هنگامی که یک جمهوری خواه سنگر و استحکامات, آریزونا است که در حال حاضر یک میدان نبرد است که می تواند تصمیم بگیرد در انتخاباتده سال پیش در آریزونا تصویب یکی از دقیقترین و بحث انگیزترین مهاجرت اقدامات در این کشور — به اصطلاح “خود مقالات” قانون و نسل جوان Latinos شورش کردند.

صدها لاتین فعالان و دانش آموزان دبیرستان راهپیمایی را از طریق خیابان های مرکز شهر فینیکس در اعتراض به یک قطعه ای از قوانین آنها معتقد بودند مجاز پلیس به تبعیض علیه هر کسی که نگاه مانند آنها. که SB 1070.

“ما خوش بودند که ما می تواند جلوگیری از [سپس فرماندار] Jan Brewer از امضای آن لایحه” گفت: Raquel ترن که پیوست معترضان در دولت و کنگره آمریکا که روز. “بدیهی است که ما نمی, اما آن را نشان داد که ما تا به حال از ظرفیت بسیج جوامع ما است.”

امروز ترن با این نسخهها کار در مس گنبد ساختمان کاپیتول که در آن او با استفاده از دست به اعتراض زدند. او انتخاب شد به عنوان یک دموکرات در سال 2018 به نمایندگی از اکثریت-اسپانیایی منطقه در آریزونا در مجلس نمایندگان.

دهه های طولانی واکنش به قانون مهاجرت شتاب انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, تغییرات جمعیتی و رشد جمعیت است که تغییر شکل دولت را در چشم انداز سیاسی تبدیل یکی از آخرین سنگر محافظه کار از جنوب و غرب به یک میدان نبرد است که می تواند تعیین کنترل کاخ سفید و سنا است.

با کمتر از چهار ماه تا انتخابات نامزدهای دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن پیش از این رئیس جمهور در آریزونا یک دولت مغلوب ساختن پیشی جستن برنده در سال 2016 با کمتر از چهار درصد نقاط بسیار باریک و حاشیه از گذشته نامزد جمهوری خواه. سپس در سال 2018 در ماه نوامبر انتخابات میان دوره ای جوان Latino رای دهندگان رای ثبت شماره پیوستن سفید میانه در حومه شهر برای انتخاب Kyrsten Sinema – اولین دموکرات برای پیروزی در سنای ایالات متحده صندلی در آریزونا در دهه.

در این سال آریزونا در سنای مسابقه نظرسنجی های مختلفی پیدا کرده اند و دموکرات مارک کلی یک فضانورد سابق و شوهر سابق کنگره Gabby Giffords, polling پیش از جمهوری وقت مارتا McSally که منصوب به صندلی بعد از مرگ جان مک کین در سال 2018 است.

در حالی که برگ برنده را در آغوش تندرو ضد مهاجر و بلاغت به نظر می رسید به تجمع خود پایه در میانه فعالان در هر دو طرف آن را باور کرده است به او صدمه دیده است در آریزونا یک مرز دولت که در آن بسیاری از جمهوری خواهان در تلاش بودند به حرکت فراتر از تفرقه سیاست است که تا به حال لکه دار نام تجاری خود را با رای دهندگان لاتین.

زمانی که قانونگذاران در سال 2010 معرفی SB 1070 که شامل یک ارائه که نیاز به اجرای قانون برای تعیین وضعیت مهاجرت از هر کسی افسران بود “سوء ظن معقول” به این باور بود که در این کشور به طور غیر قانونی سیاسی و اقتصادی و فرهنگی واکنش سریع بود. کسب و کار, ورزش, تیم, نوازندگان حتی شهر لس آنجلس را تحریم دولت و جان استوارت تمسخر از آن به عنوان “آزمایشگاه روش دموکراسی”. قانون باقی مانده است در اثر هر چند پرونده های حقوقی و احکام دادگاه محدود آن بحث برانگیز ترین عناصر است.

“سیاسی وجود دارد نفس بیش از حد از حق و SB 1070 بود نی که پشت شتر را شکست” گفت: Marisa Franco, co-founder از عدالت اجتماعی دفاع Mijente. “آن بیدار یک رای دهندگان که من فکر می کنم بیشتر عدالت فکر.”

پس از مرگ جورج فلوید در مه, سیاه زندگی توجه به گسترش تنش از شهرهای مختلف مانند ققنوس و توسان را تا حد زیادی سفید از گوشه محافظه کار دولت مانند تپه چشمه و کینگمن.

“من فکر می کنم آن را بسیار ممکن است برای آریزونا به نوبه خود نه فقط آبی اما حتی یک سایه بیشتر” فرانکو گفت. “وجود دارد بالقوه برای آریزونا به حمایت نه فقط در حد متوسط دموکراتیک دستور کار اما فراتر از آن است.”

آریزونا به Barry Goldwater این سناتور و 1964 ” نامزد در نظر گرفته پدرخوانده مدرن محافظه کاری در آمریکا به مدت طولانی فراموش دموکرات.

