فلسطینی ها قطع روابط با اسرائیل و آمریکا پس از رد تهمت به طرح صلحتشکیلات خودگردان فلسطین به قطع همه روابط با آمریکا و اسرائیل از جمله کسانی که مربوط به امنیت پس از رد نشدن طرح صلح ارائه شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین ، محمود عباس گفت: در روز شنبه.

عباس در قاهره به آدرس اتحادیه عرب که در حمایت از فلسطینی ها است.

طرح تایید شده توسط نخست وزیر اسرائیل, بنیامین نتانیاهو خواستار ایجاد یک demilitarised دولت فلسطینی که حذف شهرک های یهودی نشین ساخته شده در سرزمین های اشغالی باقی می ماند و تحت نزدیکی-کل امنیتی اسرائیل در کنترل است.

“ما مطلع طرف اسرائیلی … که وجود خواهد داشت هیچ روابط در همه آنها و ایالات متحده از جمله همکاری های امنیتی” عباس گفت: یک روز نشست اضطراری در قاهره که نامیده می شد به بحث در مورد تهمت ،

مقامات اسرائیلی تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

اسرائیل و تشکیلات امنیتی حکومت خودگردان فلسطینی به مدت طولانی همکاری پلیس در مناطق اشغالی کرانه که فلسطینی تحت کنترل است. تشکیلات خودگردان فلسطین همچنین دارای هوش موافقت نامه همکاری با سازمان سیا است که در ادامه حتی پس از فلسطینی ها شروع تحریم مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش های صلح در سال 2017.

عباس گفت: او در حال حاضر به بحث در مورد این طرح با مغلوب ساختن پیشی جستن توسط تلفن و یا برای دریافت حتی یک کپی از آن را به مطالعه آن.

“مغلوب ساختن پیشی جستن از او پرسید که من صحبت می کنند به او تلفن کردم اما گفت:” نه “و او می خواهد به ارسال یک نامه به من … اما من آن را رد کرد” او گفت:.

عباس گفت: او نمی خواست تهمت قادر به می گویند او مشورت شده بود. او تصریح کرد: خود را “کامل” رد تهمت طرح ارائه شده در روز سه شنبه.

“من نمی خواهد که آن را ثبت در تاریخ است که من به فروش می رسد بیت المقدس” او گفت:.

این طرح همچنین پیشنهاد ما به رسمیت شناختن اسرائیل شهرک سازی در کرانه زمین و از اورشلیم به اسرائیل تفکیک سرمایه است.

اتحادیه عرب در نشست وزرای خارجه در قاهره گفت: این طرح را برآورده نمی کنند حداقل خواسته های فلسطینی ها و لیگ نمی خواهد همکاری با آمریکا در اجرای آن است.

وزیران تأیید حقوق فلسطینی برای ایجاد یک دولت مبتنی بر زمین اسیر و اشغال شده توسط اسرائیل در سال 1967 خاورمیانه جنگ با شرق بیت المقدس به عنوان پایتخت نهایی بیانیه گفت.

وزرای خارجه مصر و عربستان سعودی و اردن سه, از متحدین آمریکا و همچنین عراق و لبنان و دیگران گفت: می تواند وجود داشته باشد هیچ صلح بدون به رسمیت شناختن حقوق فلسطینی برای ایجاد یک دولت در داخل قبل از سال 1967 سرزمین.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خود پرده برداری طرح برخی از قدرت به نظر می رسد با وجود تاریخی برای حمایت از فلسطینی ها را به اولویت روابط نزدیک با آمریکا و مشترک خصومت نسبت به ایران بیش از سنتی عرب و اتحاد است.

عمان, بحرین و امارات متحده عربی با حضور در کاخ سفید جمع آوری که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد طرح خود را در کنار نتانیاهو ،

در روز سه شنبه نتانیاهو گفت: او از کابینه این هفته به تصویب استفاده از قانون اسرائیل به شهرک های یهودی نشین در کرانه باختری است.

این حرکت می تواند اولین گام به سوی رسمی الحاق این شهرک و بقاع خاک اسرائیل نگه داشته است تحت اشغال نظامی پس از ضبط آن در سال 1967.

بسیاری از کشورها در نظر گرفتن شهرک سازی اسرائیل در سرزمین اسیر در جنگ به نقض قوانین بین المللی است. مغلوب ساختن پیشی جستن اتحادش را تغییر سیاست آمریکا به عقب نشینی از جمله اعتراض.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>