یک بار سیاسی B-ستارههای والیان سرب ملت Coronavirus پاسخ

واشنگتن — یک روز پس از رئیس جمهور تهمت و گفت: ملت فرمانداران در یک کنفرانس تلفنی که او تا به حال شده است “تماشای بسیاری از شما در تلویزیون” برخورد با کروناویروس او ثابت کرد و آن را صبح روز سه شنبه با عصبانیت به tweeting در میشیگان فرماندار گفت: در MSNBC که “دولت فدرال نیست این را به طور جدی در اوایل به اندازه کافی.”

اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نام و نام خانوادگی-تلفن — او با اشاره به گرچن Whitmer تنها به عنوان “عدم فرماندار میشیگان” و گفت که او نیاز به “کار سخت تر” — به زودی معکوس. پاسخ در توییتر خانم Whitmer گذاشته یک لیست از مراحل او گرفته شده بود از هفته گذشته برای کاهش شیوع و ذکر هر دو وب سایت و تلفن رایگان, تلفن میشیگان را تعیین کرده است تا برای پاسخ به سوالات در مورد ویروس.

“جالب اینجاست که او به نقطه ای که آنها در حال گرفتن نیست این به طور جدی به عنوان آنها نیاز به” خانم Whitmer در مصاحبه ای گفت: بعد از ظهر سه شنبه اشاره کرد که رئیس جمهور شده بود “تماشای تلویزیون است.”

عقب و جلو نشان دهنده شکاف عظیم بین رئیس جمهور در پاسخ به این عظیم الجثه بحران بهداشت عمومی است و بسیاری از مدیران ارشد در ایالات متحده است.

پس از coronavirus شروع پخش كردن, فرمانداران گرفته شده نقش سرب در صدور دستورالعمل های دقیق و سخت گیر هشدارهای خودشان را در راه است که تنها برجسته اولیه انفعال و عدم جدیت از کاخ سفید است.

با نظر سنجی نشان می دهد که به مراتب بیشتر آمریکایی ها اعتماد به نفس را در دولت خود را دولت برای رسیدگی به این ویروس از آنها در آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از سرایت به بالا یک کلاس کهنه رهبران سیاسی آنها رای دهندگان جمهوری خواه در کنار 2016 ریاست جمهوری و دموکراتیک رای دهندگان شانه ای بالا انداخت و در سال 2020 است.

به عنوان یک نتیجه رهبری از چهره های مانند جی Inslee واشنگتن و خانم Whitmer که دموکرات و مایک DeWine از اوهایو و لری هوگان مریلند که جمهوری خواهان دارای طاقی آنها به مشاجره بازی نقش یا نفوذ در دولت بعدی از هر دو حزب.

آقای Inslee که زد برای سال 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری و دولت که در کانون بحران را رد کرد و پیامدهای سیاسی این ویروس اما آشکار در مصاحبه ای که او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت یک تماس تلفنی از آقای ترامپ که در این ماه با اشاره به فرماندار به عنوان “یک مار.”

آقای Inslee گفت که او تا به حال شده است در تماس مکرر با معاون رئیس جمهور مایک پنس سر از coronavirus نیروی کار و خود فرماندار سابق و ابراز امیدواری کرد که آقای تهمت انتقال از آنچه واشنگتن فرماندار به نام “انکار به سوء نیت پذیرش برای فعال رهبری” ادامه خواهد داد.

“رهبران ما در دولت فدرال در هر سطح باید به فکر این لحظه به عنوان 8 دسامبر 1941” آقای Inslee گفت و خواستار “همان فدرال پاسخ ما تا به حال صبح روز بعد از پرل هاربر.”

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

آقای هوگان همچنین گفت که او خوشحال بود که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به در نظر گرفتن این ویروس به طور جدی تر اما پیشنهاد شد که در آن به سر رسیده و او باید نگاه به فرمانداران دیر. “پیام خود را برای تلفن های موبایل خیلی بیشتر مانند راه من صحبت کرده ام و برخی از همکاران من شده اند صحبت کردن در مورد آن را برای هفته,” او گفت:.

روند سیاسی آقای هوگان ادامه داد: “شکسته است و نیاز به یک شوک به سیستم. او گفت که در حالی که “این وحشتناک آن را گرفت شاید زمانی که همه ما بهبود می یابند ما واقعا می تواند در پایان برخی از تفرقه و اختلال.”

آقای ترامپ البته از بهره و پرورش تفرقه پس او شروع به در حال اجرا از پنج سال پیش. و با توجه به میل شدید برای نمایشگری و شتابزدگي او می تواند یک زمان سخت در حفظ هر گونه تلاش در خویشتن خود را به عنوان حمله به خانم Whitmer را نشان می دهد.

