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) که یک وکیل سابق شرکت دارویی رئیس; به دنبال مایک پنس یک سیاستمدار حرفه ای و انجیلی مسیحی; و اخیرا Jared کوشنر رئیس جمهور در قانون که تخصص نهفته در املاک و مستغلات.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم برتر باید به نوبه خود در ترویج افراد در خود قالب. به عنوان رویترز گزارش کرده است آذر به کار هماهنگی مبارزه با کروناویروس در HHS به یک فردی که کار بلافاصله قبل از پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود به عنوان پرورش دهنده سگ در حال اجرا یک کسب و کار کوچک به نام دالاس Labradoodles.
Two of the men leading America’s coronavirus response: a real estate businessmen and a career politician and evangelical Christian.

درگیری میان علم و کاخ سفید به نقطه اوج رویارویی طولانی. به عنوان جفری ساکس در سطح جهانی مشهور اقتصاددان در دانشگاه کلمبیا گفت: نگهبان: “حزب جمهوری خواه شده است در تهاجمی ضد علم کمپین برای دهه عمدتا به دلیل دانشمندان در حمایت از مقررات زیست محیطی در حالی که جمهوری خواهان حزب آلوده.”

در مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواهان را در بر داشت یک رهبر است که توجه خود توانایی های ذاتی الهی به حقیقت به عنوان برتر به شواهد مبتنی بر علم است. در یکی از مهمترین گفتن لحظات روزانه خود را در کاخ سفید coronavirus جلسات تهمت خواسته شد آنچه که معیارهای او را به تصمیم گیری زمانی که آمریکایی ها می تواند از ظهور مستند.

او مطرح شده و او دست راست خود قرار داده و انگشت اشاره خود را در برابر معبد و گفت: “معیارهای حق در اینجا. که من معیارهای.”

که ایمان به غرایز خود را بیش از و بالاتر واقع شده است و یک مشخصه برای سال. مغلوب ساختن پیشی جستن مشهور است برای مؤمن که ورزش غلط است چرا که مردم دنیا با یک مقدار محدود از انرژی در آنها مانند باتری.

تا زمانی که او وارد انتخابات ریاست جمهوری سیاست او مخالف واکسیناسیون کودکان, این ادعا دروغ است که واکسن باعث اوتیسم.

با توجه به این گرایش هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن ربوده پیروزی غیر منتظره در سال 2016 جامعه علمی محکم خود را برای آنچه که آنها می دانستند که می تواند سوار ناراحت کننده.

حمله آغاز شد و در اولین هفته از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. دانشمندان از جمله کارشناسان بهداشت عمومی بودند و محروم از برقراری ارتباط با مردم در مورد کار خود و محدودیت های جدید اعمال شدند سازمان حفاظت محیط زیست.

پس از آن اتحادیه دانشمندان نگران ثبت کرده است کمتر از 139 عمده حملات از مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت علمی یکپارچگی است. برای اتحادیه مایکل Halpern این طرز فکر بود که توسط Sharpiegate در سپتامبر سال 2019 زمانی که کاخ سفید redrew مسیر طوفان دوریان شامل آلاباما به طوری که رئیس جمهور نمی خواهد که به اعتراف او ساخته شده است یک اشتباه است.

به شوک و ترس از علم جامعه ملی آب و آژانس مجبور شد به بازی همراه.

“Sharpiegate شد منادی از آنچه اتفاق افتاده با همه گیر” Halpern گفت.
Donald Trump holds a chart in which the projected path of Hurricane Dorian appears to have been extended in makeshift fashion to include Alabama by means of a Sharpie pen.

زمانی که ملت در برخورد با طوفان را تهدید می کند که زندگی هزاران نفر آن را به اندازه کافی جدی است اما یک بیماری همه گیر را تهدید میلیون ها نفر از آمریکایی ها است در سطح دیگری است. این sidelining از مشاوره است که یک علامت تجاری از این در انتخابات ریاست جمهوری پشت سر هم به نظر کامل با مغلوب ساختن پیشی جستن اعتقاد خود فکری تعصبات بازمی گردد به طور مستقیم – اغلب در مقابل دوربین های تلویزیونی – در برابر شواهد مبتنی بر توصیه های خود را سر در گم کرد.

