پرداخت به ماندن در خانه: اروپا تور ایمنی می تواند سهولت تلفات از Coronavirus

پاریس — نگه داشتن حقوق و دستمزد خود را در حالی که مراقبت از یک قرنطینه کودک است. ورزش مناسب برای کار نمی کند اگر شما ترس از گرفتن بیمار است. بیمار-ترک پرداخت تا شش ماه.

اروپا است که گاهی اوقات به عنوان یک خانه بیش از حد سخاوتمندانه اجتماعی سیاست. اما به عنوان کشور در سراسر جهان تقلا برای کنترل مرگبار coronavirus شیوع برخی از تحلیلگران می گویند کسانی که برنامه های اجتماعی و محافظ کار قوانین می تواند در خدمت به عنوان یک قدرتمند واکسن در برابر ویروس می ترسید اقتصادی تلفن: رکود است.

اروپا و جهانی در سیستم مراقبت های بهداشتی برای مثال کمک به تقویت اقتصاد با حمایت از هزینه های مصرف کننده در این میان جدی شیوع چرا که مردم نگران گرفتن یک بیل بزرگ اگر آنها مریض است.

“من خواهد بود بیشتر نگران در آمریکا چه هزینه خواهد بود” گفت: انجل تلورا یک اقتصاددان در اقتصاد آکسفورد در لندن است. “برای اروپایی ها است که مورد توجه ما باید در ذهن داشته باشند.”

رهبران سیاسی و روسای بانک های مرکزی بوده است پر از اطمینان در روزهای اخیر است که آنها را به انجام آنچه در آن طول می کشد به بلانت تاثیر و جلوگیری از رکود است. اضطراری کاهش در نرخ بهره در روز سه شنبه توسط فدرال رزرو به دنبال حاوی ذرات, اما زمانی که و یا چه مقدار از آن کمک خواهد کرد مشخص نیست.

اما بیش از کاهش نرخ و یا انفجار از هزینه های اقتصاددانان می گویند بهترین اقدامات کوتاه مدت برای جلوگیری از یک رکود اقتصادی ممکن است “به صورت خودکار تثبیت کننده” — برنامه های موجود و یا مقررات است که از کارگران ارائه کم هزینه مراقبت های بهداشتی و یا کمک به شرکت از طریق یک تکیه دوره است. برخی از این اقدامات اتخاذ شد در طول زمان دیگری استرس مالی: بحران مالی 2008.

اطمینان داد که بسیاری از کارگران نمی خواهد که به بین را انتخاب کنید مراقبت از سلامت خود و پرداخت اجاره بها را بسیار مهم روانی به عنوان عامل ایتالیا و فرانسه بسته صدها نفر از مدارس بریتانیا باز یک “طرح اقدام” برای جلوگیری از این ویروس را گسترش و کسب و کار در سراسر این قاره و انصراف از سفر و جلسات به منظور محدود کردن کارکنان خود را از قرار گرفتن در معرض این بیماری همه گیر.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

قطعا منافع متفاوت است از کشوری به کشور است. و در حالی که رانندگان آن کارآفرینان و خود اشتغالی در بسیاری از کشورهای اروپایی دسترسی به مراقبت های بهداشتی در هزینه های پایین تر از در ایالات متحده آنها هنوز هم نمی توانید همان سطح از دستمزد حفاظت به عنوان حقوق و مزایای کارکنان.

ایتالیا روز پنجشنبه اعلام کرد که آن را از بند باز کردن یک 7.5 میلیارد یورو (حدود 8.5 میلیارد دلار) بسته حمایتی برای کمک به کسب و کار و خانواده آمار coronavirus در بالا از €900 میلیون دلار در حمایت هفته گذشته اعلام کرد.

دولت های بسیاری از کشورهای اروپایی در حال جبران هزینه های اضطراری مرخصی استعلاجی برای کارفرمایان و کمک به شرکت های کوچکتر که در حال تقلا برای زنده ماندن.

اکثر دولت های اروپایی نیاز به کسب و کار به کمک مالی کارکنان برخی از فرم پرداخت مرخصی استعلاجی. آلمان و فرانسه و دانمارک و هلند در میان کشورهای که در آن کارگران حق دارند برای دریافت پرداخت کامل در برخی موارد برای حداقل شش ماه اگر آنها بیمار قرنطینه می شوند و یا می گفت به ماندن در خانه توسط کارفرمایان خود را.

در فرانسه و کارکنان و همچنین می توانید ورزش آنچه شناخته شده به عنوان “حق خروج” از کار توسط راه رفتن اگر آنها باور دارند که سلامت و ایمنی خود را در معرض خطر هستند و بدون داشتن حقوق و دستمزد لنگر انداخت و یا در مواجهه با مجازات است.

کارکنان و اتحادیه خود را در موزه لوور در پاریس رای به توقف کار در اوایل این هفته با استناد به ترس از ویروس گسترش می تواند توسط بازدید کنندگان. مدیریت در اعتراض به حرکت می کند اما نمی تواند نادیده گرفتن آن نگهداری ترین در جهان است بازدید از موزه بسته به مدت سه روز. کارگران بازگشت چهارشنبه از مقامات اعلام کرد افزایش سلامت اقدامات امنیتی.

این ویروس را از هزینه های اقتصادی در حال حاضر ملموس در اروپا است. برای مثال لغو ژنو بین المللی موتور نمایش است که برنامه ریزی شده برای به روز پنجشنبه محروم اروپایی در صنعت خودرو یکی از آن برتر به نمایش گذاشته و به معنی میلیون ها نفر آنها را صرف در نمایش استادانه درست شده به هدر رفت.

