اسکار آگهی زمان به هک می شود با اعتراض به عدم زن مدیر گرهاسکار مراسم هیچ غریبه ای به این عمل اعتراض اما در این سال را ببینید مسلما آن منحصر به فرد ترین تظاهرات هنوز دلیل آن را نمی خواهد در نظر گرفتن محل در خارج از تئاتر دالبی در لس آنجلس اما داخل برنامه تلویزیونی خود را.

ابتکار غیر انتفاعی به او استراحت بدهد تا به ایجاد یک پورتال آنلاین است که اجازه می دهد تا بینندگان برای تماشای این جوایز به صورت عادی اما با یک تفاوت کلیدی: هر آگهی شکستن جایگزین خواهد شد با یک نمایش برای یک زن-فیلم کارگردان.

“وجود دارد میلیون ها نفر از زنان که ایجاد باور نکردنی فیلم اما فقط نمی توانید همان شکستن این misogynistic صنعت گفت:” بنیانگذار پروژه Mo گفت. “ما می خواستیم برای رفع آن است.”

این کمپین در حال حاضر دیده می شود پشتیبانی در توییتر از عسل پسر مدیر آلما هار’el.

این ایده از سرخوردگی در عدم دید برای زنان در بهترین مدیر دسته. ماه گذشته نامزد شدند مورد انتقاد قرار دارد و در عین حال یکی دیگر از مرد مجموعه ای از نامزد و چه به عنوان یک فاحش گیری برای زنان مدیر Greta Gerwig. زمانی که اعلام نامزدهای ناامن ستاره و خالق عیسی Rae quipped: “تبریک به این مردان است.” در تاریخچه آن, از آکادمی تنها نامزد پنج زن فیلم سازان است.

“گرتا پس از او آغاز شده و دو کامل فیلم, و من امیدوارم که او می سازد بعدی کامل فیلم های او می شود به رسمیت شناخته شده برای همه چیز, چون من فکر می کنم او یکی از مهم ترین فیلم سازان از زمان ما” گفت: زنان کمی ستاره و بهترین بازیگر نقش مکمل زن نامزد Saoirse Ronan به مهلت.

او co-star و همکار نامزد فلورانس Pugh و همچنین سرخوردگی او: “من فکر می کنم همه عصبانی و کاملا به حق است. من نمی توانم باور کنم که آن را دوباره اتفاق افتاده است اما من واقعا نمی دانم که چگونه به آن را حل کند.”

عدم وجود زنان در رده پس از شکستن رکورد سال برای زنان فیلم سازان بودند که پشت 10.6 درصد از 2019 100 highest-grossing films, تا از 4.5 درصدی نسبت به سال قبل با توجه به مطالعه انجام شده توسط USC است آننبرگ ورود ابتکار.

“سال 2020 خواهد بود یک سال فوق العاده ای برای مدیران” گفت: Stacy L Smith یکی از نویسندگان این مطالعه است. “ما در حال دیدن زنان فرصت مستقیم فیلم اکشن و نه تنها کوچکتر و فیلم های مستقل.”

این هفته شاهد انتشار پرندگان شکاری, a $97m بودجه DC جست و خیز بود که برای اولین بار عمده هالیوود دربارهی فیلم به کارگردانی یک زن آمریکایی. دیگر فیلم از مدیران زن در سال آینده عبارتند از ابرقهرمان فیلم Wonder Woman سال 1984 marvel’s The Eternals دیزنی live-action مولان و بیوه سیاه یک ماجراجویی انفرادی برای اسکارلت جوهانسون آونجر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>