در جاده ها دوباره ؟ قطعا با تشکر از Coronavirus

سفر و سفر, برنامه ریزی هستند که مختل سراسر جهان گسترش coronavirus. برای آخرین به روز رسانی در خواندن نیویورک تایمز را Covid-19 پوشش در اینجا.

برخی از دو هفته پس از ماری Margolius, 27 سوار از آپارتمان او در بروکلین به خانه و خانواده, در, برسی, R. I. به ماندن با خانواده اش, گارد ملی کاهش یافته است.

خانواده ماشین همه با ماساچوست پلاک شد پارک شده در حیاط جلویی است. ماموران در زمان یادداشت از اعضای خانواده نام و تاریخ ورود به شهر و دستور آنها را برای ادامه خود جدا.

“این احساس حقیقی از دیدن این مردان در لباس پوشیدن, ماسک, ضربه زدن بر روی درب در تلاش برای دریافت یک دسته که در اینجا,” او گفت:. “اما از آن ساخته شده من احساس امن است.”

نگهبانان چپ این خانواده در حال پرواز از جمله “10 نکته برای خانه قرنطینه یا Self-Monitoring” در طول coronavirus بیماری همه گیر.

به عنوان stay-at-home سفارشات در سراسر ایالات متحده آمریکا و تعدادی از ایالت ها برای محدود کردن ورود nonresidents و مطمئن شوید که آنها قرنطینه برای 14 روز. فرمانداران در متحده از جمله رود آیلند فلوریدا و تگزاس را اجرا ایالتی محدودیت های مسافرتی از جمله توقف برخی از رانندگان که از خارج از کشور در مرز به آنها یادآوری از قرنطینه مورد نیاز است.

هیچ دولتی را مسدود کرده است رانندگان از عبور از در راه خود را به مقصد نهایی خود را.

برخی از شهرداری ها در حال اضافه کردن محدودیت های خود را. در نیوجرسی, شهرستان نیوآرک و در نزدیکی شهرهای ایروینگتن نارنجی و شرق نارنجی در حال چرخش به اطراف و رانندگان به دنبال عبور خود را در شهر خطوط که در سفر دیده است به عنوان غیر ضروری.

محدودیت آمد و از فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی اجرایی به منظور محدود کردن جنبش در دولت که در حال حاضر بیشتر موارد از هر نقطه در کشور به جز نیویورک.

شهردار نیوآرک Ras J. Baraka گفت: در یک ویدیو یوتیوب است که به اصطلاح “عملیات مستند” خواهد شد که حداقل هفت روز از مارس 31 ایستگاه پلیس در نیوآرک و اطراف شهرداری در شهر مرزها به اطمینان حاصل شود که “ماشین در حال حرکت نیست در مورد بی ارزش که مردم در حال تراورس به عقب و جلو از شهرستان به شهرستان در اهداف هستند که برای شرایط اضطراری تنها.”

افسران متوقف خواهد شد رانندگان برای تعیین دلیل خود را برای بودن در جاده ها و صدور احضاریه برای هر غیر ضروری سفر.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • بیمارستان صورت شدید کمبود بحرانی منابع با توجه به گزارش دولت.
  • کاخ سفید هشدار می دهد که در هفته پیش رو خواهد بود پر از غم و اندوه به عنوان ایالات متحده مرگ و میر روش 10,000.
  • اولین چالش قانونی به بهداشت عمومی محدودیت های ثبت شده توسط A. C. L. U. در پورتوریکو.

“ما در حال انجام این کار از آنجا که ما می خواهم برای صرفه جویی در زندگی” شهردار Baraka گفت. “و سریعتر ما آن را انجام دهید دیگر ما آن را انجام دهید و بهتر است ما در پیروی از این بیشتر زندگی ما را نجات دهد و سریعتر ما می توانیم از این وضعیت است.”

  • انجام تحقیقات خود را قبل از. برو به وب سایت رسمی دولت و محلات است که شما در حال سفر به — و کسانی که میان. برخی از ایالت ها و شهرداری ها در حال راه اندازی بازرسی مرزی و نمایش فیلم که ممکن است سفر خود را هر چند هیچ دولتی را مسدود کرده است از طریق سفر است.

  • قبل از یک سفر طولانی صحبت با یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و وسیله نقلیه خود را بررسی برای تعمیر و نگهداری. تماس با هتل به مطمئن شوید که آنها هنوز هم باز است.

  • چک کنید برای باز کردن متوقف می شود استراحت در طول مسیر خود را. آنها توسط دولت متفاوت است اما به عنوان ایستگاه های گاز ضروری کسب و کار آنها را یک گزینه خوب برای دستشویی. بسته مواد غذایی و یا برنامه ریزی برای درایو-از طریق و carryout گزینه های تنها.