برخی از دولت ها در حال حرکت به شدت بیشتر از دیگران برای جبران فشار مالی به خصوص برای کوچک و متوسط اندازه شرکت را تشکیل می دهند که بخش عمده ای از فعالیت های اقتصادی در اروپا و با ارائه معافیت های مالیاتی تمدید مهلت برای پرداخت مالیات و کاهش دسترسی به دولت مالی طرح.

وزیر امور مالی فرانسه, Bruno Le Maire این هفته ارائه شده تحت تاثیر کسب و کار تامین مالی دولت برای پرداخت بخشی از مزایای بیکاری و همچنین کاسته شرایط اعتبار از BPI, فرانسه, دولت سرمایه بانک. فرانسه اعلام کرده است coronavirus یک “نیروی majeure” به معنی تامین کنندگان نخواهد بود جریمه برای عدم تحقق قراردادهای دولتی.

در ایتالیا و مرکز اروپا coronavirus اپیدمی دولت وعده داده شده برای استقرار اقدامات آن استفاده کرده است پس از زلزله 11 قرنطینه شهرهای اطراف شمال لومباردی و ونتو به اصطلاح قرمز منطقه از شیوع جایی که برخی از کسب و کار در حال از دست دادن 100 درصد از درآمد خود را.

در میان دیگر پشتیبانی این شرکت می تواند دست آوردن دسترسی فوری به مزایای بیکاری برای furloughed کارگران خواهد بود و مجاز به پرداخت مالیات خود را در اواخر کمک به کاهش سقوط در فروش و تولید.

دیگران در حال برگزاری تا نشانه ای از آسیب های اقتصادی بیشتر روشن است. در اسپانیا, مقامات گفت که خیلی زود به اقدامات مالی با خیلی از تاثیر اقتصادی coronavirus در سوال. وزیر اقتصاد آلمان اولاف شولز وعده داده شده در این هفته است که دولت اقدام خواهد بود اگر آمار شیوع این کشور در حال حاضر سخت فشرده, اقتصاد, اما نمی ارائه هر گونه طرح های خاص. وجود دارد باقی می ماند عمیق بی میلی در آلمان را در بدهی به پرداخت هزینه برای محرک های مالی.

در عین حال کشورهایی که از گسترش این بیماری همه گیر را نشان می دهد هیچ نشانه ای از کم در حال بیرون کشیدن متوقف می شود. فرانسه تشدید آن پاسخ این هفته به عنوان coronavirus تهدید موج از طریق مدارس و عجله را از طریق جدید اقدامات اضطراری اجازه می دهد پدر و مادر که نمی تواند پیدا کردن مهد کودک برای دریافت کامل پرداخت در حالی که ماندن در خانه با بچه ها که باید قرنطینه شود.

و در دانمارک, مقامات گفت: پدر و مادر می تواند تا 52 هفته مرخصی برای مراقبت از یک کودک به طور جدی بیمار تحت سن 18.

کارفرمایان در بریتانیا شد و در حال حاضر مورد نیاز برای اعطای زمان اگر یک خویشاوند یا کودک بیمار تحت کوتاه توجه کنید. نخست وزیر بوریس جانسون این هفته اعلام کرد که این کشور اجباری بیمار-سیستم پرداخت خواهد شروع پرداخت اولین روز برای افراد مشکوک به کروناویروس و نه از روز چهارم به بیماری های دیگر. منتقدان با اشاره به این که دو میلیون دستمزد پایین کارگران — کسانی که درآمد کمتر از 118 پوند هفتگی یا حدود 153 — و نه پول کافی برای واجد شرایط برای کمک به تحت جانسون طرح.

نگرانی های برجسته و ناهموار طبیعت از جمله تضمین می کند.

در یکی از قرنطینه مناطق قرمز از منطقه لومباردی در ایتالیا, Taylan Arslan, 33, مجبور شد برای به تعویق انداختن افتتاح کباب-ساخت کارخانه پس از دولت ممنوعیت تمام غیرضروری و فعالیت های اقتصادی خود را ترک 57 کارکنان قادر به رفتن به محل کار. تحت حکومت اضطراری حمایت از طرح آقای ارسلان قادر خواهد بود برای به دست آوردن دسترسی به مزایای بیکاری برای کارگران خود را بیشتر به راحتی و به سرعت.

آقای Arslan همچنین می توانید €500 در حمایت از. اما پول نمی خواهد نزدیک به اندازه کافی برای جبران از دست داد درآمد برای کسب و کار خود را حتی با اتمام حجت معافیت های مالیاتی, او گفت:. او تخمین زده است که او تا به حال از دست €12,000 یا در مورد $13,500 در هر روز است.

دولت “می توانید نگه دارید خود را از €500 در ماه,” او گفت: هیچ گونه نگرانی در مورد تن گوشت خراب در فریزر. “من نیاز به کار می کنند.”

اما ایتالیا می تواند تنها تا کنون. بدهی دولت به مراتب بیش از خروجی سالانه اقتصاد و رم نمی توانیم به از دست دادن اعتماد به نفس از سرمایه گذاران اوراق قرضه.

“در کوتاه مدت, دولت می تواند کمک کند گفت:” کارل واینبرگ اقتصاددان ارشد در فرکانس بالا اقتصاد در سفید دشت, n. y. “اما دولت نمی تواند حمایت مردم را برای همیشه لطفا برای. در پایان روز کسی را به پرداخت هزینه برای این کار است.”

جک سارکوم کمک گزارش از برلین اما Bubola از رم و ژنو Abdul از لندن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>