اسکار رای بدن را دعوت 819 اعضای کمپین برای تنوع بخشیدن به آکادمیEva Longoria, Zendaya و Awkwafina در میان چهره های هالیوود دعوت به پیوستن به آکادمی Motion Picture Arts and Sciences این سال به عنوان اسکار رای بدن همچنان فشار خود را برای تنوع بخشیدن به.

این آکادمی اعلام کرد که دعوت کرده بود 819 اعضای جدید در روز سه شنبه از جمله سینتیا Erivo جان دیوید واشنگتن و Constance Wu. این کلاس جدید از مدعوین است که 36 درصد از مردم از رنگ و 45 درصد زنان است. کسانی که قبول خواهد شد که رای دادن امتیازات در این سال اسکار است.

عظیم 2020 لیست می آید به عنوان اسکار در پاسخ به تمدید خواستار افزایش تنوع و شمول در هالیوود است. در اوایل این ماه در آکادمی اعلام کرد این امر به طور دائم خود را گسترش دهد بهترین عکس دسته به 10 فیلم با این امید که بیشتر در فیلم های متنوع را دریافت خواهد کرد نامزد به عنوان یک نتیجه.

آکادمی خطر بیافتد از بیش از 8000 رای گیری اعضا و 2000 اعضای جدید اضافه شده اند در سه سال گذشته است. در حالی که هنوز هم عمدتا سفید و نر یک سال 2018 مطالعه نشان داد که اضافات جدید را افزایش تنوع با مردم رنگ ساخت تا 16 درصد از اعضا در سال 2018 از 8 درصد در سال 2015.

این تغییرات به نظر می رسد داشتن یک تاثیر است. در این سال بونگ جون-هو را انگل شد برای اولین بار به زبان غیر فارسی فیلم برنده بهترین تصویر مهتاب در حالی که یک فیلم متمرکز سیاه نر عجیب و غریب, تجربه, دستگیر بهترین عکس در سال 2017 شد و مورد ستایش قرار داد به عنوان دستیابی به موفقیت توسط منتقدان. اما نه هر پیروزی های اخیر دیده شده است به عنوان مترقی; 2019 بهترین عکس برنده های سبز کتاب, متهم شد که “نواخته تن ناشنوا”.

2020 لیست همچنین شامل متنوع نوار از مردم از تمام بخش های این صنعت از اقدام به تبلیغات برای طراحی صحنه و لباس. دعوت بازیگران عبارتند از: Ana De Armas, برایان Tyree هنری فلورانس Pugh, Lakeith Stanfield و عرقچین Feldstein. مدیران مانند لولو Wan, Ari Aster, ترنس دیویس و Matthew Vaughn نیز در این فهرست است.

یک تعداد انگشت شماری از بازیگران از انگل از جمله Jang Hye-Jin Jo Yeo-Jeong, Park So-Dam and Lee Jung-Eun بودند نیز دعوت برای پیوستن به. آکادمی گفت که 49 درصد از جدید مدعوین بین المللی و نمایندگی برخی از 68 کشور جهان است.

آکادمی جمهور دیوید روبین گفت که این سازمان “خوشحال به استقبال این برجسته مسافران در motion picture arts and sciences.”

آکادمی نیز اعلام کرد که پنج سال جدید طرح که شامل اجرای شمول استاندارد برای نامزد.

“ما مشتاقانه منتظر ادامه به پرورش یک آکادمی است که منعکس کننده دنیای اطراف ما, عضویت, برنامه های ما, ما موزه جدید در جوایز ما” گفت: مدیر عامل آکادمی سحر هادسون در یک بیانیه نوشته شده است.

“بسیار هیجان زده می شود یک عضو جدید @آکادمی با بسیاری از درخشان ذهن” لولو وانگ مدیر وداع در توییتر نوشت. “اگرچه هنوز کارهای زیادی باید انجام شود این کلاس تر به نظر می رسد مانند یک واقعی هیات داوران از همسالان ما از همیشه قبل از به طوری که یک گام در مسیر درست است. به بعد!”

لولو وانگ
(@thumbelulu)

بسیار هیجان زده می شود یک عضو جدید @TheAcademy با بسیاری از درخشان ذهن. اگرچه هنوز کارهای زیادی باید انجام شود این کلاس تر به نظر می رسد مانند یک واقعی هیات داوران از همسالان ما از همیشه قبل از به طوری که یک گام در مسیر درست است. به بعد! https://t.co/HnDtbneW0K

30 ژوئن 2020

این 93 آکادمی جوایز مجموعه را در 25 مارس سال 2021 دو ماه بعد از اصل برنامه ریزی شده با توجه به Covid-19 اثر در این صنعت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de