“بسیاری از دانشمندان هراس بودند که رئیس جمهور خواهد بود در مواجهه با یک تست درست مثل coronavirus” Halpern گفت. “آن را تا به حال فوری و عواقب فاجعه بار.”

اشتباهات بزرگی که ساخته شده اند و با تهمت و دولت در دست زدن به همه گیر می تواند نسبت به این شکست برای گوش دادن به و اعتماد علمی مشاوره. تهمت بود آهسته به بسیج دولت فدرال زیرا او قادر به توجه علمی و هشدارهای; در عوض, او تصمیم گرفت به دنبال او “قوز” که یک “معجزه” اتفاق می افتد و این ویروس را ناپدید می شوند.

وسواس خود را با ضد مالاریا, داروی کلروکين به عنوان یک پتانسیل “تغییر بازی” در درمان Covid-19 باعث ویران کردن در ایالات متحده و در سراسر جهان با مطالعات اخیر نشان می دهد این دارو هیچ سودمند کیفیت و مقدار زیادی از عوارض جانبی.

در مقایسه با کشورهای دیگر مانند کره جنوبی که در آن بهداشت عمومی سازمان پیشگام تلاش موفق به مهار Covid-19 در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) شده است کنار. آخرین آن کنفرانس مطبوعاتی که در ماه مارس است.

حمله به علوم پایان با کاخ سفید است. مغلوب ساختن پیشی جستن آوازی اهانت به شواهد مبتنی بر تفکر است و جسارت ارتش, لرزه, گروه شبه علم و نظریه پردازان توطئه که با تشدید تبلیغی خود را آنلاین و در تظاهرات در سراسر کشور است.

رئیس جمهور سخنان در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده نه تنها منجر به برخی از افراد مسمومیت خود را با نوشیدن مایع تمیز کردن آن نیز تشویق دستفروشان صنعتی سفید کننده برای تقویت ادعای خود را که آنها تا به حال یک “درمان معجزه آسا” برای کوروناویروس.

دلم Bigtree پیشرو ضد vaxxer که در تولید فیلم Vaxxed بر اساس دیدگاه خوار انگلیسی سابق پزشک اندرو ویکفیلد گفت: نگهبان است که بینندگان خود را آنلاین نشان می دهد وایر افزایش یافته است “به صورت تصاعدی” در طول بیماری همه گیر.
A registered nurse stands in front of protestors rallying outside of the Minnesota governor’s mansion to demand an end to the coronavirus lockdown.

اگر وجود دارد یک پوشش نقره ای در زمان browbeaten دولت آمریکا علم آن نهفته است تناقض در همه گیر خود را. این بحران نه تنها به ارمغان آورد و رویارویی به یک سر آن را نیز ارائه می دهد یک راه ممکن برای خروج از آن.

تمام دانشمندان مشورت با نگهبان موافقت کردند که علت مبتنی بر شواهد رهبری خواهد ظهور از بحران فعلی قوی تر است.

نائومی Oreskes یک مورخ علم در دانشگاه هاروارد با اشاره به این که آمریکایی ها باقی می ماند به طور کلی مطلوب به علمی ماموریت. های اخیر نظرسنجی پیو نشان داد که 73 درصد از آمریکایی ها فکر می کردند که علم تا به حال یک تاثیر مثبت در جامعه است.

“این تصور که ضد علم تمایلات رو به افزایش است, غلط است – آن چیزی است که بازرگانان از شک سعی کنید به استوک سیتی به دلیل آنها می خواهند ما را به فکر می کنم که به بی اعتمادی علم” Oreskes گفت.

مک کارتی معتقد است که Covid-19 دهکدهای از دست علم هدیه غیر منتظره. “مردم شروع به دیدن هزینه های زمانی که شما حقیقت را نمی گوید و شما را به حاشیه کسانی که انجام می دهند.”

مک کارتی پیش بینی کرد که نهایی برخورد در حال آمدن است بین تجار از دروغ به رهبری تهمت و اکثریت مردم آمریکا خواستار حقایق واقعی و واقعی علم است.

“این خواهد بود که مردم در برابر آلوده کارشناسان در برابر کسانی که winging آن دانشمندان در برابر کسانی اطلاعات غلط. سوال این است که رفتن را به نفع خود؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>