هنگامی که یک منبع ایالات متحده-چین تنش تجارت ظهور به عنوان یک منطقه آرام

واشنگتن — برای بخشی بهتر از سه سال رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری با چین روابط تیره میان بزرگترین اقتصادهای. در حال حاضر پیمان تجارت دو کشور امضا شده در ماه ژانویه به نظر می رسد با دوام ترین بخشی از ایالات متحده-چین در ارتباط است.

تنش بین ایالات متحده و چین در حال شعله ور بیش از coronavirus که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چین را متهم به عدم کنترل و همچنین اتهام جاسوسی سرقت مالکیت معنوی و نقض حقوق بشر است. مقامات آمریکایی روز سه شنبه دستور بسته شدن چین کنسولگری در هوستون گفت که دیپلمات ها وجود دارد تا به حال کمک در جاسوسی اقتصادی باعث چین به منظور بسته شدن کنسولگری آمریکا در چنگدو.

پیش از آن در هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اضافه شده 11 یکی دیگر از شرکت های چینی به یک دولت لیست محرومیت آنها از خرید فن آوری آمریکا و دیگر محصولات با استناد به نقض حقوق بشر در برابر عمدتا مسلمان اقلیت های قومی در منطقه سین کیانگ در چین تا غرب دور. این دو کشور همچنین برخورد بیش از چین امنیتی سرکوب در هنگ کنگ جهانی آن 5G جاه طلبی و ادعای ارضی در دریای چین جنوبی است.

اما بر خلاف قبلی لحظات از افزایش تنش ها بین ایالات متحده و چین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه تهدید به تحمیل اضافی تعرفه بر کالاهای چینی و یا اقدامات دیگر به مجازات شرکت هایی که صادرات محصولات خود به آمریکا. و نه طرف است که تهدید به پاره کردن اولیه تجارت قرارداد آنها امضا شده در ماه ژانویه که از مذاکرات برای تکمیل.

تجارت, طولانی ترین ستیز بخشی از ایالات متحده-چین در ارتباط است به طور ناگهانی تبدیل به یک منطقه از ثبات.

دلایل بیشتر به سیاست از دیپلماسی است. هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و رهبران چینی به سرمایه گذاری زمان و سیاسی سرمایه در رسیدن به اولیه خود معامله تجارت که حذف موانع برای شرکت های خارجی انجام کسب و کار در چین و تقویت این کشور در مالکیت معنوی حمایت. این معامله همچنین نیاز چین به خرید اضافی $200 میلیارد دلار از آمریکا کالا تا پایان سال آینده از جمله برخی از محصولات کشاورزی مانند سویا و گوشت خوک و ذرت از ایالات متحده هستند که بسیار مهم به آقای ترامپ انتخابات شانس.

به عنوان تنش بین دو کشور افزایش دوباره هر دو طرف به نظر می رسد فکر می کنم آنها بیشتر به از دست دادن از پارگی توافق از آنها را به دست آورید.

“جالب اینجاست که تجارت تبدیل شده است به یک منطقه همکاری و یا ثبات” گفت: Michael Pillsbury یک چین متخصص در موسسه هادسون که توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

در برخی از راه امضای این پس از ایران در ماه ژانویه هموار کرده است راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به مطبوعات چین در جبهه های دیگر. در تعقیب یک تجارت ایران مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال کنار گذاشتهشدن اقدامات مختلف به آدرس دیگر نگرانی چین از جمله آن نقض حقوق بشر در سین کیانگ خود را سرکوب در هنگ کنگ و امنیت تهدید و تحریم نقض توسط فن آوری های چینی و شرکت های مخابراتی مانند هواوی و ZTE.

