یکی ووهان خانواده داستان از قرنطینه به دنبال عفونت … و تراژدیلیو Mengdi, 25, شده است نگه داشتن یک دفتر خاطرات از چند هفته گذشته به عنوان coronavirus ویران کرده خانه خود در شهر ووهان.

“امروز روز ششم از ووهان مستند [شهر شده است تحت قرنطینه برای سه هفته گذشته]. من فکر میکنم که خانواده مانع از بیرون رفتن حداقل خواهد بود امن” او نوشت: در 29 ژانویه از ایتالیا که در آن او است که در سال گذشته از دانشگاه. “هرگز به من رخ داده است که آنها قادر نخواهد بود برای فرار از این.”

لیو 54 ساله و پدر لیو Daoyu توسعه یافته که گلو درد و سرفه پنج روز قبل از آن تا به حال فقط تست مثبت برای ویروس. او 90 سال پدربزرگ لی Ruting شد و نشان جدی حتی بیشتر علائم: تب که نمی خرد شدن و مشکلات تنفسی است.

“هر کس در خانواده بسیار نگران” او نوشت. هنوز او به پایان رسید او ورود یک نکته مثبت: “ما معتقدیم که همه چیز درست خواهد شد. با تشکر از شما به خط مقدم مبارزه مردم این است. با تشکر از شما برای کسانی که به ما کمک کرد.”

سه روز بعد که خوش بینی ناپدید شده بود. “در 2 فوریه سال 2020 در 3:08pm پکن زمان پدر بزرگ من گذشت از ‘ناشناخته پنومونی’. او فقط تبدیل 90 ماه گذشته. او بود که همیشه سالم” لیو پریشان نوشت. “به مراتب بیشتر از غم من احساس می کنم از دست داده و عصبانی است.”

Coronavirus در حال حاضر رسما به عنوان شناخته شده Covid-19 ادعا کرده حداقل 1,380 زندگی در چین با بیش از 1,300 در هوبئی استان است. ووهان ولایت بود که در آن ویروس پدید آمده در ماه دسامبر و دچار بدترین, با 1,016 مرگ و میر.

لیو خانواده است که یکی از صدها که نه تنها از دست یک دوست به ویروس اما تلاش برای به دست آوردن آنها را درمان. چند روز قبل از پدربزرگم فوت او تا به حال یک تب در تمام طول شب و سقوط از تخت. هنگامی که بستگان او به نام یک آمبولانس به آنها گفته شد وجود نداشت و استفاده در اعزام او به بیمارستان است.

“اگر او واقعا مبتلا به این ویروس هیچ چیز وجود دارد که می تواند انجام شود. رفتن به بیمارستان که در آن هیچ کس را از او مراقبت ممکن است حتی سخت تر است” لیو گفت: پینوشت: مشاوره خانواده اش داده شده بود. دستورالعمل های زیر خانواده تماس محلی کمیته محله – که متهم شده است با برگزاری آزمون قرنطينه و حمل و نقل به بیمارستان – اما داده شد هیچ کمک کند. در نهایت لیو ارسال شده خانوادگی, داستان در Weibo شفاعت برای کمک به, و نیز در تماس با رسانه های محلی که گزارش خود را حساب.
Lei Ruting celebrating his 90th birthday.

در نهایت سلامت کارگران آمد و به خانه خود را در زمان یک نمونه خون از پدر بزرگش و او را توصیه به پیدا کردن جایی برای انجام آزمایش تشخیصی کامل کیت که در تامین کوتاه مدت هستند در سراسر شهرستان. اما خانواده او توصیه شد برای جلوگیری از قرار دادن آنلاین تماس برای کمک و به پست تنها “مثبت” پیام.

یک روزنامه نگار و از دوستان و خانواده کمک به پیدا کردن یک بیمارستان است که تا به حال تست کیت در دسترس است. دیدن عکس ها و ویدئوها از او در بیمارستان لیو احساس رها شوند. اما روز بعد لی فوت قبل از تشخیص می آیند. بدن خود را فرستاده شده به صورت فوری هولوکاست پس از مراسم کوتاه که در آن کارکنان تنظیم کردن ترقه. خانواده مجاز به رفتن و یا جمع آوری خاکستر.

“پدر بزرگ واقعا قوی است. ما می دانستیم که او باید شده اند در بسیاری از درد است اما او هنوز هم اصرار داشت و وانمود او خوب بود” لیو گفت. “قبل از نتایج خود را می تواند دوباره او نمی تواند نگه دارید و بر روی هر مطلب و چشمان خود را بسته برای آخرین بار.”

در حال حاضر لیو خانواده در حال مبارزه برای نجات پدر او به طور فزاینده ای مشترک سناریو به عنوان بیمار بیماران را از بیمارستان به سر می برند و به خانه فرستاده شده به خود قرنطینه که در آن آنها اغلب تا پایان آلوده کردن دیگر اعضای خانواده.

خانواده هنوز مطمئن شوید که چگونه این دو ممکن است گرفتار این ویروس. اما درست قبل از این شهرستان قرار گرفت تحت قرنطینه هر دو لیو پدر و پدربزرگ بود و بازدید دوستان و همسایه بودند که بعدها به توان و حذف. بیش از 50 ، 000 نفر در این استان آلوده شده است.

