‘شانس ما ممکن است اجرا’: کالیفرنیا مورد تعداد منفجر

ساکرامنتو — تنها چند هفته پیش هزاران نفر در جنوب کالیفرنیا بودند هجوم آوردند به سواحل دیزنی لند بود و اعلام این امر به زودی بازگشایی و گلدبرگ Whoopi شد در تمجید رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در “نمایش” برای وزارت امور خارجه پیشرفت در مبارزه با کروناویروس. بدترین بسیاری در کالیفرنیا فکر پشت سر آنها بود.

در واقع هشدار دهنده افزایش موارد بالا و پایین دولت تنها فقط آغاز است.

طی هفته گذشته در کالیفرنیا مورد تعداد منفجر شده بیش از 200 ، 000 شناخته شده عفونت و وادار کردن آقای Newsom به عقب دولت را بازگشایی در برخی از شهرستانهای استان است. روز دوشنبه گفت: این تعداد افراد بستری در کالیفرنیا افزایش یافته است 43 درصد بیش از دو هفته گذشته.

لس آنجلس است که به طور متوسط بیش از 2000 مورد جدید در هر روز پیشی 100,000 مجموع موارد در روز دوشنبه با این ویروس به طور فعال در آلوده کردن یکی در هر 140 مردم با توجه به بهداشت محلی مقامات. بیش از 2800 نفر اعلام کرد در این شهرستان در روز دوشنبه بیشتر از هر روز در طول بیماری همه گیر.

روز یکشنبه آقای Newsom تعطیل میله در یک و نیم دوجین استان ها از جمله لس آنجلس و در دره مرکزی و توصیه می شود که یکی دیگر از هشت شهرستان به طور داوطلبانه خود را nightspots و مکان های تجمع. در جمعه شهرستان امپریال در امتداد مرز مکزیک گفته شد برای بازگشت به اقامت در خانه سفارش دهید. و دیزنی لند است پس از لغو تصمیم خود برای باز کردن دروازه های خود را.

کالیفرنیا اولین ایالت را تعطیل و یکی از تهاجمی ترین در مبارزه با ویروس. اما دولت بود که خیلی فعال در مبارزه با گسترش coronavirus در حال حاضر مجبور به درخواست خود چه چیزی را اشتباه رفت.

“تا حدی که من فکر می کنم ما شانس ممکن است اجرا شود,” دکتر گفت: باب Wachter استاد و رئیس گروه پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. “این است که سریع تر و بدتر از من انتظار می رود. شما باید یک تن از احترام به این چیز. این تند و زننده است و آن را فقط در کمین و منتظر به پایکوبی بر شما اگر شما اجازه گارد خود را برای یک ثانیه.”

روز دوشنبه فرمانداران از نیویورک و نیوجرسی گفت: آنها دوباره برنامه اجازه می دهد تا داخل سالن ناهار خوری در روزهای آینده, چرا که آنها بسیار نگران افزایش coronavirus موارد در جنوب و غرب است.

سر شروع کالیفرنیا که به نظر می رسد برای لذت بردن از — شرکت ها اجازه داده است که کارمندان به محل کار از خانه در اوایل فوریه فرماندار که شهروندان هشدار داد در جلسات روزانه در خانه بمانند و به نظر می رسد به گوش — نبود محافظ به اندازه کافی در دراز مدت است.

افراد جوان تر به نظر می رسد به حساب برای بزرگ افزایش موارد جدید به عنوان آنها در بسیاری از کشورهای دیگر. Latinos که یک نوار زیادی از دولت ضروری است, نیروی کار نیز به تازگی دیده می شود به طور مداوم بالا مورد قبول است.

و فقط به عنوان در تگزاس و فلوریدا, دولت بازگشایی به نظر می رسد که باعث بزرگ تجدید حیات. تحت فشار در بخش های کسب و کار, کلیسا, گروه ها و محافظه کاران آقای Newsom واگذار کنترل مقدار از زمان بازگشایی به مقامات محلی بودند که مشتاق به دست آوردن یک حس عادی و بنیادی اقتصادی ضرر و زیان است. نتیجه غیر متمرکز اتفاقی فرایند است که پاشیدند سردرگمی و به ساکنان کاذب که آنها در روشن.

بر خلاف مردم در غرب بسیاری از کالیفرنیا اصلا احساس ضرورت یا فوریت نسبت به این ویروس به دلیل میزان عفونت شده بود تا کم برای ماه می باشد. وجود دارد هیچ سرشار morgues یا آمبولانس آژیر در تمام ساعات.

