آکسفورد coronavirus واکسن باعث پاسخ ایمنی دادگاه نشان می دهدامید برای یک واکسن برای رسیدگی به گسترش جهانی coronavirus مطرح شده است که پس از دانشگاه آکسفورد است نسخه آزمایشی نازل شد به امن و قوی تولید پاسخ ایمنی بدن در افرادی که به طور داوطلبانه برای کمک به آزمایش آن.

پس از تحقیقات فشرده, پروفسور سارا گیلبرت از آکسفورد Jenner, موسسه گفت: آنها بیش از خوشحال با نتایج نشان داد که ایمنی خوب بعد از تک دوز از واکسن.

“ما واقعا خوشحالیم که به نظر می رسد رفتار همانطور که ما فکر آن را انجام دهد. ما کاملا یک مقدار زیادی از تجربه با استفاده از این تکنولوژی به دیگر واکسن بنابراین ما می دانستم که آنچه که ما انتظار می رود برای دیدن آنچه که ما را دیده اند,” او گفت: نگهبان.

نخست وزیر بوریس جانسون, نام, نتایج “بسیار مثبت اخبار” اضافه کرد: “هیچ تضمینی وجود ندارد, ما وجود دارد و در عین حال مطالعات لازم خواهد بود – اما این یک گام مهم در جهت درست است.”

به وزیر بهداشت, مت, Hancock, می گوید: “بسیار دلگرم کننده اخبار است. ما در حال حاضر به دستور 100 میلیون دوز از این واکسن باید در آن موفق شوند.”

گیلبرت و همکاران او که یک بار گفت که آنها می تواند یک واکسن سپتامبر را پیش بینی زمانی که آن را ممکن است در دسترس خواهد بود. “هیچ یک از ما باید یک توپ کریستال,” او گفت:. این مستند آغاز شد که در انگلستان در اواخر ماه مارس به شدت کاهش میزان coronavirus در گردش خون است که زندگی را نجات داد بلکه آن را دشوار ساخته شده برای آزمایش واکسن.

نتایج منتشر شده در روز دوشنبه از مطالعه شامل بیش از 1000 داوطلب سالم – که نیمی از آن تا به حال این واکسن در حالی که نیم دیگر داده شد واکسن مننژیت – در مجله پزشکی لانست اولیه هستند. اثر واکسن بود با مقدار اندازه گیری آنتی بادی ها و سلول های T تولید آن در خون از داوطلبان – در هر گونه پاسخ به این ویروس خود را.

در مقیاس بزرگ آزمایش را آغاز کرده اند که در برزیل و آفریقای جنوبی که در آن نرخ ابتلا به عفونت هستند و از آن خواهد شد ممکن است برای ارزیابی اینکه آیا افراد واکسينه شده به احتمال زیاد کمتر به Covid-19 بیش از دیگران است.

نتایج “واقعا یک نقطه عطف مهم” در مسیر به یک واکسن گفت: این مطالعه منجر نویسنده پروفسور اندرو Pollard. آنها نشان دادند که واکسن بسیار خوبی تحمل او اضافه شده است. “ما در حال دیدن دقیقا همان نوع پاسخ ایمنی بدن ما برای امیدوار بودند از جمله خنثی سازی آنتی بادی و سلول T پاسخ که حداقل از آنچه که ما دیده ایم در مطالعات حیوانی به نظر می رسد کسانی که در ارتباط با حفاظت است.”

مشکل این است که او گفت: “ما فقط نمی دانم چه سطح مورد نیاز است اگر شما با این ویروس در طبیعت برای حفاظت بنابراین ما نیاز به انجام آزمایش های بالینی و به کار می کند.”

امیدوارم محققان را پیدا کردن از محاکمه به آمده اضافه پولارد که کمک خواهد کرد که تمام واکسن توسعه دهندگان.

