برنده جایزه اسکار فورد v فراری, ویرایشگر صوت انتقاد برای استفاده از سخنرانی برای تشکر از همسر


از فورد v فراری, ویرایشگر صوت انتقاد را ‘مضحک’ رسانه های اجتماعی حمله به شوهرش پس از او تشکر کرد به او برای از دست دادن حرفه خود به منظور بالا بردن فرزند خود را در طول سخنرانی پذیرش جایزه اسکار

  • دونالد سیلوستر در زمان اسکار مرحله جمعه شب به پذیرش ویرایش صدا جایزه برای فورد v فراری
  • او اذعان همکاران خود را قبل از اینکه گفت: “من می خواهم برای تشکر از همسر فوق العاده از 34 سال که به او ویرایش حرفه ای برای من به دنبال حرفه ای’
  • مخاطبان تشویق رفت و آرام لحظه ای او به سخن گفتن
  • بینندگان را به توییتر به انتقاد سیلوستر بیش از این واقعیت است که همسرش پنی رها حرفه ای خود را برای او
  • پنی خطاب به جنجال بعد از آن آورده بود به او توجه دوشنبه
  • او به نام خشم نظرات ‘مضحک’ و گفت: او تصمیم خود را به طوری که او می تواند اختصاص زمان بیشتر برای خود و کودک با نیازهای ویژه

ویرایشگر صدا که برنده جایزه اسکار برای کار خود را در فورد v فراری برانگیخت که او از ایشان تشکر همسر خود را برای از دست دادن خود را حرفه ای فیلم برای بالا بردن فرزندان خود را در سخنرانی پذیرش خود را.

دونالد سیلوستر باز سخنرانی خود در اسکار مرحله جمعه شب ضمن تشکر از همکاران خود را قبل از نام بردن خانواده خود را.

‘پشتیبانی واقعی می آید از خانه, بنابراین من می خواهم برای تشکر از همسر فوق العاده از 34 سال که به او ویرایش حرفه ای برای من به دنبال زندگی حرفه ای من به او به عنوان تشویق مخاطبان به طور ناگهانی متوقف شد.

یک دوربین در مخاطبان بود که تثبیت شده در وجد آمدیم, همسرم, پنی شاو سیلوستر نشان داد لحظه ای که یک زن نشسته پشت سر او ناگهان متوقف کف زدن هنگامی که او ساخته شده است که به نظر.

دونالد سپس افزود: “اما او مطرح بچه های ما و او یک کار بزرگ انجام داد چرا که نه یکی از آنها سیاستمداران,’ نقاشی یک خنده کوچک از جمعیت است.

در پایین حرکت به صورت تصویری

Donald Sylvester, who an Oscar for sound editing for his work on Ford v Ferrari on Sunday, has come under fire for thanking his wife for giving up her own career to raise their children during his acceptance speech (pictured)

دونالد سیلوستر که یک جایزه اسکار برای ویرایش صدا برای کار خود را در فورد v فراری در یکشنبه مالی برای تشکر از همسر خود را برای از دست دادن حرفه خود به منظور بالا بردن کودکان خود را در طول سخنرانی پذیرش خود را (تصویر)

Penny Shaw Sylvester beamed in the audience as her husband delivered his speech

پنی شاو سیلوستر مخابره در مخاطب به عنوان شوهرش به او تحویل داده گفتار

بینندگان به سرعت تصرف در سخن گفتن در توییتر.

‘Brava زنان قهرمانان به خطر انداختن مشاغل بنابراین مردان سفید می تواند انجام آنچه آنها می خواهند و نه بالا بردن کودکان و نوجوانان,’ یک کاربر نوشت.

‘دونالد سیلوستر برنده یک جایزه اسکار و تشکر از دست دادن حرفه ای خود را به طوری که او می تواند یک موفقیت حرفه ای باعث می شود قلب من صدمه دیده است برای تمام زنانی که انجام این کار برای مردان که معمولی هدر دادن فرصت و یا هرگز موفق در همه,’ دیگر اضافه شده است.

‘اگر دونالد سیلوستر همسر داده نشده تا ویرایش حرفه ای او را می توان در اسکار مرحله امشب ؟’ یک سوم پرسید.