  • ترک نیست جلوی خانه بدون بسته بندی مسافرت لازم است اسناد و مدارک از جمله کارت های بیمه درمانی همراه با کافی تنقلات و آب و البته ضد عفونی کننده اسپری و دستمال مرطوب.

  • Truckstops و سفر میدان هنوز باز است اما شما ممکن است متوجه تغییرات اندکی در کنار جاده. بسیاری از مکان ها در سراسر کشور باید دگرگون و به منظقه و یا takeout گزینه های. علاوه بر این برخی از مکان های نصب شده روی آن ضربه بزنید و پرداخت ماشین آلات برای محدود کردن فرد-به-فرد تماس بگیرید.

این نکات آمده از AAA و NATSO.

در کلید های فلوریدا مقامات محلی تحریک ترافیک متوقف می شود در ورودی از هر دو جاده اصلی به کلید در 27 مارس ، در زمان Monroe County تا به حال 16 مورد از Covid-19 در حالی که کشورهای همسایه به حال به مراتب بیشتر است. اگر چه هتل ها در کلید های فلوریدا متوقف شده بود مصرف رزرو هتل حدود یک هفته قبل از آن مقامات محلی متوجه شده است که تعداد زیادی از nonresidents شد و هنوز هم پس از رسیدن در این جزایر است.

شهردار هدر Carruthers ملاقات با کلانتر محلی و دیگران و تصمیم گرفت برای جلوگیری از دسترسی به خارج از towners. مقررات جدید اجازه می دهد در ساکنان و کارمندان ضروری است در حالی که تبدیل دیگران به دور است.

در دو بازرسی, کسانی که با شیشه برچسب دلالت اقامت سابقه به یک خط در حالی که دیگران رفتن به یک خط جداگانه برای نشان دادن اسناد و مدارک به کلانتر افسران.

“این است که کلید ها. ما اعتقاد به آزادی بیان و آزادی” شهردار Carruthers گفت. “شعار ما همواره: ‘به عنوان شما هستند.’ اما من حدس می زنم در حال حاضر ما شعار ‘Come as you are — بعد از آن.'”

فلوریدا فرماندار ران DeSantis صدور یک فرمان اجرایی مارس 27 محدود کردن برخی از سفر بین ایالتی. به عنوان یک نتیجه از دولت در بخش حمل و نقل کار با فلوریدا گشت بزرگراه و فلوریدا وزارت بهداشت اجرا در دو بازرسی غربالگری رانندگان که از مناطق مهم جامعه گسترش در آلاباما/ایالتی فلوریدا خط من-10 و گرجستان/ایالتی فلوریدا خط من-95. (رژیم صهیونیستی است. DeSantis بعد دستور ساکنان به ماندن در خانه.)

در همین حال ساکنان رانندگی در لاردو, تگزاس, چهره $1,000 خوب اگر آنها را پوشش نمی دهد چهره خود را با مناسب یا موقت ماسک هنگام پمپاژ گاز.

یک مدیر کل در یک کامیون توقف در شهر را تهدید به بازداشت اگر او در خدمت کسی بدون ماسک گفت: تیفانی Wlazlowski Neuman, معاون رئیس جمهور, امور عامه برای NATSO یک گروه صنعتی است که نشان دهنده truckstops و سفر و میدان.

“کارکنان در حال کار دور ساعت برای حفظ مکان خود را تمیز و رانندگان کامیون در جاده,” او گفت:. “در حال حاضر آنها در حال خواسته به پلیس به مشتریان خود را.”

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت صادر کرده است کشت و دستور اجرایی و سیاسی در طی پنج روز در اواخر ماه مارس محدود کردن مسافران هر دو در هوا و در جاده ها است. هر کسی که رانندگی را به تگزاس از لوئیزیانا که دارای بیش از 13000 موارد متوقف خواهد شد توسط وزارت امنیت عمومی تگزاس و مورد نیاز خود به قرنطینه برای 14 روز. (رژیم صهیونیستی است. ابوت با صدور یک لیست طولانی از شهرها و ایالات متحده با اجباری خود قرنطینه قوانین برای افرادی که از فرودگاه وجود دارد.)

در حالی که قانون اساسی تضمین می کند رانندگان یک “حق سفر” — به معنی حق عبور از مرزهای دولتی — متحده نیز حق خود را به ورزش و نیروی پلیس برای محافظت از خود از بیماری گفت: Gillian Metzger, یک استاد قانون اساسی در دانشگاه کلمبیا مدرسه قانون است. حتی دولت اقدامات که هدف سفر بین ایالتی ممکن است قانون اساسی — تا زمانی که هیچ بهتر کمتر محدود جایگزین وجود دارد.