“ما نمی دانیم که آنچه در بالا است. ما باید پاسخ ایمنی بدن است که ما می توانیم اندازه گیری ما می توانید ببینید virus در حال neutralised هنگامی که آنتی بادی های تست شده در آزمایشگاه, اما ما نمی دانیم که چه مقدار نیاز است. منظورم این دلگرم کننده است اما این تنها اولین نقطه عطف در این مسیر طولانی” او گفت:.

در حالت ایده آل این واکسن را محافظت در برابر هر گونه عفونت و اما دانشمندان در حال حاضر آن را قبول کند ممکن است باعث کاهش شدت بیماری به جای معنی مردم خواهد بود و کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به بسیار بیمار و می میرند.

داوطلب شده اند به دنبال هشت هفته تا کنون پس از واکسیناسیون فرزندتان. بیشتر سوال این است که چه مدت هر پاسخ ایمنی خواهد داشت – اگر فقط برای شش ماه یا یک سال مردم ممکن است نیاز به تقویت کننده به طور منظم عکس.

گیلبرت گفت: این کار تا کنون پیشنهاد شده است که می تواند یک مشکل. واکسن تحویل داده شده است از طریق یک ، شمپانزه بودند شبیه به یک است که باعث سرماخوردگی در انسان است. شده اند وجود دارد نگرانی هایی است که سیستم ایمنی بدن ممکن است تشخیص و رد آدنوويروس در مردم داده booster jabs.

“ما در واقع نشان می دهد در این مقاله وجود دارد که برخی از آنتی بادی است که توسعه در برابر واکسن وکتور خود را – در برابر آدنو – آن را متوقف نمی واکسن از تقویت,” او گفت:.

نیز وجود دارد که پرسش های بزرگ بیش از اینکه آیا آن را به کار در افراد مسن – آنفولانزا, واکسن انجام نمی دهد به اندازه حفاظت از افراد که سیستم ایمنی بدن عملکرد و کمتر از افراد جوان است. محاکمه شرکت کنندگان بین 18 تا 55 سال است. خطر مرگ ناشی از Covid-19 به طور چشمگیری افزایش می یابد با سن حدود 65. ایمنی محاکمه در حال حاضر آغاز شده در دو گروه از افراد مسن گفت: گیلبرت – یک گروه سنی 56 تا 69 و دیگر بیش از 70s به.

پولارد گفت: واکسن طراحی شده برای تحریک هر دو بخش از سیستم ایمنی بدن است.

“سیستم ایمنی بدن است دو راه برای پیدا کردن و حمله پاتوژن – آنتی بادی و سلول T پاسخ. این واکسن در نظر گرفته شده است به القاء هر دو پس از آن می تواند حمله ویروس هنگامی که آن را در گردش خون در بدن و همچنین حمله به سلول های آلوده گفت:” پولارد.

“ما امیدواریم که این بدان معنی است که سیستم ایمنی بدن را به یاد داشته باشید این ویروس به طوری که ما واکسن محافظت مردم برای یک دوره طولانی. اما ما نیاز به تحقیقات بیشتری قبل از ما می توانیم تایید واکسن به طور موثر محافظت در برابر Sars-CoV-2 عفونت و برای چه مدت هر گونه حفاظت طول می کشد.”

دیگران, دانشمندان, داد, محتاط خوش آمدید به فرهنگ مطالعه منتشر شده و مقاله دوم در مجله لانست منتشر شده نشان داد که محاکمه در ووهان یک واکسن تهیه شده در چین در یک شبیه اساس با استفاده از یک انسان بودند بردار نشان داد آن نیز امن و ایجاد یک پاسخ ایمنی است.

الکس هریس رئیس سیاست جهانی و حمایت در این پژوهش موسسه خیریه ولکام تراست گفت: آکسفورد نتیجه بودفقط یک گام بسیار مهم است اما آن را بسیار دلگرم کننده است و بر اساس باور نکردنی تحقیقات جهانی تلاش در طول این بحران است. برای دیدن نتایج امیدوار کننده ای از چندین نامزد در ماه قابل توجه است اما ما نیز باید آماده برای برخی از نامزدها به شکست در مراحل بعدی و واقع بینانه در مورد زمانبندی برای ساخت و اجرای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de