یک بحران بیش از حد بسیاری از: چگونه Coronavirus آلمان تحت فشار قرار دادند به تغییر دوره

بروکسل — در زمان او به عنوان صدراعظم آلمان آنجلا مرکل دیده است اتحادیه اروپا قرار داده به آزمون توسط Brexit موج مهاجرت بحران بدهی های یونان و پوپولیسم و هنوز هم او برگزار شد تا حد زیادی ثابت قدم ،

پس از آن آمد coronavirus.

در مواجهه با خدشه دار کردن از خود میراث و یک رکود عمیق برش کشور خود و شرکای تجاری خانم مرکل در این هفته به توافق با دو دیرینه تابوهای در سیاست.

همراه با رئیس جمهور فرانسه, Emmanuel پاکسازی خانم مرکل پیشنهاد 500 میلیارد یورو برای کمک به صندوق اروپایی عضو اتحادیه اکثر ویران شده توسط ویروس.

این پیشنهاد که به سختی انجام معامله حرکت از دو مرکزی عناصر آلمانی ارتدکسی گفت: Jean Pisani-کشتی یک اقتصاددان و سابق دولت فرانسه مشاور.

آن را اجازه می دهد انتقال وجوه از کشورهای ثروتمندتر به کسانی که بیشتر نیاز دارند. و آن را انجام دهد تا با پول قرض گرفته شده در مجموع توسط اتحادیه اروپا به عنوان یک کل.

آن را نمی خواهد محبوب در آلمان, و آن را ممکن است کمک به مردمی مخالفان سیاسی افراط. اما خانم مرکل در گرگ و میش تا فعالیت های سیاسی قرار داده شده است منافع 27 کشور اتحادیه — که تعبیه شده آلمان به اروپا تا آنجا که ناتو می کند — قبل از داخلی و نگرانی است.

در مواجهه با یک بیماری همه گیر است که حفره حفره اقتصاد اروپا خانم مرکل و آقای پاکسازی که اغلب در بر داشت خود را در تقابل طول سال کشیده فرسوده فرانسه و آلمان موتور را از گاراژ کردم و آن را دوباره در حال اجرا.

پیشنهاد شد و روشن به رسمیت شناختن تهدید ارائه شده توسط این بیماری همه گیر که کامل اقتصادی را قتل عام کرده است و در عین حال احساس می شود. و آن را تلاش برای غلبه بر تعمیق شکاف در اتحادیه اروپا — بین صرفه شمال و ویران جنوبی بین بروکسل و مرکزی اروپا و دولت های اقتدارگرا بیش از چگونه به پاسخ.

آن را نیز منعکس شده این واقعیت است که با بریتانیا رفته آلمان و فرانسه دو کشور مختلف است که نشان دهنده اروپا بزرگترین و قدرتمند ترین اقتصاد — در حال حاضر فضای بیشتری برای دفاع از خود را اگر آنها فقط می تواند به پیدا کردن زمینه های مشترک. هنگامی که آنها موافقت آنها به طور معمول انجام بقیه کشورهای عضو همراه با آنها.

“این بحران به ما می گوید چیزی در مورد رهبری و چقدر مهم فرانسه و آلمان موتور است و چه چیز بد می تواند بدون که گفت:” ناتالی Tocci یک مشاور اتحادیه اروپا و ایتالیا در موسسه امور بین المللی. “فرانسه و آلمان ارتباط تجسم در نهایت چه E. U. مورد متبلور استدلال از طرف های مختلف است و اگر آنها موافقت آن را ایجاد یک جرم بحرانی برای دیگران است.”

این بیماری همه گیر به نظر می رسد که هموار راه را برای آن اتفاق می افتد.

“آن بوده است مدت زمان طولانی پس از فرانسوی ها و آلمانی ها قادر به قرار دادن به جلو چیزی قابل توجهی” گفت: آقای Pisani-کشتی است که در حال حاضر با دو فکر می کنم مخازن Bruegel در بروکسل و پترسون موسسه بین المللی اقتصاد در واشنگتن است. “اما این ویروس ناگهانی و عمده شوک. نقطه ای است که در مورد گذشته اما در مورد آنچه که ما در حال حاضر.”