او همچنین حاضر به اذعان خود زود و به خوبی مستند شده است شک و تردید در مورد جدی بودن این ویروس. “من می خواهم آن 10” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه زمانی که خواسته به درجه عملکرد خود را. و در روز سه شنبه آقای ترامپ گفت: “من احساس آن را یک بیماری همه گیر مدتها قبل از آن نامیده می شد یک بیماری همه گیر” بر خلاف هفته از اظهارات.

اما سوال بزرگتر بیرون آمدن از این بحران ممکن است که آیا حق بیمه جدید در صلاحیت و تجربه می تواند به کاهش قطبش آمده است که به تعریف سیاست آمریکا در این دوران است.

با بسیاری از در دولت و کسب و کار پیش بینی یک انسان وحشتناک هزینه از این ویروس به عنوان به خوبی به عنوان یک اقتصاد ملی فاجعه حزبی تجدید نظر به ایدئولوژی و قبیله گرایی ملزم به از دست دادن برخی از برجستگی خود را حداقل در کوتاه مدت.

“در این سال انتخابات, مردم در حال رفتن به فکر کردن در مورد است که صالح به رسیدگی اورژانس” گفت: رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر ایلینوی است.

پس از همه, آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است نه تنها یکی از نزدیک به تماشای این کشور فرمانداران: بنابراین بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها cooped در خانه های خود تثبیت شده بر اساس افزایشی اخبار و اطلاعیه ها در مورد بحران و ارزیابی های مختلف چهره های عمومی مدیریت بحران است.

“وجود خواهد داشت درک جدید برای روشن و قاطع و صالح رهبری گفت: به عنوان نمونه ، تیم Pawlenty از مینه سوتا یک جمهوری خواه است. “و اگر همه چیز mishandled, botched, miscommunicated در راه است که به عنوان بی کفایت و یا bumbling سیاستمداران خواهد پرداخت قیمت — به عنوان آنها باید.”

تام ریج فرماندار سابق پنسیلوانیا که در خدمت به عنوان اولین وزیر امنیت داخلی پیش بینی شده است که برخی از زمان کلاس از فرمانداران را در نقش رئیس جمهور بعدی خود را آغاز کند.

و آقای ریج یک جمهوری خواه نشان می دهد که کاخ سفید ممکن است به خوبی انجام داده اند به خصوص اقدامات تهاجمی از دموکرات و جمهوری خواه فرمانداران به عنوان یک دلیل برای “تجدید نظر توصیه من به عنوان رئیس جمهور به کشور است.”

“من می خواهم می خواهم به یک سرنخ از فرمانداران” آقای ریج گفت. “به نظر می رسد که پیام در نهایت با کاخ سفید است.”

Nick Everhart, یک اوهایو بر اساس استراتژیست جمهوری خواه رفت و حتی بیشتر از پیش بینی است که به شدت از این ویروس را بی درنگ “تغییر از سیاسی-خارجی نامزد عصر — که در آن خدمات عمومی شده و مارک حرفه ای سیاستمدار مسئولیت — برای دوره ای که در آن است که صلاحیت و تجربه درک نحوه مدیریت دولت دیده می شود به عنوان یک به علاوه و مهم تورنسل برای دست زدن به این بحران است.”

دوام تعصب در تاریخ آمریکا و حتی در زمان بحران و بی اعتمادی عمیق از موسسات ممکن است در آزمون چنین ارزیابی. اکثر رای دهندگان ممکن است بازگشت به عادات معمول خود را پس از ویروس شده است موجود است.

اما در حال حاضر این کشور در حال تبدیل به فرمانداران برخی از آنها کمی شناخته شده در صحنه ملی برای اطمینان و رهبری در یک مد است که به شدت می شکند از واشنگتن محور لنز که از طریق آن دولت مشاهده شده است در دوره های ملی و مشهور گرا سیاست است.

به عنوان مثال, آن را دشوار است به تصویر آقای DeWine خفیف ادب دولت lifer اولین انتخاب دادستان شهرستان در سال 1976 به عنوان یک روز احساس. اما وجود او در ABC “نمایش” صبح روز سه شنبه, ظاهر می شود از طریق ماهواره از کلمبوس.

“یکی از چیزهایی که من آموخته ام از انجام این کار برای 40 سال است که به اعتماد من غریزه روده” آقای DeWine گفت: در مصاحبه شنبه شب. “و غریزه من تمام راه را از طریق این بوده است که ما باید به حرکت سریع تر.”

