یک ایده ساده است که توضیح می دهد که چرا اقتصاد است در معرض خطر بزرگ

اعتبار…جان Minchillo/آسوشیتد پرس

به درک که چرا اقتصاد جهانی در معرض خطر به دلیل گسترش coronavirus آن کمک می کند تا به درک یک ایده است که در یک بار blindingly آشکار و sneakily عمیق.

یک فرد صرف است فرد دیگری درآمد. که تنها در یک جمله است آنچه $87 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی است.

که رابطه بین هزینه و درآمد و مصرف و تولید است که در هسته چگونه یک اقتصاد سرمایه داری کار می کند. آن است که بر اساس یک حرکت دائمی ماشین آلات. ما خرید چیزهایی که ما می خواهیم و نیاز و در ازای دادن پول به افرادی که تولید آن چیزهایی که به نوبه خود با استفاده از این پول برای خرید چیزهایی که آنها می خواهند و نیاز و غیره برای همیشه لطفا برای.

چه شده است تا عمیقا نگران کننده در مورد پتانسیل اقتصادی اثرات موج دار شدن از این ویروس است که آن را نیاز به این حرکت دائمی و ماشین آلات برای رسیدن به یک نزدیک به توقف کامل در سراسر تکه های زیادی از اقتصاد برای یک دوره نامشخص زمان.

هیچ اقتصاد مدرن را تجربه کرده است چیزی کاملا شبیه به این. ما به سادگی نمی دانم چگونه اقتصادی ماشین آلات پاسخ خواهد داد به آسیب است که شروع به رخ می دهد و نه چقدر سخت یا آسان از آن خواهد شد به نوبه خود آن را به عقب دوباره.

با تشکر از دولت جداول آماری ما می توانیم درک اندازه خالص از بخش های اقتصادی که به نظر می رسد ورود به نزدیکی shutdown. ایالات متحده و بسیاری از نقاط جهان در آستانه یک انقباض فوق العاده ای در هزینه های مصرف که به معنی کمتر اقتصادی خروجی و درآمد پایین در میان افرادی که با ارائه این خدمات است.

اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی استفاده از جداول از مخارج مصرفی فردی شامل سه دسته به احتمال زیاد برای دیدن بسیار تیز کاهش در هفته پیش رو است. آمریکایی ها صرف $478 میلیارد دلار در خدمات حمل و نقل در سال 2019 (که شامل چیزهایی مانند بلیط هواپیما و قطار کرایه اما نه خرید اتومبیل شخصی).

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

آنها صرف $586 میلیارد دلار در خدمات تفریح و سرگرمی (فکر می کنم بلیط برای رویدادهای ورزشی و یا قمار ضرر و زیان در یک کازینو). و آنها را صرف $1.02 تریلیون دلار خدمات مواد غذایی و مسکن (رستوران وعده های غذایی و هتل باقی می ماند اما نه فروشگاه مواد غذایی مواد غذایی را به خانه آورد).

که می افزاید: $2.1 تریلیون دلار در سال 14 درصد از کل هزینه های مصرف — که به نظر می رسد به احتمال زیاد برای خشک کردن برای حداقل چند هفته و شاید دیگر. ما نمی دانیم که چقدر کسانی که مصرف اعداد را رها و برای چه مدت فقط که از آن خواهد شد توسط بسیاری.

پس چه ممکن است مانند یک سقوط در هزینه های آن دسته عمده معنی طرف دیگر ledger, درآمد?

که درآمد حاصل از این بخش می رود بسیاری از مکان های. آن را می پردازد کارکنان برای کار خود را به طور مستقیم. آن می رود به تامین کنندگان. آن را می پردازد مالیات که سرمایه گذاری پلیس و آموزگار اجاره است که پاداش و صاحبان املاک و سود است که تعلق به سرمایه گذاران است. همه کسانی که جریان های نقدی در معرض خطر هستند به عنوان هزینه های مصرف فرو.

پنج بخش تجربه مستقیم ترین و فوری از سقوط در تقاضا و یا در مواجهه با دولت موظف به دلیل خاموش شدن ناگهانی از coronavirus در حال حمل و نقل هوایی; هنرهای نمایشی و ورزشی; قمار و تفریح و سرگرمی; هتل ها و دیگر محل سکونت و رستوران ها و کافه ها.

با هم, آنها اختصاص $574 میلیارد و در مجموع غرامت کارمند در سال 2018 حدود 10 درصد از کل است. آن را در میان 13.8 میلیون تمام وقت معادل کارکنان.

