اعتراض در نیویورک پس از نیروی پلیس از معترضان به بینام و ون

افسران پلیس در نیویورک فیلم برداری شده است دستگیری یک زن معترض با وادار کردن او به بینام و وانت در شرق منهتن.

فیلم از روز سه شنبه بازداشت به خود جلب کرد انتقاد شدید از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا که به نام بازداشت “خطرناک توهین آمیز و غیرقابل دفاع” در یک پست در توییتر.

کنگره الکساندرا Ocasio-کورتز گفت: در توییتر: “هیچ بهانه ای برای ربودن زنان را در خیابان ها و پرتاب آنها را به بینام و ون” دعوت از آمریکایی ها برای مقاومت در برابر اسلاید به استبداد.

یک ویدیو از این حادثه نشان می دهد که Gothamist گزارش شده بود 18 سال مقاومت در قبل از انجام به ون پلیس و لباس پوشیدن و در لباس غیر نظامی به عنوان یونیفورم پلیس دوچرخه فراگیر این خودرو اجازه می دهد تا دستگیری به محل.

در بیانیه اداره پلیس نیویورک گفت که زن ها “بود که می خواستم برای آسیب رساندن دوربین های پلیس در طول 5 جداگانه جنایی حوادث در و در سراسر شهرستان در سالن پارک. این دستگیری افسران حمله با سنگ ها و بطری” و اضافه کرد که بینام و نشان پلیس وسایل نقلیه مورد استفاده قرار گرفت “به طور موثر پیدا می خواستم مظنون است.”

سخنگوی شهردار نیویورک, بیل د Blasio دفتر با اشاره به بیانیه ای که خواسته در مورد این حادثه به گفته نیویورک تایمز.

این زن شده بود در اعتراض به پاکسازی از اشغال شهر هال شش روز پیش در یک سپیده دم حمله توسط پلیس. این اردوگاه در حال شكلگيري در ژوئن هفته بعد از اعتراضات را برانگیخت از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس AP گزارش شده است. اشغال شهر سالن اعتراض بخشی از یک ملی “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش به دنبال تغییر مسیر وجوه از پلیس به نیازهای جامعه مانند مسکن و آموزش و پرورش.

نیویورک تایمز گزارش داد که “چند تن از مسئولان شهرستان در روز سه شنبه گفت که آنها مشکل توسط ویدئوها از بازداشت” به نقل از شهر نیویورک حسابرسی Scott M. Stringer عنوان کرد و گفت او “عمیقا نگران”.

دستگیری جلب مقایسه به درگیری میان پلیس و معترضان در پورتلند اورگان است که به شدت در روزهای اخیر پس از تصمیم رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استقرار ماموران فدرال به رهبری توسط عوامل گشت مرزی به شهر.

در توییتر شهر نیویورک رئیس مجلس شورای اسلامی Corey Johnson به نام حادثه “فوق العاده نگران کننده است.”

همکار مشاوران Carlina ریورا و براد کاوشگر به نام برای “بررسی مستقل و فوری توضیح برای اینکه چرا بینام و ون پر از افسران بود در هر نقطه در نزدیکی یک تظاهرات مسالمت آمیز.”

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im