مرخصی با حقوق قانون تلاش می کند برای کمک به میلیون ها نفر در بحران است. بسیاری از آن نمی شنید.

اعتبار…Audra ملتن برای نیویورک تایمز

پرداخت ترک برنامه های تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس قرار بود برای کمک به کارگران مقابله با عواقب این بیماری همه گیر کوروناویروس. این تلاش به انجام این کار. بسیاری از آمریکایی ها فاقد شرایط لازم هستند و بسیاری از بی اطلاع هستند و این حتی به نفع وجود دارد مطالعات نشان می دهد.

ویروس ها و مستند سفارشات ارائه یک چالش خاص در ایالات متحده تنها کشور غنی بدون گسترده پرداخت را ترک کنند. و به طور موقت برنامه در حال سقوط کوتاه از آن تدوین کنندگان’ امید کمک به کارگران که نیاز به زمان برای بهداشت و درمان یا مراقبت از کودک, دلایل طول بیماری همه گیر.

واجد شرایط کارگران می توانند دو هفته در کامل پرداخت تا $511 یک روز برای مرخصی استعلاجی و 12 هفته در دو سوم پرداخت تا 200 دلار در یک روز اگر فرزندان خود را در مدارس و یا مراقبت از کودک بسته هستند. کنگره مشترک کمیته مالیات برآورد این برنامه هزینه خواهد شد $105 میلیارد دلار است.

نزدیک به نیمی از آمریکایی ها شنیده می شود بسیار کم و یا هیچ چیز در مورد جدید ترک سود و فقط 13 درصد گفت: آنها تا به حال شنیده ام بسیاری با توجه به یکی از این نظرسنجی توسط صبح مشورت برای نیویورک تایمز. فقط 28 درصد از رهبران کسب و کار تحت پوشش قانون جدید گفت: آنها با استفاده از اعتبار مالیاتی در دسترس برای بازپرداخت از کارکنان پرداخت می شود ترک با توجه به بررسی یکی دیگر.

در حال حاضر به عنوان بخش از اقتصاد حرکت به بازگشایی با این ویروس هنوز هم در حال گسترش و مدارس هنوز هم بسته شده و دسترسی به مرخصی با حقوق است که به تازگی فوری است. آن را “بحرانی برای کند کردن روند گسترش این ویروس و به بازگشایی این کشور” سناتور پتی موری وزارت امور خارجه واشنگتن از حزب دموکرات گفت: در یک ایمیل. او متهم به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از شکست در مسئولیت خود را به قانون کار است.

خانم موری و دیگر حامیان از مرخصی بهره مند می گویند اختلافات سیاسی و همچنین سردرگمی در میان کارگران و صاحبان کسب و کار باید صالح برنامه است. بنابراین فقدان نسبی تبلیغات به خصوص زمانی که در مقایسه با بسیار گران تر از تلاش برای تمدید وام به کسب و کارهای کوچک و به گسترش مزایای بیکاری. نمایندگان مجلس و وزارت کار نیز اقدامات برای محدود کردن برنامه را در رسیدن به کاهش بیشتر پتانسیل تعدادی از کارگران آن می تواند کمک کند.

“بله این یک شکست سیاست, و بله, ما باید کار بیشتری برای برقراری ارتباط با کارگران در مورد این مزایا” گفت: آدرین Schweer مدیر پرداخت می شود ترک پروژه در مرکز سیاست دو حزبی. “اما من فکر می کنم تمام برنامه های جدید وجود دارد که برای کمک به حفاظت مالی برای پشتیبانی از کارگران واقعا گیج کننده و سخت برای کسب و کارهای کوچک به حرکت است.”

از همان آغاز برخی از جمهوری خواهان و رهبران کسب و کار تحت فشار قرار دادند به محدود کردن افرادی که واجد شرایط برای این طرح بود که شامل دوم از یک سری از اقتصادی نجات صورتحساب. این برنامه به عنوان تایید حذف افراد در شرکت با بیش از 500 کارمند: تقریبا نیمی از کارگران آمریکایی. آن را نیز اجازه کسب و کار با کمتر از 50 نفر به انتخاب کردن به طور بالقوه به استثنای سه ماهه اضافی از کارگران است.

در این نظرسنجی از کارگران آمریکایی یک پنجم گفت: آنها برنامه ریزی شده را به ترک; 12 درصد گفت: آنها نیست; و یک چهارم گفت: آنها نمی دانم. بقیه گفت: آنها نمی باشند.

افراد بدون مدرک دانشگاهی درآمد کمتر از $50,000 یک سال و یا زندگی در جوامع روستایی شد کمی کمتر به احتمال زیاد به شنیده زیادی در مورد این برنامه است. کسانی که به گفته آنها برنامه ریزی شده را به ترک بودند به احتمال زیاد در 20s خود و یا 30s; هیسپانیک یا آفریقایی-آمریکایی; کارکنان دولت; و یا پدر و مادر از کودکان زیر 12.

