PA مرد ناراحت بیش از Coronavirus ” شاخه های دختر قبل از تبدیل به اسلحه خود را در: پلیس


اندرو کلی/ایسنا

پنسیلوانیا مرد “بسیار ناراحت” در مورد از دست دادن شغل خود را در میان بیماری همه گیر کوروناویروس گفته شات دوست دختر خود را قبل از تبدیل تفنگ خود در یک اقدام به قتل-خودکشی, مقامات گفت.

ویلسون قصبه اداره پلیس در بیانیه ای گفت به The Daily Beast که Roderick سعادت IV, 38, اقدام به ضرب شلیک دوست دختر خود را با یک تپانچه نیمه خودکار در روز دوشنبه بعد از ظهر قبل از مرگ با خودکشی پس از او “تا به حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای ناراحت بیش از COVID-19 بیماری همه گیر.” این مرد 43 ساله که به ضرب گلوله کشته شد یک بار در پشت جان سالم به در برد حمله است و در سنت لوک بیمارستان با غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

“در روز قبل از تیراندازی سعادت به حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای ناراحت بیش از COVID-19 همه گیر” به پلیس گفت:. “دقیقه قبل از تیراندازی سعادت بسیار ناراحت شد در مورد این بیماری همه گیر و این واقعیت است که او تا به حال به تازگی خود را از دست داده است.”

اگر چه این Coronavirus مستند تنها آغاز است?

در حدود 1:20 بعد از ظهر روز دوشنبه مقامات در پاسخ به گزارش “چند عکس از کار اخراج شده با آسیب” در سعادت’ ویلسون قصبه خانه, حدود یک ساعت خارج از فیلادلفیا. به محض ورود افسران یافت سعادت “بی توجه و نفس نمی کشد” و یک تپانچه نیمه خودکار در نزدیکی بدن خود را. این Northampton County پزشکی قانونی حکومت سعادت’ مرگ یک خودکشی است.

این دختر است که هشدار, و دیگر شاهدان پلیس گفت که سعادت تبدیل شده بود ناراحت است که این بیماری همه گیر—نیز آلوده کرده است که بیش از 206,200 مردم و کشته 4,542 در سراسر کشور—هزینه او کار خود را. مقامات گفتند غضبناک سعادت “رفت به زیرزمین و آمد در خارج به عقب ایوان” با یک تفنگ دستی.

“در حالی که نگه داشتن تفنگ سعادت گفت: قربانی ‘من در حال حاضر به صحبت خدا و من باید برای انجام این,'” پلیس گفت:. “قربانی فرار کردن از ایوان و او در او چهار بار قابل توجه او یک بار. سعادت و سپس خود را کشت.”

اقدام به قتل-خودکشی علائم آخرین نمونه از خسارت های ناخواسته از coronavirus بیماری همه گیر. خشونت خانگی کارشناسان و اجرای قانون بر این باورند خشونت حوادث افزایش می یابد به عنوان خانواده مجبور به انزوای اجتماعی در سراسر کشور است.

جودی هریس Kluger, مدیر اجرایی پناهگاه برای خانواده ها در نیویورک گفت: روزانه وحش که برای برخی از بازماندگان خشونت خانگی که قادر به ترک خانه خود را بسیار مهم است—و مجبور به اقامت در خانه سفارشات منزوی کردن آنها را از “سیستم حمایت اجتماعی” که قبلا به آنها اجازه داد به گزارش سوء استفاده.

کاخ سفید Trots خارج شوم مرگ مدل به درایو صفحه اصلی اجتماعی فاصله

“خشونت خانگی همه چیز در مورد برق و کنترل و چه یک ابزار قدرتمند است که قادر به می گویند به کسی, ‘شما نمی توانید بیرون رفتن از این خانه شما باید در اینجا'” Kluger گفت. “حتی اگر مردم می توانند برای کارهای خاص این محیط فقط درگیر در منفی ترین راه قدرت سو استفاده کننده.”

Kluger گفت سازمان او و چند نفر دیگر در سراسر نیویورک—فعلی کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده در حال پیش بینی افزایش خشونت خانگی به عنوان تماس همه گیر همچنان ادامه دارد.

یک سخنگوی ملی خشونت خانگی با خط تلفن گفت: آنها هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود یک افزایش قابل توجهی در حجم تماس دریافت می کردند اما افزایش تماس های مربوط به COVID-19 و اضطراب از مردم در خانه های خود را.

“در حال حاضر افرادی که در معرض خطر هستند بسیار منزوی” Kluger گفت: با توجه به سازمان خود را در رسیدن به مشتریان سابق است که ممکن است در معرض خطر. “ما نگران هستند که ما در حال رفتن به دیدن یک چشم انداز مثبت در حالی که این پناهگاه در محل’ در اثر است. همچنین به عنوان تنش از بحران افزایش می یابد پیش بینی می کنیم مردم آغاز خواهد شد و گزارش به زودی.”

اما حتی به عنوان بلندی تعداد موارد خشونت داخلی را تهدید می کند نیویورک و شهرهای دیگر تعداد سالم افسران پلیس نیز رو به کاهش.

پلیس نیویورک کمیسر درموت شیا گفت: وجود حداقل 1,400 افسران که تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که حدود 17 درصد بود به نام بیمار. با وجود تلاش برای پلیس یک شهر با یک ویروس های مربوط به مرگ و میر بیش از 1000 شیا قبلا تاکید NYPD است که با تمرکز بر موارد خشونت داخلی.

“آنچه که من هستم نگران است که این اتفاق می افتد و آن را گرفتن گزارش” شیا گفت: روز شنبه اشاره کرد که بازماندگان ممکن است تماس برای کمک. “ما خواسته ایم که خشونت افسران—شما می دانید که مردم در دستورات خود را که آسیب پذیر هستند. انتخاب کنید تا گوشی انتخاب کنید تا صفحه کلید کامپیوتر و شروع به برقراری ارتباط با آنها. فقط مطمئن شوید که همه چیز خوب است.”

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de