اعتبار…لئون نیل/گتی ایماژ

دردناک به عنوان تجارت جنگ بود برای شرکت در هر دو طرف اقیانوس آرام آن ارائه یک منبع عجیب و غریب از ثبات برای آمریکا و چین در رابطه با تمرکز بر درگیری بین کشورهای در صرفا مسائل اقتصادی است. با تجارت و دیگر هیچ منبع اصطکاک و تنش در حال سرایت به دیپلماسی, امنیت, و, تکنولوژی, مسائل که بیشتر ستیز و سختتر را حل کند.

فن آوری تقسیم بین ایالات متحده و چین که سانسور اینترنت خود را با کمک آن به اصطلاح فایروال بزرگ, در حال رشد بزرگتر. چین در نظر دارد که آیا به گسترش اینترنت جدید کنترل به هنگ کنگ, در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توزین پتانسیل عمل در برابر چینی متعلق به خدمات رسانه های اجتماعی مانند Infinite و Tencent به WeChat.

ایالات متحده شده است فشار بر دیگر کشورها برای ممنوعیت استفاده از تجهیزات هواوی که این نمایش به عنوان یک نظارت و امنیت ملی تهدید از شبکه های بی سیم در سراسر جهان از جمله در بریتانیا که به تازگی منع چینی مخابراتی غول. در روز پنج شنبه, امنیت, محققان نشان داد که محبوب چینی-هواپیماهای بدون سرنشین ساخته شده بود جمع آوری مقدار زیادی از اطلاعات شخصی است که می تواند مورد سوء استفاده توسط پکن.

تنش های سیاسی در حال افزایش بیش از حد. درگیری بین چین و هند نیروهای خود را مورد مناقشه مرزی در هیمالیا منجر به مرگ و میر. مقامات آمریکایی باید خود را افزایش انتقادات از چین اقدامات در دریای چین جنوبی خواستار پکن ادعا می کند به آبهای مورد مناقشه “کاملا غیرقانونی است.” در ماه آوریل ایالات متحده با ارسال دو کشتی جنگی به آبهای مورد مناقشه در نزدیکی مالزی به عنوان یک نمایش قدرت پس از یک دولت چین رگ دم یک مالزی شرکت دولتی نفت کشتی برای روز.

مقامات آمریکایی می گویند که چین را به رفتار تبدیل شده است به طور فزاینده ای تحریک آمیز در ماه های اخیر باعث سخت تر عمل نه فقط از ایالات متحده, اما همچنین استرالیا و بریتانیا و هند و کشورهای دیگر. برخی از چهره های عمومی در چین را متهم به افزایش تنش در حزب دموکرات و جمهوری خواهان در ایالات متحده رقابت به نظر می رسد سخت تر در چین پیش از انتخابات عمومی در ماه نوامبر.

جیا Qingguo استاد دانشگاه پکن را در مدرسه مطالعات بین المللی گفت: در یک آنلاین پنل میزبانی ملی مطبوعات بنیاد در روز پنج شنبه که ایالات متحده و چین نمی شد و در عین حال در یک جنگ سرد جدید, اما آنها عنوان شد در این جهت با “شتاب و سرعت و با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

“اگر زمان حرکت ادامه می دهد من فکر می کنم دو کشور به احتمال زیاد در پایان جنگ سرد و شاید حتی در یک” آقای جیا گفت.

دولت چین در تلاش است برای حفظ تجارت مسائل جدا از دیگر اصطکاک در روابط هر چند که ثابت شده است سخت تر به عنوان دو کشور شروع به بسته شدن هر یک از دیگر کنسولگری.

“مقایسه زبان تجارت من فکر می کنم با ثبات تر و آرام تر گفت: Weiwen سابق چینی تجارت مقام وزارت و در حال حاضر یک عضو ارشد در مرکز چین و جهانی شدن, غیر انتفاعی, گروه تحقیقاتی در پکن. اما او گفت: دلایلی وجود دارد باید نگران رفتن به جلو.

“من کاملا در مورد روابط تجاری جلوتر از آنجا که ما نیاز به یک آرامش و ثبات سیاسی محیط زیست” گفت: آقای او, که همچنین یک شورای اجرایی عضو از چین, انجمن تجارت بین المللی است.