این اعداد نشان دهنده سهم اقتصاد در مستقیم ترین خطر است. این صنایع و کارگران که در آن درآمد است به احتمال زیاد به شاقول; آنها به سادگی نمی خواهد به اندازه کافی درآمد خود را به انجام برسانند تعهدات معمول. در خطر است و 11 میلیارد دلار در هفته آنها به طور معمول پرداخت کارکنان خود را, نه به ذکر است تمام کسانی که برای پرداخت اجاره بدهی و مالیات بر املاک.

درست است که وجود خواهد داشت برخی از جبران اثرات بیشتری مواد غذایی خریداری شده از فروشگاه های مواد غذایی به جای رستوران به عنوان مثال و بیشتر هزینه های مراقبت های بهداشتی. اما اقتصاد نمی تواند تنظیم بر روی یک سکه و این واقعیت است که پزشکان و پرستاران و فروشگاه مواد غذایی کارمندان ممکن است تا پایان کار ساعت های طولانی را ندارد تا برای میلیون ها نفر از خدمت خدمه پرواز و هتل خانهدار است که به احتمال زیاد برای دیدن درآمد خود را غوطه.

فقط پتانسیل اولیه اثر از تمام کسانی که در رستوران غذا نمی خورده هتل اتاق خالی نشسته و هواپیما به طور موقت mothballed به طور بالقوه بزرگ است. و این که قبل از حسابداری برای راه کسانی که می تواند موج دوم و سوم-ترتیب اثر است.

چه اتفاقی می افتد اگر گسترده ورشکستگی بودند به علت ضرر و زیان در سیستم بانکی و باعث سفت اعتباری در سراسر اقتصاد ؟ در این وضعیت شرکت کاملا با صدا مالی امروز — که باید قادر به سوار شدن از بحران — می تواند خود را قادر به انجام تنها به دلیل یک بحران نقدی. (که اتفاقا نوع اثر موج دار شدن است که فدرال رزرو و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به شدت در تلاش برای سر).

یا اگر غوطه وری قیمت نفت (ناشی از هر دو ژئوپولیتیک دسیسه و جهانی سقوط تقاضا ناشی از کوروناویروس اثر) منجر به گسترده کار ضرر و زیان و ورشکستگی در انرژی-تولید مناطق ؟

این به سختی خیالی حالات; بازارهای مالی هستند که نشان می دهد آنها کاملا قابل قبول است. اما آنها نشان می دهد که حتی به عنوان مهم به عنوان اولیه اقتصادی آمار از هر کس ماندن در خانه ممکن است, ممکن است آن را تنها آغاز مشکلات اقتصادی.

آن را وسوسه انگیز به نگاهی به یکی دیگر از رویداد های اخیر که بسیاری از اقتصاد به خصوص به سفر به نظر می رسید به خشک شدن یک شبه. اما بیشتر به شما نگاه کنید تعداد واقعی از آنچه اتفاق افتاده است به صنایع کلیدی پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11 سال 2001 حملات تروریستی خفیف تر از آن به نظر می رسد در مقایسه با آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر.

در نظر گرفتن رستوران. آمریکایی ها صرف $26.9 میلیارد دلار در رستوران ها و کافه ها در ماه اوت سال 2001 و $26.2 میلیارد دلار در سپتامبر سال 2001 تنها 2.3 درصد افت. در دسامبر آن سال فروش بودند بالا اوت سطح (اعداد تنظیم شده برای عادی فصلی).

تجمعی به کمبود رستوران فروش است که پاییز در مقایسه با جهانی که در آن آنها تا به حال برگزار ثابت در اوت سطح حدود 1.2 میلیارد دلار یک مقدار بی اهمیت که در آن زمان یک $10.6 تريليون اقتصاد است. استخدام در مواد غذایی بخش خدمات به یک طریق از 8.4 میلیون شغل در ماه اکتبر سال 2001 تنها حدود 16,000 زیر آن اوت سطح.

آن را غیر محتمل به نظر می رسد که coronavirus خاموش خواهد شد که چنین اثر خفیف در آن صنعت. وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین یک رکود در کسب و کار از آنجا که مردم نه در خلق و خوی برای جشن و یک دستور سراسر شهر بود خاموش شدن ناگهانی و یا محدودیت های دیگر در فعالیت های کسب و کار.

برای هفته ها به عنوان رمان coronavirus گسترش یک خط مشترک میان اقتصاددانان بود که این امر باعث “عرضه شوک” محدود کردن دسترسی برخی از کالاهای تولید شده در چین ساخته شده است.

اما بزرگ ردیف هایی از اقتصاد شروع به تجربه بزرگترین شوک تقاضا هر یک از ما تا کنون دیده اند. و ما به زودی خواهید پیدا کردن آنچه که اتفاق می افتد یک بار توانا اقتصادی دستگاه میکروسکوپی و در عین حال قوی, ویروس در آن چرخ دنده ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de