سابق رژیم صهیونیستی. George E. Pataki نیویورک یک جمهوری خواه که رهبری دولت را برای دوازده سال از جمله از طریق سپتامبر. 11 حملات تروریستی گفت: “در حال حاضر فرمانداران در خط مقدم و مناسب و احتمالا این خواهد ماند که راه را برای برخی از زمان.”

شده است سال های سال شاید از اوایل آقای Pataki زمان در آنجا دولت مدیران اشغال شده به عنوان غالب یک نقش در زندگی از این کشور به عنوان یکی از آنها پخش شده است در چند هفته گذشته.

و اینکه فرمانداران باید در ادامه به ورزش بسیار مهم نفوذ در کشورهای خود را — در تعریف مسائل مانند عدالت کیفری حفاظت از محیط زیست, سقط جنین و حق رای آنها پژمرده به عنوان بازیگران در سیاست های ملی.

در این سال نه تنها یک فرماندار دموکرات شد مدعی اصلی برای ریاست جمهوری. و در سال 2016 اولیه کمپین یک فهرست فعلی و سابق فرمانداران جمهوریخواه بودند پایمال توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما آمار و ارقام مانند آقای DeWine آقای Inslee و رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو نیویورک هر یک از آنها چندین دهه تجربه دولت ممکن است برخی از رهبران چند که ظهور سیاسی قوی تر از این بحران است.

و آن را نه تنها بر بهداشت عمومی که فرمانداران در حال حاضر پیشرو: با کروناویروس پرتاب 2020 ریاست جمهوری تقویم اصلی به بی نظمی رهبران دولت باید ابتکار عمل را در تهیه پیش نویس برنامه های پشتیبان و جایگزین روش برای رای دادن.

رژیم صهیونیستی. کیت براون, اورگان, یک دموکرات که دولت در حال حاضر رای به طور کامل توسط پست آغاز شده است و ابتکار عمل را از طریق دموکراتیک انجمن فرمانداران برای مطالعه رای گیری جایگزین روش برای نجات حزب او را در انتخابات ریاست جمهوری نامزد مسابقات اعزام مشاوران به بررسی که در آن آمده ممکن است قادر به تا حد زیادی گسترش رای گیری غایب و یا سوئیچ به پست الکترونیکی-در انتخابات مردم آشنا با تلاش گفت.

در مصاحبه ای در روز سه شنبه بعد از ظهر خانم براون گفت: او به شدت متمرکز بر مقابله با شیوع کروناویروس در دولت اما افزود که گام برداشتن در سطح دولت برای حفاظت از انتخابات بود یک اولویت فوری و بدون انتظار در دولت فدرال است.

“با توجه به حداقل دولت گذشته سابقه در این مسائل متحده نیاز به گرفتن منجر به حفاظت از حقوق رای دهندگان و دسترسی به رای گیری” خانم براون گفت. “و راستش ما نیاز به اقدام قاطع.”

و خانم براون گفت: نیز وجود دارد به طور فزاینده ای رسمی مکالمات بین فرمانداران برای به اشتراک گذاشتن استراتژی های حاوی همه گیر ملی فرمانداران انجمن حزبی گروه تا به حال سازمان “فرمانداران-تنها” کنفرانس در روز چهارشنبه که خانم براون گفت: خواهد بود “متمرکز در اورژانس اقدامات و تکرار بهترین شیوه است.”

که مرتب سازی بر اساس به اشتراک گذاری اطلاعات در حال حاضر عبور خطوط حزب با توجه به تعدادی از فرمانداران که گفت: آنها شده بود در تماس مداوم با یکدیگر از طریق تلفن در بخشی به دلیل کاخ سفید بود و نه پرداختن به نیازهای خود را با هر سطح اضطرار.

“من می توانم به شما بگویم که تعداد تماس های تلفنی من با فرمانداران سراسر کشور گفت:” آقای پریتزکر اشاره کرد که او تا به حال تلفن خانم Whitmer در موضوع تعطیلی مدارس و آقای Inslee در نحوه آدرس ویروس شیوع بیماری در خانه های سالمندان.

خانم Whitmer نیز نام تعدادی از همکاران خود با او صحبت کرده و به این وضعیت تبدیل شده وخیم.

“این که آیا شما یک دموکرات یا جمهوری خواه فرماندار هستیم که مردم به دنبال در یک زمان هنگامی که وجود دارد نمی شده است بسیاری از وضوح یا صادقانه گفت و گو در مورد جدی بودن این وضعیت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im