اعتبار…ساموئل آراندا برای نیویورک تایمز

روز دوشنبه خانم مرکل و آقای پاکسازی پیشنهاد استقراض حدود 545 میلیارد برای یک مشترک بازیابی صندوق. بازپرداخت آن خواهد بود که مسئولیت مالی از کل بلوک اما این امر در درجه اول به نفع فقیر جنوب است که سخت ترین ضربه توسط ویروس.

این پیشنهاد خواهد بود میان به یک طرح کشیده شده توسط کمیسیون اروپا, اتحادیه اروپا بوروکراسی که قرار است به پایان رسید با مه 27.

گیر افتاد, بین فقیر ایالت های جنوبی در سخت ترین ضربه از ویروس مانند ایتالیا و اسپانیا که در اروپا در حمایت از نظر کمک های مالی و غنی تر ایالت های شمالی که رد جمعی بدهی و به نفع وام به جای این کمیسیون تا به حال شده است در یک کوچه بن بست.

خانم مرکل عیب از شمال اردوگاه حتی آن را فقط “یک” پاسخ به بحران به عنوان او اصرار داشت ممکن است کمک به شکستن logjam.

وجود دارد ناچار بود بیشتر عصبانی اسب-تجارت قبل از هر گونه پیشنهاد در نهایت پس از توافق به اتفاق آرا توسط عضو, اما آگاه دیپلمات های اروپایی بر این باورند که نتیجه نهایی این است که در حال حاضر بیشتر احتمال دارد به تاکید بر کمک های بلاعوض به جای وام با هر گونه بدهی اروپا برای پرداخت در رایج مدتی پس از 2027.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

  • W. H. O. موافق به بررسی واکنش جهانی به عنوان چین و امریکا سر و کله زدن.
  • دانشگاه کمبریج اعلام کرد که آن را به نگه داشتن تمام سخنرانی های آنلاین برای سال آینده تحصیلی است.
  • 100 سال است که مطرح شده و میلیون ها نفر برای سلامت کارگران با انجام 100 دور در یک پاسیو خواهد بود شوالیه.

تا زمانی که این ویروس متمرکز ذهن آلمان و فرانسه متعلق به اردوگاه های مختلف با دو سبک های مختلف رهبری است که نه بر خانم Tocci گفت.

هر دو آقای پاکسازی و خانم مرکل تا به حال امید زیادی برای دیگر — و هر دو نا امید شده اند آقای پاکسازی توسط خانم مرکل محتاط عمل گرایی و خانم مرکل با آقای پاکسازی را جارو اظهارات پشتیبانی نشده توسط اعمال.

“آنها گرد هم آمده اند چرا که در بسیار خود را به روش های مختلف” خانم Tocci گفت: هر دو آقای پاکسازی و خانم مرکل در حال “مدرن منطقی که رهبران درک چقدر مهم و آسیب رساندن به این چیز تمام شده است.”

آسیب نه تنها برای اروپا بلکه برای کشورهای خود که بستگی به بقیه اروپا برای تجارت است. با اسپانیا و ایتالیا در اروپا بعد اقتصاد حتی ثروتمندتر شمالی نمی تواند زنده بماند بدون کار و مصرف کنندگان از جنوب.

Video player loading
آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان و رئیس جمهور امانوئل پاکسازی فرانسه پیشنهاد $545 میلیارد مشترک صندوق برای اعضای اتحادیه اروپا ضربه سخت coronavirus.اعتباریاعتباری…استخر عکس که توسط Andreas قرا

“اگر اروپا فرو می ریزد و از آن خواهد شد یک آلمانی خودکشی” سابق اروپایی قانونگذار, Daniel Cohn-Bendit گفت: فرانسه روزانه Libération.

وزیر اقتصاد آلمان اولاف شولز خبر داد و گفت: این صندوق کمک خواهد کرد که اروپا بیش از همه آلمان و به طور خاص است.

“زمانی که مستند فاز به پایان می رسد ما نیاز به اطمینان حاصل شود که اروپا بهبود او گفت:” در برلین. “این خوب است برای اجماع لازم در اروپا که آلمان و فرانسه در حال ساخت یک پیشنهاد مشترک در این موضوع است.”

