اورنج کانتی منتشر کرده است بیش از 2000 جنایی مهاجران غیر قانونی در سال های اخیر با توجه به کالیفرنیا پناهگاه قانون


Orange County Sheriff همین بارنز اطلاعات منتشر شده در این هفته نشان میدهد که چگونه در کالیفرنیا SB54 پناهگاه قانون اجازه داده برای بیش از 2000 نفر از مهاجران غیر قانونی با برجسته یخ detainers منتشر خواهد شد, از بازداشت بیش از دو سال گذشته با 411 از کسانی که بعد rearrested برای هزینه های اضافی.

بارنز داده کشید ستایش از اقدام یخ مدیر متی Albence که منتشر شد بیانیه چهار شنبه گفت که “این همان چیزی است که یخ کرده است گفت: زمان و دوباره.”

“این سیاست چیزی جز اطمینان حاصل شود که جنایتکاران منتشر بازگشت به جامعه که در آن بسیاری از دوباره توهین به جای اینکه تبدیل به یخ” Albence گفت. “اینها قابل پیشگیری جرایم و از همه مهمتر پیشگیری قربانیان. به عنوان داده های منتشر شده توسط کلانتر بارنز به وضوح نشان می دهد همه جوامع امن تر زمانی که اجرای قانون محلی کار می کند با یخ.”

کالیفرنیا SB 54 محدود اجرای قانون اطلاع از انتقال و برقراری ارتباط با مورد خاص و مجرم. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست دیوان عالی کشور به اعتصاب کردن اساسنامه

بارنز داده نشان می دهد که در 2019, 1,015 مهاجران غیر قانونی منتشر شد از اورنج کانتی زندان با برجسته یخ detainers با 238 از کسانی که بیش از 23 درصد — بعد rearrested در هزینه های اضافی. در سال 2018 در مجموع 1,106 زندانیان آزاد شدند و بدون اطلاع رسانی با توجه به یخ و 173 از کسانی که به پایان رسید تا بودن rearrested با اجرای قانون محلی است.

بارنز گفت: این اطلاعات ثابت کرد که “SB 54 ساخته شده است که جامعه ما کمتر امن” و “دو ماه علوم اجتماعی با تجربه پناهگاه قوانین باید پایان یابد.” او همچنین ناودان سیاست به عنوان ترک پلیس قادر “برای محافظت از ما مهاجر جامعه است.”

“این قانون منجر به جرایم جدیدی چون نمایندگان قادر به برقراری ارتباط با شرکای فدرال در مورد افرادی که مرتکب جرایم جدی و در حال حاضر یک تهدید برای جامعه ما اگر منتشر شد,” او گفت:.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • دادستان در Guyger دادگاه نشان می دهد گذشته نژادپرستانه و خشونت آمیز متون رسانه های اجتماعی پست
  • مغلوب ساختن پیشی جستن, RNC افزایش رکورد 125 میلیون دلار برای انتخاب مجدد در صورت استیضاح دیوانگی
  • DOJ ارتقاء روسیه-ریشه پروب به تحقیقات جنایی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>