هیچ دموکرات نامزد ریاست جمهوری موفق به کسب دولتی از سال 1996 و سال های 2008 تا 2018 هیچ حزب دموکرات انتخاب شد ایالتی در هر سطح. در حال حاضر گراند کانیون دولت یک هدف برتر برای بایدن مبارزات انتخاباتی.

در سال های اخیر و هجوم ساکنان جدید از لیبرال تر ایالات مانند کالیفرنیا و رشد انتخاباتی نفوذ از لاتین تبارها را به آرامی منتقل آریزونا چشم انداز سیاسی به عنوان جمعیت آن می شود متنوع تر و کمتر روستایی است. در عین حال یک عامل کلیدی رانندگی رقابت خود را در این چرخه در حال ساکنان زندگی در دره معروف خاطره حومه که در حال رها کردن حزب جمهوری خواه.

“SB 1070 روشن این عنصر رادیکال در حزب جمهوری خواه که شروع به هل دادن میانه و جایگزین کردن آنها را با هار انگلیسی ضد مهاجرتی اوباما گفت:” آریزونا کنگره روبن Gallego بود که در میان لاتین فعالان جاروب به انتخاب در سال های پس از قانون به اثر رفت.

“در حال حاضر شما باید یک نسل جوان Latinos که شروع به رای دادن هماهنگی با ائتلاف جدید از نسیم حومه زنان است.”

ترفند برای دموکرات Gallego اضافه شده است چگونه به بسیج جوان Latinos خواستار تغییرات سیستماتیک بدون اعتقاد سفید میانه ولع مصرف ثبات و رهبری است.

یکی دیگر از دلایل دموکراتیک خوش بینی در حالت جوش سرخوردگی بیش از دست زدن به بیماری همه گیر کوروناویروس با تهمت و آریزونا جمهوریخواه فرماندار mlb.
Trump with Doug Ducey as the president tours a section of the border wall in June.

آریزونا مواجه است یکی از بدترین شیوع بیماری در کشور پس از دولت شتافت برای بازگشایی, میله, رستوران ها و کسب و کار. بیش از 143,600 مردم باید قرارداد Covid-19 در آریزونا قریب به اتفاق بیمارستان. Maricopa شهرستان که شامل ققنوس دستور داده است تا چندین کامیون های یخچال به عنوان morgues رسیدن به ظرفیت.

Ducey در ابتدا مانع دولت های محلی از تنظیمات خود coronavirus مربوط به سیاست اما معکوس البته در اواسط ماه ژوئن به عنوان موارد و بستری شدن در بیمارستان به شدت افزایش یافت. در ماه جولای او خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ارسال صدها بهداشت و درمان کارگران به دولت برای کمک به.

همانطور که در جای دیگر این بیماری همه گیر است تحمیل نامتناسب تلفات در آریزونا, سیاه, لاتین ها و آمریکایی های بومی ساکنان. در یک به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته اگهی منتشر شده توسط Arizona Republic, یک, دختر, مقصر مرگ پدرش از Covid-19 در “بی دقتی از سیاستمداران که در ادامه به مخاطره افتادن سلامت قهوه ای بدن از طریق روشن فقدان رهبری”.

آنچه هنوز مشخص نیست که تا چه حد خشم خواهد سوق Latino رای دهندگان به بازیگران برگه های رای. در سال 2016 و 2018, Latinos رای دادند و در نرخ بالاتر از در انتخابات قبلی اما سازمان دهندگان هشدار داده اند که دموکرات ها باید سرمایه گذاری عمیق تر در تبدیل کردن این مهم مربوط به حوزه های.

استراتژیستها معتقدند راهکار برای دموکرات ها برای موفق شدن در دولت اعتدال است و درخواست تجدید نظر به bipartisanship. در پس از ذبح یادداشت پیش نویس پس از McSally را 2018 از دست دادن مبارزات انتخاباتی او اشاره کرد که Sinema بود “بغل محکم مک کین و هرگز تا به حال یک بار کلمه “دموکرات” در تبلیغات تلویزیون”.

استن بارنز یک محافظه کار و مشاور سابق ایالتی آریزونا سناتور گفت: “تنها راه برای برنده شدن در سطح ایالت به عنوان یک دموکرات در ایالت آریزونا است که عمل به مثل شما نه یک دموکرات است.”

بارنز شک و تردید است که جمهوری خواهان به رهبری سیاسی حساب در ماه نوامبر. او گفت: دموکرات ها منتقل شده اند بیش از حد به سمت چپ برای دولت باقی می ماند که عمدتا در حزب جمهوری خواه کنترل. به خصوص در مورد مسائل مانند پلیس بارنز گفت: دموکرات ها در معرض خطر هستند از بیگانه سفید متوسط رای دهندگان که در طول تاریخ طرفه با “قانون نظم طرف معادله”.

