یک میلیارد نفر زندگی می کنند در گرمای طاقت فرسا در عرض 50 سال مطالعهانسان هزینه بحران آب و هوا خواهد رسید سخت تر, گسترده تر و زودتر از آنچه قبلا معتقد بودند با توجه به یک مطالعه نشان می دهد که یک میلیارد نفر خواهد شد یا آواره و یا مجبور به تحمل گرمای طاقت فرسا برای هر اضافی 1C افزایش دمای جهانی.

در مورد بدترین سناریو از شتاب تولید گازهای گلخانه ای در مناطق در حال حاضر خانه به یک سوم از جمعیت جهان خواهد بود به عنوان گرم به عنوان داغترین بخش هایی از صحرای بزرگ آفریقا در عرض 50 سال مقاله هشدار می دهد. حتی در خوش بینانه ترین چشم انداز, 1.2 میلیارد نفر خواهد سقوط خارج راحت “آب و هوا” تو رفتگی در دیوار که در آن انسان باید رونق برای حداقل 6000 سال است.

نویسندگان این مطالعه گفتند: “floored” و “دور باد” توسط یافته چرا که آنها تا به حال انتظار نمی رود که گونه ما به بسیار آسیب پذیر است.

“این شماره ها flabbergasting. من به معنای واقعی کلمه بود دو را در زمانی که من برای اولین بار آنها را دیدم ” تیم Lenton از دانشگاه اکستر گفت. “من قبلا مطالعه آب و هوا نقاط اوج که معمولا در نظر گرفته آخرالزمانی. اما این آمار خانه سخت تر است. این تهدید در شرایط انسانی.”

به جای نگاه کردن به تغییر آب و هوا به عنوان یک مشکل فیزیک یا اقتصاد مقاله چاپ شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم به بررسی چگونگی تاثیر آن بر انسان زیستگاه.

اکثریت قریب به اتفاق بشریت همواره در مناطقی که متوسط درجه حرارت سالانه حدود 6C (43F) به 28C (82F) است که ایده آل برای سلامت انسان و تولید مواد غذایی. اما در این نقطه است که تغییر و کاهش, به عنوان یک نتیجه از ساخته دست انسان گرمایش جهانی که قطره بیشتر مردم به آنچه نویسنده به عنوان توصیف “در نزدیکی unliveable” افراط.

بشریت به خصوص حساس چون ما متمرکز در زمین – که در حال گرم شدن سریع تر از اقیانوس ها – و از آنجا که اکثر آینده رشد جمعیت خواهد بود در حال حاضر داغ در مناطق آفریقا و آسیا است. به عنوان یک نتیجه از این عوامل دموگرافيک متوسط بشر را تجربه متوسط افزایش 7.5 C هنگامی که درجه حرارت جهانی در رسیدن به 3C است که هوا در اواخر این قرن است.

در آن سطح حدود 30 درصد از جمعیت جهان زندگی می کنند در گرمای شدید تعریف شده به عنوان درجه حرارت متوسط 29C (84F). این شرایط بسیار نادر است خارج ترین سوخته بخش هایی از صحرای اما با گرمایش جهانی از 3C آنها پیش بینی شده برای پاکت 1.2 میلیارد نفر در هند 485 میلیون در نیجریه و بیش از 100 میلیون در هر یک از پاکستان و اندونزی و سودان.

گرمای شدید گرافیک

این را اضافه کنید فوق العاده به مهاجرت فشارها و چالش به تولید مواد غذایی سیستم های.

“من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که به طور متوسط درجه حرارت بیش از 29C هستند unliveable. شما می خواهم به حرکت و یا وفق دهند. اما محدودیت هایی وجود دارد به سازگاری. اگر شما به اندازه کافی پول و انرژی شما می توانید با استفاده از تهویه مطبوع و پرواز در مواد غذایی و سپس شما ممکن است خوب. اما این مورد برای بسیاری از مردم” گفت: یکی از مولفان مطالعه پروفسور دله شفر از دانشگاه Wageningen.

یک بوم شناس آموزش شفر گفت: مطالعه آغاز شده به عنوان یک فکر-آزمایش است. او قبلا مورد مطالعه آب و هوا توزیع جنگلهای انبوه و دشت بی درخت و فکر نتیجه چه خواهد بود اگر او اعمال همان روش به انسان است. “ما می دانیم که بسیاری از موجودات’ زیستگاه محدود با درجه حرارت. برای مثال پنگوئن ها تنها در آب سرد و مرجان تنها در آب گرم. اما ما انتظار ندارد انسان به قدری حساس است. ما فکر می کنیم خودمان را به عنوان بسیار سازگار چرا که ما با استفاده از لباس های گرمایش و تهویه مطبوع. اما در واقع اکثریت قریب به اتفاق مردم زندگی می کنند و همیشه زندگی می کردند و داخل آب و هوا تو رفتگی در دیوار است که در حال حاضر در حال حرکت به عنوان قبل از هرگز.”

ما دمیده, دور, قدر,” او گفت:. “وجود خواهد داشت تغییر در 50 سال آینده نسبت به گذشته از 6000 سال است.”

این نویسنده گفت که یافته های خود را باید خار سیاستگذاران برای سرعت بخشیدن به کاهش انتشار و کار با هم برای مقابله با مهاجرت از آنجا که هر یک درجه گرم شدن کره زمین است که می تواند اجتناب شود خواهد شد صرفه جویی یک میلیارد نفر از سقوط از انسانیت آب رفتگی در دیوار.

“واضح است که ما نیاز به یک رویکرد جهانی برای حفاظت از فرزندان ما در برابر به طور بالقوه عظیم تنش های اجتماعی پیش بینی شده تغییر می تواند به استناد” یکی دیگر از نویسندگان, خو چی از دانشگاه نانجینگ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>