“در میان همه گیر دولت, دولت باید قدرت بسیار قوی برای ایجاد محدودیت در نام بهداشت عمومی” استاد Metzger گفت: “همانطور که می دانیم بیشتر در مورد این ویروس که ما انجام می دهیم بیشتر تست انواع محدودیت های است که خواهد شد اجازه تغییر خواهد کرد.”

یک استثنا: رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو تهدید به شکایت دولت از رود آیلند زمانی که فرماندار وجود دارد در نظر گرفته شده توقف خودرو با نیویورک پلاک در مرز مارس 28. به زودی پس از رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo تغییر تاکتیک امضای یک فرمان اجرایی آموزش هر کسی — نه فقط نیویورکی اما حتی دیگر جزایر رود — که از خارج از دولت به قرنطینه در خانه برای 14 روز.

داده ها نشان می دهد که محدودیت حرکت کمک می کند تا به کاهش میزان عفونت است. اما دولت — آیا محلی و ایالتی یا فدرال به احتمال زیاد نمی تواند نگه داشتن همه 273.6 میلیون وسایل نقلیه ثبت شده در ایالات متحده در خارج از جاده.

“بسیاری از کنترل شیوع این بیماری در ایالات متحده بستگی دارد افراد در ایالات متحده انتخاب خوب” گفت: دکتر هنری وو مدیر اموری TravelWell مرکز در آتلانتا فراهم می کند که خدمات بهداشتی برای مسافران بین المللی.

با توجه به نامتقارن ماهیت بیماری — نقاط مختلف کشور تجربه مراحل مختلف این بیماری همه گیر — او گفت: “افزایش سفر بین مناطق مختلف کشور افزایش خواهد داد و این احتمال که این امر گسترش یافته است.”

حتی AAA نشان می دهد که شما “بحث خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی” قبل از اینکه شما بروید.

برخی از کشور, معروف ترین درایوهای مانند کالیفرنیا Route 1, باز باقی می ماند. اما مقامات همراه برخی از جاده — مانند آبی ریج پارک وی — در حال تلاش برای تضعیف آن استفاده کنید. رانندگان وجود دارد هنوز هم می تواند در این نمایش دیدنی از دره شناندو, اما را پیدا خواهد کرد که دستشویی بازدید کننده مراکز و اردو در طول مسیر بسته شده است.

آلن Pietrobon استادیار از امور جهانی در ترینیتی دانشگاه بشویید. دی سی می آموزد که البته با عنوان “بزرگ به آمریکا سفر جاده ای” گفت که این دو قابل مقایسه با بیشتر محدودیت رانندگی بازگشت به بحران نفت در سال 1973 و جنگ جهانی دوم وقتی تولید خودرو متوقف شد, تمام لذت رانندگی در برخی از ایالت های شرقی به طور موقت ممنوع و جیره محدود رانندگان در بعضی از نقاط به عنوان کمی به عنوان 3 گالن گاز در هر هفته است. (“هنگامی که شما سوار به تنهایی شما سوار با هیتلر!” پوستر های تبلیغاتی هشدار داد.)

در هر دو موارد “خارج از بحران ناشی از آمریکایی ها به تجدید نظر در عادات رانندگی خود را به دلیل چیزی خارج از کنترل خود را” دکتر Pietrobon گفت. “حتی اگر شما تا به حال یک ماشین و می خواستم به درایو شما نمی تواند.”

جاده های خالی که رانندگان از منابع نیست به یک درایو, او گفت:. امروز با وجود کف کردن قیمت نفت آمریکایی ها تا حد زیادی به ماندن در خارج از جاده برای یکی دیگر از دلایل خارج از کنترل خود.

“در حال حاضر شما رانندگی اتومبیل خود را به دیگری جامعه دیده می شود به عنوان یک تهاجم خطرناک” دکتر Pietrobon گفت.

استاد Metzger قانون اساسی محقق گفت که برخی از محدودیت های اعمال شده در طول شیوع بیماری می تواند اثبات خلاف قانون اساسی اگر رانندگان در زمان آنها را به دادگاه. اما در عین حال رانندگان باید با توجه به محدودیت ها قبل از آنها به جاده: “شما ممکن است متوقف شود و یا شما ممکن است قادر به گرفتن که در آن شما می خواهید برای رفتن’,” او گفت:. “و هیچ کس متعهد یک درایو فکر من ممکن است قادر به رسیدن به جایی که من می خواهم برای رفتن با طرح دعوی در دادگاه.”

دنبال نیویورک تایمز سفر در Twitter, Instagram و Facebook. دریافت به روز رسانی هفتگی از سفر ما اعزام عضویت در خبرنامه با راهنمایی در مورد سفر دقیق مقصد پوشش ها و عکس ها از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>