رییس دولت ایالات متحده دانشمند فایل های خلاف کاران شکایت بیش از Covid-19 نگرانیدولت ایالات متحده دانشمند ثبت شده است یک خلاف کاران شکایت وی از سوی مامورین او سرنگون شد از موضع خود را پس از افزایش نگرانی ها که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواست به “سیل” coronavirus نقاط مانند نیویورک و نیوجرسی با مالاریا مبارزه با مواد مخدر که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود هل دادن با وجود اندک شواهد علمی آن کمک کرده است.

ریک روشن مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان ثبت شکایت در روز سه شنبه با دفتر مشاور ویژه یک سازمان دولتی مسئول whistleblower شکایت. او مدعی او reassigned به کمتر نقش زیرا او در برابر فشار سیاسی اجازه می دهد تا استفاده گسترده از هیدروکسی کلروکین یک مالاریا مواد مخدر مورد علاقه رئیس جمهور.

روشن همچنین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را رد کرد و هشدار در Covid-19 بیماری ناشی از ویروس است. روشن گفت: “عمل کرده و با اضطرار” به آدرس رو به رشد گسترش Covid-19 بعد از سازمان بهداشت جهانی هشدار در ژانویه.

او گفت که او “مواجه می شوند مقاومت از HHS رهبری از جمله بهداشت و خدمات انسانی وزیر [Alex] آذر که به نظر می رسد قصد کمرنگ جلوه دادن این رویداد فاجعه بار”.

روشن مدعی در این شکایت که سیاسی انتصاب در وزارت بهداشت و خدمات انسانی تا به حال سعی در ترویج هیدروکسی کلروکین “به عنوان نوش دارو”. این مقامات همچنین “خواستار آن شدند که نیویورک و نیوجرسی بود “آب گرفتگی” با این مواد مخدر که وارد شد از کارخانه ها در پاکستان و هند که تا به حال بازرسی شده و توسط FDA” شکایت می گوید.

اما روشن مخالف گسترده استفاده از مواد مخدر است. او احساس نیاز فوری به بگویید که وجود ندارد به اندازه کافی شواهد علمی برای حمایت از استفاده از این داروها برای Covid-19 بیماران شکایت متحده است.

در بیانیه صادر شده در اواخر ماه گذشته روشن گفت: “در حالی که من آماده ام تا نگاهی به همه گزینه ها و به فکر” خارج از جعبه ” برای درمان موثر, من به درستی در برابر تلاش برای ارائه یک اثبات نشده به مواد مخدر در تقاضا برای مردم آمریکا.”

ماه گذشته سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار پزشکان در برابر تجویز این دارو به جز در بیمارستان ها و مطالعات تحقیقاتی. در یک هشدار تنظیم کننده پرچم, گزارش از گاهی کشنده قلب های مربوط به عوارض جانبی در میان coronavirus بیماران مصرف هیدروکسی کلروکین و یا مربوط به مواد مخدر کلروکين.

نهم و مواد مخدر و همچنین تجویز شده برای لوپوس و آرتریت روماتوئید می تواند تعدادی از عوارض جانبی از جمله ریتم قلب مشکلات به شدت پایین فشار خون و عضله و یا عصب آسیب می رساند.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>