در یک دولت با 40 میلیون نفر, شیوع بیماری شده اند ناهمگن: زندان ایالتی سن کوئنتین در خلیج سان فرانسیسکو مواد غذایی-گیاهان پردازش در دره مرکزی خانه های پرستاری متراکم شهری محله پر ضروری کارگران و تجمعات خانواده از راه دور در جوامع روستایی باید تمام اختصاص خوشه از موارد.

اما کارشناسان بهداشت و درمان و مقامات دولتی می گویند نهایی دلایل افزایش دروغ در میلیون ها نفر از تصمیم گیری های فردی ساخته شده در سراسر گسترده دولت.

شهردار اریک Garcetti لس آنجلس سرزنش “غیر منطقی سرزندگی.”

“بسیاری از مردم نمی چوب با طرح” شهردار گفت: در مصاحبه ای در روز جمعه. “ایده این بود که ما می توانم در یک حرکت سه هفته صبر کنید, بررسی تاثیر, نگاهی به بعدی حرکت می کند.”

به جای آقای Garcetti گفت: بازگشایی “بود که مانند یک موج جزر و مدی — یک حرکت چراغ های led به بعد منجر به بعدی. و پس از آن ما تا به حال اعتراض در بالا از آن و چیزهای دیگر. و ما هنوز قادر به شناسایی که در آن گسترش یافته است که اتفاق می افتد و آنچه که ما می توانید انجام دهید به میل لنگ آن را.”

اعتبار…Jenna Schoenefeld برای نیویورک تایمز

سناتور ریچارد پان ساکرامنتو پزشک که رهبری دولت را در فشار برای تشدید ایمن سازی الزامات گفت که دولت ممکن است مسطح منحنی آن در اول اما که آن را هرگز خم کردن آن به سمت صفر است.

“چگونه این بیماری گسترش می یابد همه چیز در مورد حاشیه” دکتر پان گفت. “تمام طول می کشد است مانند 5 درصد بیشتر مردم انجام می دهند بیشتر در معرض خطر رفتار به تغییر مسیر آن است.”

دکتر پان سرزنش تعصب و گسترش اطلاعات غلط توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. در آخر هفته پس از 20 ژوئن هنگامی که میله بازگشایی در لس آنجلس حدود 500000 نفر بازدید nightspots. علاوه بر این نیمی از رستوران های بازدید شده توسط county بازرسان هستند مطابق با جدید بهداشت عمومی قوانین به گفته مقامات بهداشتی.

“من نا امید چون این چیزی نیست که ما نمی دانیم که چه به” دکتر ماهی تابه گفت. “ما می دانیم که چه باید بکنید. ما فقط آن انجام نشده است.”

کالیفرنیا یکی از قدیمیترین متحده به گرفتن آمار توسط ویروس. به زودی پس از آن اولین بار در آمریکا سواحل دره سیلیکون در جنوب سان فرانسیسکو در نظر گرفته شد عمده نقطه داغ کشت با ورود مسافران از چین است.

شهرستانهای سراسر منطقه خلیج با هم متحد اعلام کشور اول اقامت در خانه سفارش در مارس 16, به دنبال یک ایالت سفارش سه روز بعد. تلفن همراه داده ها نشان داد که به کالیفرنیا نقل مکان کرد و در حدود کمتر از مردم در کشورهای دیگر و عفونت نرخ تثبیت شده در فلات و زیر سطح کارشناسان تا به حال پیش بینی شده ساخت زمینه نظامی و بیمارستان ها و عرصه های ورزشی و سالن — همه بسیج در مورد کمبود تخت های غیر ضروری.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 24 ژوئن 2020

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


با ممکن است با کم مورد تعداد باقی مانده ثابت آقای Newsom بود در آینده تحت فشار برای بازگشایی شده است. Harmeet K. Dhillon, یک, حقوق مدنی, وکیل و عضو کمیته ملی حزب جمهوری خواه ثبت بیش از یک دوجین دعاوی مربوط به بازگشایی. اگر ساکنان می تواند جمع در Costco آنها باید قادر به رفتن به کلیسا او استدلال کرد. Elon Musk رئیس تسلا برافراشته است که خود را در منطقه خلیج خودرو کارخانه مجبور شد به تعطیل و تهدید به انتقال دفتر مرکزی شرکت از کالیفرنیا است.

