‘مواد مخدر مصرف بیش از حد و بالا رفتن سرسام آور هستند’: به عنوان Covid-19 می گذرد ما یک بیماری همه گیر را برمی گردانددر غرب ویرجینیا آنها نیروبخش برای موج دوم.

این بیماری همه گیر است که آمار Appalachian state سخت تر از هر دیگر در ایالات متحده در نهایت نگاه به عقب نشینی. در حال حاضر آن را در پیشبرد دوباره. نه coronavirus اما مواد مخدر مصرف بیش از حد با یک معضل رانندگی حیات دیگر است.

Covid-19 شهریور 93 زندگی در غرب ویرجینیا بیش از سه ماه گذشته است. است که تنها کسری از کشته شدگان مواد مخدر مصرف بیش از حد که ناشی از نزدیک به 1 ، 000 مرگ و میر در کشور در سال 2018 به تنهایی بیشتر از مواد مخدر بلکه متامفتامین (همچنین به عنوان شناخته شده مت).

که در آن سال بود و بهتر از قبل به عنوان آپالاچی دولت به نظر می رسد به نوبه خود جزر و مد در یک بیماری همه گیر است که ویران منطقه برای دو دهه از بین بردن زندگی پاره از هم جدا خانواده ها و پایین کشیدن به اقتصاد محلی است.

در حال حاضر coronavirus به نظر می رسد لغو پیشرفت های ساخته شده در برابر مواد مخدر بیماری همه گیر است که تاکنون نزدیک به 600,000 زندگی در آمریکا بیش از دو دهه گذشته. بدتر از آن نیز تخمگذار زمینه را برای طولانی مدت تجدید حیات از اعتیاد با تشدید بسیاری از شرایط از جمله بیکاری کم درآمد و انزوا است که کمک به افزایش مواد مخدر اپیدمی و “مرگ و میر ناشی از ناامیدی”.

“تعداد مخدر مصرف بیش از حد و بالا رفتن سرسام آور است و من فکر نمی کنم از آن خواهد شد به راحتی برگشت و گفت:” دکتر مایک Brumage مدیر سابق, West Virginia دفتر کنترل مواد مخدر سیاست.

“هنگامی که سونامی از Covid-19 در نهایت محو می شود, ما در حال رفتن به سمت چپ با شرایط اجتماعی فعال است که این مواد مخدر بحران به ظهور در وهله اول و کسانی که در حال رفتن به دور.”

به Brumage و دیگران coronavirus نیز نشان داده شده است چه اتفاقی می افتد زمانی که دولت طول می کشد اضطراری برای بهداشت عمومی به طور جدی بر خلاف مواد مخدر اپیدمی که تا حد زیادی نادیده گرفته و حتی به عنوان تلفات صعود به صدها هزار نفر.

انجمن پزشکی آمریکا گفت که “به شدت نگران” در گزارش افزایش استعمال بیش از حد مواد مخدر در بیش از 30 متحده اگر چه از آن خواهد شد ماه از داده ها در دسترس است.

مقامات بهداشت عمومی از کنتاکی به فلوریدا و تگزاس و کلرادو را ثبت موج در مواد مخدر و میر به عنوان اقتصادی و اجتماعی و نگرانی های ایجاد شده توسط Covid-19 pandemic ثابت کند زمین حاصلخیزی برای اعتیاد. علاوه بر این Brumage گفت: تعداد قابل توجهی از مردم کاهش یافته درماني به عنوان پشتیبانی شبکه شده اند yanked دور اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات.

“من یک شرکت چسبنده به این ایده است که در مقابل اعتیاد است و نه متانت مخالف از اعتیاد اتصال. واضح است که آنچه ما از دست داده اند با این بیماری همه گیر است که از دست دادن اتصال,” او گفت:.

“بسیاری از افرادی که با استفاده از این برنامه یا ندارد پهنای باند و یا آنها ندارد, خدمات تلفن همراه, به ویژه کسانی که بی خانمان شدند. آنها فقط سقوط کردن برنامه,” او گفت:.

تجدید حیات نمی شد پیش بینی نشده. در ماه مارس به عنوان Covid-19 تشدید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد در مورد تلفات انسانی فراتر از زندگی ادعا شده توسط ویروس.
“شما در حال رفتن به فوق العاده ای خودکشی, اما شما می دانید آنچه شما در حال رفتن به باید بیش از هر چیز دیگری است ؟ اعتیاد به مواد مخدر. شما ببینید مواد مخدر استفاده می شود مثل هیچ کس تا کنون آنها استفاده می شود قبل از. و مردم در حال رفتن به در حال مرگ همه جا از اعتیاد به مواد مخدر,” او گفت:.