و سیندی تازد نوشت که سیلوستر سخنرانی ‘جشن های قدیمی داستان قدیمی” و گفت که ” در آینده ما می خواهید تعداد زیادی از زنان به روی صحنه ضمن تشکر از شوهران خود را برای انجام همین کار است.’

پنی خطاب به جنجال بعد از آن آورده بود به او توجه توسط یک خبرنگار برای Deseret News خواستار خشم نظرات ‘مضحک’.

“برای کسی که به انتقاد باعث می شود من بسیار عصبانی چرا که آنها می دانند که هیچ چیزی در مورد زندگی من یا خانواده من و انتخاب های ما تا به حال به او گفت:.

Several Twitter users took aim at Donald Sylvester after his Oscars speech

چند کاربران توییتر در زمان هدف دونالد سیلوستر پس از اسکار سخنرانی

پنی توضیح داد که او تصمیم به ترک کار تمام وقت به خاطر یکی از فرزندان او که در حال حاضر 30 و 25 سال بود نیازهای ویژه و نیاز به مراقبت بیشتری.

“من پرداخت شد کسی به مراقبت از من ویژه نیازهای کودک و متوجه شدم آنها نمی تواند انجام دهد آن را به عنوان به خوبی به عنوان من می توانم. هیچ کس نمی داند یک کودک و همچنین پدر و مادر انجام, ” او گفت:.

او تاکید کرد که در حالی که او بود او را رها ویرایش حرفه ای او را ترک نمی کند کار در دسترس نباشد.

‘به من می گویند که کار نمی کند کاملا مضحک اما آنچه من انجام دهید این است که ترک, سرگرمی, صنعت,’ او گفت: با توجه به اینکه او چگونه فعال شد در مدرسه محلی منطقه ویژه برنامه های آموزش و پرورش.

او گفت: او هیچ تاسف بیش پله از فیلم, ویرایش, یک تصمیم او ساخته شده بر روی خود را و گفت که او خوش شانس به یک ‘بسیار غنی برآورده زندگی’.

“من دوست دارم آنچه که من انجام می دهم, من عاشق کار با مدارس و من عاشق کمک به کودکان و کمک به جامعه ما که من فکر می کنم خیلی پربار تر از فقط برش فیلم,” او گفت:.

“من زندگی در دنیای واقعی است. و من کمک واقعی مردم است.’

چند تا از توییتر منتقدان ابراز امیدواری کرد که کسی که پیشنهاد دونالد سیلوستر را ویرایش و کار.

وقتی پرسیده شد که در مورد آن نظرات پنی خندید و گفت: ‘هر کس انتخاب در زندگی همه ما تحقق پیدا کردن در راه های مختلف. من فاقد آن برای ویرایش مشاغل باور من, ” او گفت:.

Penny (above with her husband on the red carpet) addressed the Twitter outrage after it was brought to her attention by a Deseret News reporter, calling the comments 'ridiculous'

پنی (فوق با شوهرش در فرش قرمز) خطاب به توییتر خشم پس از آن به ارمغان آورده بود به او توجه توسط یک Deseret News خبرنگار تماس نظرات ‘مضحک’

او همچنین در ستایش همسر خود را برای حمایت از تصمیم او.

‘شوهر من شگفت انگیز بوده است. او باور نکردنی پدر و بنابراین حمایت از همه چیز را ما انجام می شود, ” او گفت:.

“برای برخی از مردم کار انتخاب صحیح مردم دیگر زندگی طول می کشد به نوبه خود و شما گاهی اوقات باید برای رفتن با آن به نوبه خود.’

او قبلا با اعتبار یک کمک شوهرش را مهم به نوبه خود در زندگی حرفه ای او هنگامی که او با توجه به خروج این صنعت در سال پیش و پنی پیشنهاد کرد که او را به صدا-ویرایش.

پیشنهاد خوبی بود – به عنوان توسط اثبات براق تندیس او برنده برای فورد v فراری یک مسابقه هیجان انگیز با بازی مت دیمون و کریستین بیل.

پنی هالیوود ریشه گسترش فراتر از کار خود در صنعت و شوهرش.

پدر او اواخر بازیگر بریتانیایی رابرت شاو بود که نامزد دریافت جایزه اسکار برای مردی برای تمام فصول در سال 1967 و همچنین بازی در یک نقش کوچک در فک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>