مغلوب ساختن پیشی جستن است بنا نامزدی خود را در یک پیام از “نظم و قانون” با وجود تغییرات چشمگیر و دور از مشاهدات خود را در مسائل مربوط به نژاد و پلیس در امریکا است. در یک برهنه درخواست تجدید نظر به حومه رای دهندگان در این هفته رئیس جمهور گفت که بایدن در انتخابات ریاست جمهوری را “سم مهلک” راه خود را از زندگی اعلام کرد: “حومه خواهد بود و دیگر به عنوان ما آن را می دانم.”

اما در نشانه تهمت می بیند مبارزه در صحرا او بازدید کرده دولت دو بار در دو ماه یک بار در ماه مه به تور یک کارخانه تولید ماسک تنفسی و دوباره برای یک رالی در ماه ژوئن به عنوان coronavirus موارد به شدت افزایش یافت در دولت است.

چرا که رای دهندگان لاتین در آریزونا تمایل به حمایت اکثریت دموکرات نامزد یا نه دولت را به نوبه خود آبی “واقعا بستگی مردم در انتخابات گفت:” لیزا سانچز یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه آریزونا.

“شما می خواهم فکر می کنم در انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما را دیده اند و حتی بیشتر بسیج” سانچز گفت. “شما می خواهم فکر می کنم همه ضد مهاجر و ضد لاتین و بلاغت را اخراج مردم است.”

فعالان اند تخمگذار زمینه را برای سال رهبری گروه مانند یک آریزونا یک ائتلاف از سازمانها با تمرکز بر Latino مشارکت مدنی تشکیل شد که در پی SB 1070. سعی و آزمایش روش های ثبت نام رای دهندگان و canvassing کمک قدرت دموکراتیک سود در سال 2018 – و آنها امید به طور چشمگیری تغییر شکل رای دهندگان در سال 2020 است.

“ما مردمی بودند کسانی که به طور بالقوه نه رای نه به این دلیل که نمی خواهند اما از آنجا که آنها فقط به سادگی نمی دانم چگونه و یا وجود مانع زبان” لیز Zamudio یکی آریزونا معاون زمینه مدیر گفت.

مهاجرت یک اولویت برای بسیاری از رای دهندگان لاتین در دولت اما تا بیش از حد بهداشت و درمان و آموزش و پرورش Zamudio گفت: به خصوص به عنوان coronavirus ویران جوامع خود و یک بحث بیش از زمانی که برای بازگشت کودکان به مدارس.

در عین حال سازمان و استراتژیست ابراز نگرانی کرده اند که دموکرات ها در حال انجام نمی دهد به اندازه کافی برای بسیج رای دهندگان لاتین جوان به خصوص در نوسان ایالات آریزونا که در آن آنها می تواند تعیین نتیجه.

جاش Ulibarri یک ققنوس-بر اساس دموکراتیک ناظر انتخابات گفت: او صرف شش هفته گذشته بررسی رای دهندگان در ایالت آریزونا انجام هزاران نفر از مصاحبه از سراسر کشور. “من هنوز به جلو و یک نظرسنجی از یک زمینه که در آن من احساس راحت با جایی که ما با رای دهندگان لاتین,” او گفت: “من واقعا نگران شور و شوق. و من واقعا نگران انگیزه.”

در هفته های اخیر بایدن کوچک خود را توسعه لاتین تلاش در حالی که ساختمان از عملیات خود در دولت است. اولویت های ایالات متحده آمریکا اصلی نرم افزار-بایدن فوق العاده Pac اعلام کرد آن است که سرمایه گذاری $24m در بسیج و رای-توسط-mail تلاش با هدف قرار دادن سیاه پوست و لاتین رای دهندگان در هر ایالت از جمله آریزونا.

برای فعالان لیبرال در آریزونا افزایش Latino مردم در انتخابات خواهد بود نهایی انکار از nativist سیاست تعریف شده است که خود جوانان. موفقیت از نامزدها مانند ترن در سال 2018 آنها می گویند یک عهد به سال آنها را صرف ساختن یک جنبش مردمی.

متولد در آریزونا آریزونا ترن مطرح شد در این طرف مرز و عبور به ما هر روز برای مدرسه. نگران آنچه که او را دیدم به عنوان افزایش خصومت به مهاجران در دولت ترن اولین عمل سیاسی بود برای ثبت نام رای دهندگان لاتین. سال بعد او پرسید: برای رای خود.

روز پس از برنده شدن در صندلی ترن خدمت کرده بود طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن شهروندی خود را در دادگاه.

او را دیدم آن را به عنوان یک گونه از birther جنبش ترویج تهمت که سوال تابعیت از باراک اوباما, ملت, اولین رئیس جمهور سیاه. مورد اخراج شد اما برای ترن و حامیان آن یک یادآوری از توانمند مخالف است که هنوز هم وجود دارد در آریزونا.

“ده سال پیش من ایستاده بود در خارج از کنگره با یک بلند گو حرف زدن” او گفت:. “در حال حاضر من یک میکروفون و یک صندلی در پشت میز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de