اپرا وینفری افتخارات Breonna تیلور با سپتامبر جلد مجلهیک پرتره از Breonna تیلور, 26 ساله, سیاه, تکنسین های پزشکی اورژانس کشته و در خانه خود در اوایل این سال ظاهر خواهد شد بر روی جلد آخرین شماره از O, The Oprah Magazine.

این اولین بار است که در این مجله از 20 سال سابقه که پوشش نمی خواهد از ویژگی های مجله اسم: اپرا وینفری.

پوشش برای شماره سپتامبر رونمایی شد در روز پنج شنبه و آمار دکه های روزنامه فروشی در 11 اوت.

“اگر شما به نوبه خود چشم خود را به نژاد پرستی شما را تبدیل به یک همدست به آن” وینفری گفت: در یک نقل قول است که همچنین به نظر می رسد بر روی جلد.

تیلور که زندگی در لوئیزویل کنتاکی بود به ضرب گلوله توسط پلیس در ماه مارس پس از افسران یورش برده و خانه اش در حالی که اجرای یک حکم جستجو. در ماه های پس از مرگ او تظاهرات در سراسر این کشور کرده و ماموران دستگیر شد.

“ما نمی تواند خاموش. ما مجبور به استفاده از هر بلند گو حرف زدن ما را به گریه برای عدالت است. و به همین دلیل است Breonna تیلور بر روی جلد مجله O” تلویزیون و رسانه های دیجیتال مغول نوشت: از تصمیم خود در توییتر و Instagram در روز پنج شنبه.

پوشش ایجاد شده توسط خود آموزش دیده در 24 ساله هنرمند دیجیتال الکسیس, Franklin, ویژگی های یک عکس از تیلور که او تا به حال گرفته شده از خودش. آن را نیز برجسته شده در اخبار و گزارش های اطراف تظاهرات خواستار عدالت برای تیلور خانواده است.

“او درست مثل من. او فقط مثل شما” اپرا در بیانیه ای گفت: به عنوان بخشی از آنچه که من می دانم برای مطمئن شوید که ستون. “و من احساس می کنم یک ارتباط شخصی. چون من این زنان است. این زنان هستند.”

سپتامبر مسئله می پردازد نهادی و نژادپرستی نظاممند آموزش سفید خوانندگان چگونه “برای از بین بردن وضع موجود” در یک بخش به نام سفید حقایق. هر صفحه را برجسته سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و ضد نژاد پرستی سازمان و همچنین به عنوان راهنمایی و منابع برای افرادی که می خواهید به ضد نژادپرستانه متحدان.

خبر از سپتامبر پوشش می آید پس از یک سخنگو برای انتشار تایید به مردم در اوایل این هفته این برنامه به تکامل برای تبدیل شدن به “دیجیتالی-محور” نفی گزارش آن را بس آن نسخه چاپ تا پایان سال است.

در 13 مارس, تیلور, در حال خواب در زمانی که پلیس خراب درب در حالی که اجرای یک حکم در مبارزه با مواد مخدر بررسی است. دوست پسر خود درآوریم افسران برای مزاحمان شلیک سلاح خود را. پلیس سپس به آتش زدن تیلور حداقل هشت بار.

تا کنون تنها یکی از افسران اخراج شده برای سوء رفتار دو نفر دیگر قرار می گیرد اداری انتقال. هیچ یک دستگیر شده اند و یا برای شارژ تیلور مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de