هر آنچه که پدیدار از کمیسیون اروپا خواهد شد و پس از مذاکرات سخت خانم Tocci گفت.

“ایتالیا می خواهد بیشتر و هلند می خواهید کمتر,” او گفت:.

کل فرآیند خواهد شد و به احتمال زیاد پایان تنها زیر آلمانی ریاست جمهوری از بلوک آغاز می شود که در ژوئیه 1.

در حال حاضر صدراعظم Sebastian Kurz اتریش مطرح شده است و اعتراض به این ایده از کمک های بلاعوض به جای وام و گفت که او شده است در تماس با رهبران سوئد و هلند و دانمارک. “موضع ما بدون تغییر باقی مانده است,” او گفت:.

آقای Kurz گفت: “ما آماده کمک به آسیب دیده ترین مناطق با وام.” اما او گفت جدید هفت سال E. U. بودجه نباید به طور قابل توجهی بالاتر از آن است که در حال حاضر.

یک دیپلمات اروپایی گفت که در نظر او در حالی که هلندی موافقت با آقای Kurz که بدهی برای کمک های مالی غیر قابل قبول است آنها ممکن است همراه با برخی از کمک های مالی اگر آنها به همراه شرایط خود استفاده کنید. آنها همچنین ممکن است بخواهید برای دیدن واقعی تلاش های کشورهایی مانند ایتالیا به رفع موانع به کار بازار واحد.

در حالی که بیشتر مورد توجه واقع شده است شمال-جنوب بخش اپوزیسیون نیز ممکن است از کشورهای عضو در مرکزی و شرق اروپا است. آنها به نظر می رسد شده اند کمتر آسیب دیده توسط ویروس اما اقتصادهای کوچکتر شده اند و در سخت ترین ضربه سقوط از تقاضای مصرف کننده در سایر نقاط اروپا بود.

کسانی که در کشورهای در حال رفتن به تمایلی دیپلمات اروپایی گفت: برای دیدن خیلی اروپایی کمک های اولیه — که آنها را در پایان باید برای کمک به پرداخت اریب به جنوب کشور هستند که غنی تر از آنها هستند.

نیز وجود دارد که نگرانی ها در مورد انگیزه های جدید به سمت euroskeptic پوپولیسم. در کشورهایی مانند ایتالیا که در آن بسیاری از رای دهندگان احساس رها شده توسط بروکسل در هر دو مهاجرت و ویروس احساسات ضد اروپایی بسیار زیاد است.

در همان زمان در شمال کشور حرکت جمعی و بدهی به قید وثیقه فقیر جنوب کشور ممکن است خوراک راست ضد اروپایی populists مانند جایگزین برای آلمان یا سوئد دموکرات. آنها عصبانی هستند در این ایده از پرداخت یارانه جنوبی ها که آنها باور دارند کمتر کار سخت و بازنشسته بسیار زودتر.

اعتبار…امیل Ducke برای نیویورک تایمز

چنین نمایش ها نیز گسترده میان مرکز-راست سیاستمداران که نمی نظر خود را populists در کشورهایی مانند فنلاند و سوئد و هلند و آلمان بیش از حد.

آنا Wieslander یک مرد سوئدی که شورای آتلانتیک مدیر برای شمال اروپا ستایش خانم مرکل و گفت: او می خواست که سوئد را نشان می دهد بیشتر همبستگی با کسانی که در اروپا سخت ترین ضربه توسط ویروس.

“ما می خواهیم مرکل به رهبری, و در حال حاضر او می کند و آن را برای منافع مشترک اروپا” خانم Wieslander گفت. “البته در آلمان او را برنده رای برای این. اما آن را در مورد رهبری است.”

سوئد او گفت: رفته راه خود را بر روی این ویروس فراهم کرده است و کمی کمک به دیگران است.

“ما نیاز به یک کمی خارج از ما حباب” خانم Wieslander گفت. “اینها استثنایی بار و شما نیاز به ایجاد استثنا از اصول خود را. مردم رنج می برند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>