Brumage و دیگران که صحبت می کرد به نگهبان شد و در درد به می گویند که آنها معتقد بودند مقیاس دولت در پاسخ به Covid-19 ضروری است. اما آنها را دیدم بسیج منابع مالی و اراده سیاسی برای مقابله با این ویروس در تضاد کامل با واکنش های پی در پی دولت به مواد مخدر بیماری همه گیر.

امیلی والدن خود را از دست داده و پسر به مواد مخدر مصرف بیش از حد و در حال حاضر سران تغذیه!, یک گروه مبارزه برای کاهش ما را فوق العاده بالا مخدر تجویز سطوح.

“کنگره بلافاصله عمل با کروناویروس برای کمک به کسانی که شغل خود را از دست به مطمئن شوید که مردم مراقبت از گرفته شد و آن را به درستی خطاب” او گفت:. “نگاهی به تفاوت با مواد مخدر بیماری همه گیر است که تا حد زیادی نادیده گرفته شده است و توسط دولت فدرال ما برای 20 سال است.”

در حالی که دولت ایالات متحده انداخته است $6tn در coronavirus مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اختصاص داده شده فقط $6bn به طور مستقیم با خرید و فروش مواد مخدر اعتیاد بیش از دو سال اول در اتاق و حتی در مورد همان تعداد زیادی از مردم در اثر استعمال بیش از حد مواد مخدر در آن دوره به عنوان در حال حاضر از دست داده است و به Covid-19.

Brumage گفت: بهداشت فدرال موسسات منتقل شده تمرکز خود را به کروناویروس از جمله انجماد یک $1bn پروژه تحقیقاتی برای پیدا کردن کمتر اعتیاد آور درمان درد.

“این سرقت از اکسیژن بیرون از اتاق و آن را تنها تمرکز از آنچه اتفاق می افتد گفت:” Brumage. “نیز وجود دارد یک خستگی در مورد مواد مخدر بحران است. شما می توانید از فکر می کنم Covid-19 به عنوان یک طوفان در حالی که بحران مواد مخدر است و بیشتر شبیه گرمایش جهانی. این اتفاق می افتد, آن, آهسته, خطرناک است, اما آن اتفاق می افتد نه در همان سرعت و مقیاس به عنوان coronavirus است که با داشتن حق در حال حاضر.”
Brumage صفات تفاوت در پاسخ به نگرش نسبت به اعتیاد به مواد مخدر.

“تفاوت بین گرفتن Covid و مرگ مصرف بیش از حد است ننگ در اطراف استفاده از مواد مخدر. این بوده است که ریشه دوانده در سراسر ایالات متحده – که مردم با استفاده از مواد مخدر هستند به نحوی دیده می شود که از نظر اخلاقی دچار کمبود و پس از آن آسان تر می شود و سپس به دیگر و بیگانه این افراد” او گفت:.

والدن را قبول نمی کند که توضیح. مانند بسیاری که خانواده ها ویران شده اند مصرف مواد مخدر او را می بیند شخصی و عمومی بهداشت و درمان فاجعه تداوم مالی و قدرت سیاسی از صنعت داروسازی به رانندگی ما را فوق العاده بالا مخدر تجویز نرخ بودند که یک عامل مهم در رانندگی این بیماری همه گیر.

“این پایین می آید به لابی و پول است. مردم می گویند این ننگ و این نه. وجود دارد انگ اما در مورد سود و حرص و آز” او گفت:.

Dr Raeford قهوه ای سابق از صندلی های غذا و دارو, مواد مخدر, کمیته مشاوره درحالی است که منتقد از مواد مخدر صنعت نفوذ بیش از مواد مخدر پزشکی و سیاست های دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر. او می بیند یک موازی با کروناویروس با آمریکا لیفتینگ قوی اجتماعی فاصله سفارشات خیلی زود شرکت تحت فشار است.

“ایالات متحده خوب است در انجام کار بهداشت عمومی,” او گفت:. “آن نتوانست تست را با مصرف مواد مخدر و آن را شکست خورده این آزمون با ویروسی بیماری های همه گیر. اما coronavirus و بیماری های همه گیر و چیزهایی مانند مواد مخدر بحران هستند احتمال بیشتری برای دریافت ما از روس ها یا چینی ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de