آقای Newsom موضعی بازگشایی فرایند اجازه می دهد استان ها به حرکت در سرعت های مختلف بارها و بارها اعلام کرد که “localism تعیین کننده است” و تعهد به همکاری با شهرستان دولت نیست مسئله سفارشات. کلیسای جماعت اجازه داده شد برای دیدار با محدودیت.

طرفداران برای بازگشایی مثل خانم Dhillon احساس توجیه.

“من احساس می کنم که ما پرونده های حقوقی شد مسئول بخش بزرگ از کالیفرنیا اقتصاد باز بسیار زودتر از فرماندار در اصل در نظر گرفته شده,” او گفت:, و اضافه کرد که او سابقه تماس های بی شماری از صاحبان کسب و کار. “مردم کاملا ویران کرد.”

اما آقای Newsom نیز با انتقاد از کسانی که نگران دولت بود بازگشایی بیش از حد به سرعت.

دکتر سارا کودی ارشد بهداشت افسر شهرستان سانتا کلارا و معمار از منطقه خلیج اقامت-در-خانه سفارشات گفت: سیستم سردرگم به ساکنان که عبور از خطوط شهرستان به طور منظم.

“برای این فوق العاده گیج کننده” دکتر کودی در مصاحبه ای گفت:. “چه پیام ؟ چگونه می تواند از آن باشد که چیزی خوب است در اینجا و در مجاور شهرستان آن را نه؟”

این اقدامات را تبدیل به حتی بیشتر نامتجانس در چند هفته گذشته. در نپا و منطقه سونوما شهرستانهای مراسم تست شراب و رستوران وعده های غذایی مجاز هستند هر دو در داخل و خارج. در سان فرانسیسکو رستوران ناهار خوری است که تنها در دسترس در خارج از منزل. شهردار لندن نژاد از سان فرانسیسکو هفته گذشته اعلام کرد که این شهر را به تعویق بازگشایی, برنامه ریزی شده برای روز شنبه, مو و ناخن سالن ماساژ و مغازه ها و موزه ها تو سرو و میله های زندان است.

دیانا دولی سابق امور بهداشت و خدمات انسانی که در برخورد با ابولا و Zika بیماری های همه گیر در طول تصدی او گفت که او تا به حال تماشا “با همدلی” به عنوان بحران گریبانگیر کالیفرنیا. در ابتدا او گفت: “آن نگاه مانند منطقه خلیج رانندگی تصمیم گیری.” و به عنوان ویروس گسترش کالیفرنیا به طور کلی سازگار است.

“اما پس از چند ماه بی تاب مردم ساخته شده و از بالا به پایین سفارشات بسیار سخت برای به اجرا درآوردن” او گفت:.

در نتیجه او گفت: یک حس است در برخی از بخش های دولت از “یک نوع آزادی رفته شایع است.”

“مردم می خواهند برای رفتن به میله های آنها می خواهند برای رفتن به پیک نیک” او گفت:. “این تظاهرات را افزایش که حس” من می خواهم به در یک جمعیت است.’ ما در حال آمدن است تا در چهارم جولای و مردم می خواهند در ارتباط با هر یک از دیگر.”

“شما می توانید تنها منجر شود اگر مردم دنبال” خانم دولی گفت. “Newsom انجام داده است یک کار خیلی خوب از ایجاد آگاهی و مردم در کالیفرنیا هستند بیشتر تمایل به این باور است که جدی است. اما چیزی که آنها می توانید در مورد آن انجام دهد ما هنوز هم گرفتن.”

دیوید تاونسند جانباز سیاسی دموکراتیک مشاور در امور خارجه گفت: کالیفرنیا اندازه و سیاسی پیچیدگی مطرح یک چالش قابل توجهی. اگر چه قوه مقننه است که اکثریت دموکراتیک بیش از یک پنجم رای دهندگان جمهوری خواه است.

“شما Inland Empire انجام یک چیز لوس آنجلس انجام یکی دیگر از اورنج کانتی — آن را بسیار سخت برای کررل همه در کالیفرنیا و آنها را به انجام کار درست. آن خیلی بزرگ است.”

آقای تاونسند گفت: فشار خواهد بود دشوار است برای هر فرماندار.

“چگونه می توانم شما را جن را به بطری؟” آقای تاونسند اضافه شده است. “من مطمئن هستم که وجود دارد خیلی بیشتر از او می تواند انجام دهد.”

شاون Hubler گزارش از ساکرامنتو و توماس فولر از شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا. میچ اسمیت کمک گزارش از شیکاگو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net