پدر او بوده است در بیمارستان از 29 ژانویه – آنها موفق به پیدا کردن یک بستر از طریق خانواده و دوستان است. به تشخیص او تا به حال به راه رفتن به بیمارستان و پشت پوشش تقریبا 18 کیلومتر با پای پیاده در حالی که در چنگ یک تب. لیو صحبت به او را به عنوان او راه می رفت تا باتری تلفن داد.

پزشکان گفت: پدر او بود شاد ترین فرد در این بخش است. او گفت: خانواده او بهتر خواهد بود در سه هفته ، پدر او بسیار فعال است که نمی نوشند یا دود و نقش بدمینتون سه بار در هفته. او همیشه پیاده روی 10 ، 000 قدم در روز است.

“او 54 سال اما هر کس می گوید که او به نظر می رسد مانند او در 40s” لیو گفت. زمانی که او برای اولین بار اعتراف کرد او خواسته کارکنان بیمارستان اگر آنها می تواند به پدرش که هنوز هم تا به حال خوب اشتها و دو جعبه ناهار.

اما وضعیت او به طور چشمگیری بدتر شده. در 10 فوریه تولد لیو ساخته شده یک ویدیو را با دوستان از سراسر جهان که مایل پدر خوب و یک بهبودی اولیه. اما آن روز در بیمارستان از مادرش پرسید: برای ثبت نام یک فرم تائید مهم دولت است.

بعد لیو مادر به او گفت که ریه های خود را متوقف کرده بود ، پدر او در حال حاضر در فشرده-واحد مراقبت های متصل به یک ماشین است که پمپ و اکسیژن خون او.

مانند بسیاری از ساکنان تماشای در اوج ناامیدی به عزیزان خود رشد مریض تر خانواده views شروع به تغییر. لیو است به خصوص در مورد عصبانی بودن گفت: نه به پست آنلاین. “من حتی نمی تواند برای درخواست کمک کنم.” او نوشت: در یکی از خاطرات خود را نوشته است.

در اوایل این ماه او WeChat حساب مسدود شده بود – او مظنون بود چرا که او در مورد ارسال ویروس. او را پدر تلفن به نظر می رسد به دور گرفته شده اند و او دیگر نمی تواند او تماس بگیرید.

“این بیماری همه گیر اتحادش را تغییر چگونه برخی در خانواده مشاهده اخبار ما را دریافت کنید در صفحه اصلی. در گذشته خانواده من همیشه 100% اعتقاد داخلی ، حتی زمانی که من به آنها گفتم در مورد خارج از کشور, گزارش, آنها هرگز باور من گفت:” لیو که در ایتالیا زندگی می کردند برای مدت شش سال. “پس از وقوع آنها گفت: باور من در آینده است.”

شیوع بیماری که نشان داده هیچ نشانه ای از فروکش با وجود شدید قرنطینه اقدامات اجرا شده در سراسر کشور الهام گرفته از چیست برای حزب حاکم کمونیست یک سطح خطرناک از خشم عمومی. ساکنان عصبانی هستند در مقامات محلی خود را برای پاسخ آرام به ویروس اجازه می دهد آن را به گسترش برای هفته ها. افرادی مانند لیو عصبانی هستند در دولت برای خروج مردم از ووهان به مبارزه است. رهبران حزب وعده داده اند به نفع “مردم جنگ” در برابر ویروس و هفته گذشته اخراج چند مقامات ارشد استان هوبئی.

“برای رژیم این بوده است چرنوبیل لحظه. بلافاصله در اطراف این رویداد همه چیز ادامه داد: همانطور که قبل از” ویکتور گفت: Shih متخصص در سیاست چین در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو ، “با این حال در قلب خود را, بسیاری از مردم از دست این باور است که حزب منحصر به فرد قادر به حاکم چین است. اگر این مورد است, اثربخشی احکام دولت را در طول زمان کاهش به پایین تر سطح مقامات و مردم مقاومت منفعلانه. فقط زمان خواهد شد بگویید.”

لیو امیدوار است که پدر او به زودی بهبود می یابند و که او می تواند او را در یک سفر به اروپا برای استراحت.

اما خانواده او است که هنوز هم مقابله با از دست دادن پدر بزرگ او. مادر او در حال حاضر به تنهایی در خانه گرفته شده به ماندن با او ، او گریه می کند ، لیو خودش مشکل با تمرکز بر آموزش و پرورش در ایتالیا, که در آن او مطالعات معماری و کارآموزی. او می خواهد برای رفتن به خانه به دیدن خانواده اش اما مادر او می گوید آن است که امن نیست.

او به یاد پدر بزرگ او از روی علاقه. او عاشق خوانندگی بود و او با افتخار از کمک های خود را به کشور خود به عنوان یک وفادار عضو و داوطلب در طول انقلاب فرهنگی. “او دوست داشت به او گفت که مبارزه با مائو تسه تونگ” او گفت:.

او خود را خراب نوه از جمله لیو آوردن او KFC هنگامی که او را برداشت تا او را از مدرسه و دادن تغییر به خرید تنقلات. خانواده حدود 20 نفر نزدیک شده است. در یکی از آخرین گفتگو با پدر بزرگ او, او خندید و گفت: او را به مراقبت خوب از خودش.

“من هرگز فراموش نخواهم کرد که چرا پدر بزرگ من فوت کرد. من هرگز فراموش نخواهم کرد لبخند او. من آرزو می کنم عزیز من پدربزرگ یک سفر امن” او نوشت: او در روز گذشت.

گزارش اضافی توسط جزیره پرنس ادوارد لین وو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im