سهم که قصد آن را پایین تر از برخی از تحلیلگران و سیاستگذاران رود. شانل کماندار رفتاری و سلامت متخصص در ایندیاناپولیس و مادر تنها 4 ماهه, تا به حال شنیده نشده از پرداخت ترک گزینه هنگامی که او به او گفت که سرپرست او بود احساس ضعف.

“من همیشه معتقدم که هر چیزی امکان پذیر است, اما از آن است که صادقانه تقریبا غیر ممکن است به کار و مراقبت از نوزاد,” او گفت:.

سرپرست او به او گفت که به عنوان یک پدر و مادر بدون معمول گزینه های مراقبت از کودک او را واجد شرایط برای دو هفته مرخصی در دو سوم از او پرداخت که او قصد دارد به. خانم آرچر گفت: او نمی دانست که در مورد زمان اضافی در دسترس است.

نظرسنجی از صاحبان کسب و کار نشان می دهد نگرانی در مورد چگونه کارکنان جدید بهداشت و مراقبت از نیازهای خود را تحت تاثیر قرار اما نیز عدم اطمینان در مورد ترک برنامه.

یک نظرسنجی از 502 رهبران کسب و کار واجد شرایط برای سیاست نشان داد یک تقسیم: 44 درصد فکر آن را مفید بود و 37 درصد فکر آن مضر است. سهم زیادی 70 درصد گفت: نیاز به ارائه پرداخت می شود ترک کمک به تصمیم خود را به اخراج کردند یا کارگران. چهل درصد گفت: هیچ کارکنان گرفته بود ترک و 20 درصد گفت: تنها چند حال با توجه به بررسی های که انجام شد صبح مشورت برای مرکز سیاست دو حزبی. شرکت هایی که ارائه مرخصی دریافت وام و اعتبار در برابر مالیات آنها پرداخت سه ماهه به دولت فدرال است.

نظرسنجی از اعضای فدراسیون ملی کسب و کار مستقل, یک گروه مدافع برای صاحبان کسب و کار کوچک نشان می دهد گسترده اضطراب در مورد این برنامه است. نزدیک به سه پنج از پاسخ دهندگان گفت: آنها خیلی یا نسبتا نگران برنامه حکم به عنوان کشور شروع به بازگشایی اقتصاد است.

“با تمام چالش های دیگر است که کسب و کارهای کوچک هستند جنوبی اضافه کردن بیشتر شرایط و حکم فقط واقعا استرس زا گفت:” هالی S. وید مدیر تحقیقات و تجزیه و تحلیل سیاست برای فدراسیون.

بسیاری از صاحبان کسب و کار احتمالا درک نمی کنند و جزئیات این اعتبار مالیاتی reimbursing آنها برای پرداخت پول برای ترک و یا نمی توانیم به جلو پول قبل از بازپرداخت می رسند گفته تحلیلگران. کوچکترین کسب و کار به ندرت منابع انسانی و حقوقی و یا بخش حسابداری به آنها توصیه می کنند. کارفرمایان ملزم به اطلاع کارکنان مورد بهره مند شوند اما آنها می گویند که سخت تر را به انجام زمانی که مردم در حال کار از راه دور.

جان مونتگمری رئیس جمهور GSI آب راه حل های زیست محیطی مشاوره در پرتلند سنگ. او تخمین می زند که 10 از 65 کارکنان در نظر گرفته شده اند ترک که او به نام یک ابزار مفید: “من فکر می کنم آن را به بیشتر کارکنان با بچه ها یک دریچه تسکین از فشار کار به هشت ساعت کامل زمانی که یک بچه خزنده بر روی پشت خود را.”

سود ساده بود برای کشف کردن, از, برای مثال, چک protection program, او گفت:, و او بهره مند از H. R. و مشاوره حقوقی. کسب و کارهای کوچک بدون این منابع هستند “واقعا در تلاش برای ماندن در بالای یک چیز بیشتر آنها برای مقابله با راست, در حال حاضر,” او گفت:.

دموکرات ها که نوشت این برنامه به این ویروس نجات لایحه می گویند آن قابلیت دید و اثر مانع شده است توسط وزارت کار ایالات متحده که به طور موثر معاف بسیاری از کسب و کارهای کوچک از الزامات آن در تنظیم مقررات راهنمایی های صادر شده در اوایل ماه آوریل. آنها نیز واگذار وجود دارد کمی اشتها در میان جمهوری خواهان کنگره به تصویب حکم به گسترش و انتشار برنامه در آینده بسته نجات اقتصادی که هنوز در مراحل اولیه بحث.

سناتور موری و نماینده رزا DeLauro کانکتیکات نوشت: این گروه در ماه گذشته به افزایش نگرانی ها در مورد ترک برنامه, از جمله الزامات مورد نیاز برای شرکت ها برای انتشار آن است.

“با تشکر از جمهوری خواه اپوزیسیون مراحل ما گرفته اند پرداخت می شود ترک نیست تقریبا به اندازه کافی و حذف بیش از حد بسیاری از مردم” خانم موری گفت: در روز پنج شنبه. “اما اگر حتی کارگران که از حق مرخصی با حقوق طبق قانون در مورد آن نمی دانند پس چگونه آنها می رویم به آن را؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im