مقامات چینی و کارشناسان استدلال می کنند که اخیر مشکلات در روابط دو جانبه بین واشنگتن و پکن ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و نه توسط دولت چین که تلاش کرده است برای پرداختن به چالش های مختلف در این رابطه به صورت جداگانه به جای ارتباط آنها را با هم به صورت اهرم.

“چین ساخته شده است که همه تلاش ها برای صاف کردن رابطه با آمریکا گفت:” Tu Xinquan این دین از موسسه چین به سازمان تجارت جهانی مطالعات در دانشگاه بین المللی کسب و کار و اقتصاد در پکن.

“اگر از آن است که اعتراف کرد که با وجود مشکلات بین دو کشور چین برنامه ریزی شده است به کل استراتژی دولت در برابر آمریکا,” او گفت:.

در حالی که تجارت بس در حال برگزاری است در حال حاضر است که می تواند اثبات زودگذر اگر آقای ترامپ تصمیم پکن است زندگی می کنند تا به آن طرف مقابله. توافق سمت چپ تعرفه در محل در بیش از $360 میلیارد دلار از کالاهای چینی و طلیعه در تنش زدایی که forestalled بیشتر افزایش تعرفه توسط هر دو طرف است.

اما رئیس جمهور views تعرفه ها به عنوان یکی از موثر ترین و قابل اعتماد ابزار قدرتمند چماق به خوب بکار بردن در برابر کشورهای خارجی است که نیازی به تصویب در کنگره است. و چین به نظر می رسد عقب مانده به مراتب پشت در خرید از امریکا محصولات آن متعهد را به عنوان بخشی از معامله تجاری تا حدودی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

تحلیلگران مشاهده شده کسانی که اهداف غیر واقعی است. اما آقای تهمت می بیند کسانی که خرید به عنوان مهم به باریک شدن تراز تجاری ایالات متحده و افزایش اقبال کشاورزان و کسب و کار و در نتیجه انتخاب مجدد او به چشم انداز.

“رئیس جمهور بارها گفت اگر آنها را خرید من را فسخ معامله” آقای Pillsbury گفت.

به عنوان چین را خاموش حرکت coronavirus خرید خود را از محصولات آمریکایی به نظر می رسد در حال تیک تاک کردن است. داده ها از چین اداره کل گمرک نشان می دهد که این کشور واردات از ایالات متحده شد تا 15.1 درصد در ماه ژوئن از ماه مشابه در سال گذشته محاسبه شده در چین ارز renminbi نسبت به 5.2 درصد افزایش در چین-صادرات به ایالات متحده.

کشاورزی-واردات از ایالات متحده شده است به خصوص قوی در این تابستان با دو تا از بزرگترین چینی خرید تا کنون از آمریکا دانه رخ می دهد در این ماه است.

در روز پنج شنبه آقای ترامپ با اشاره به سابقه و رکورد خرید از ذرت ساخته شده توسط چین است. اما او اضافه کرد که “ایران به معنی کمتر به من در حال حاضر از آن بود که من آن ساخته شده است.”

“می تواند شما را در درک که ؟ آن را فقط به معنی بسیار کمتر به من گفت:” رئيس جمهور گفت:.

در حال حاضر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و تجارت مشاوران عمدتا از چین در تلاش برای زندگی به ایران گفت: چین مصرف شده است مراحل بسیار مهم برای باز کردن بازارهای کشاورزی و سیستم مالی.

“من فکر نمی کنم آن را برای رفتن به دور” Jamieson L. Greer, رئیس سابق کارکنان به ایالات متحده تجارت نماینده که در حال حاضر یک شریک در قانون شرکت King & Spalding گفت: از اولیه قرارداد های تجاری. “چینی ها واقعا به آن نیاز و دولت هر انگیزه ای برای نگه داشتن آن بیش از حد.”

آنا سوانسون گزارش از واشنگتن و کیت Bradsher از پکن است. پل Mozur کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im