‘در سمت نور’: مغلوب ساختن پیشی جستن کست شک در چین coronavirus ارقامدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: چین گزارش شده مرگ و میر و عفونت از coronavirus به نظر می رسد “کمی در سمت نور” به ما نمایندگان مجلس و اعضای جامعه اطلاعاتی متهم پکن از عمد گزارش دهی مقیاس شیوع.

“اعداد به نظر می رسد کمی در سمت نور – و من خوب بودن وقتی که من می گویند که – نسبت به آنچه بودیم و آنچه که در گزارش” رئیس جمهور ایالات متحده گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه روز چهارشنبه با اشاره به چین گزارش رسمی آمار و ارقام.

تهمت بود در پاسخ به سوال در مورد درز اطلاعات گزارش شده توسط بلومبرگ که به این نتیجه رسیدند پکن تا به حال گزارش نشده تعداد کل عفونت و مرگ و میر در این کشور تجربه کرده است.

“به اینکه آیا یا نه آنها اعداد دقیق” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من یک حسابدار از چین است.”

طبقه بندی شده هوش و گزارش و رئیس جمهور نظرات اکو سوالات مطرح در داخل و خارج از چین در مورد گزارش رسمی آمار و ارقام. به عنوان چهارشنبه, چین گزارش شده بود 82,361 عفونت و 3,316 مرگ و میر. در مقابل ایتالیا گزارش کرده است بیش از 13000 مرگ و میر و اسپانیا تا به حال بیش از 9,000.

آمریکا تایید کرده است بیش از 200 ، 000 عفونت و 4,542 مرگ و میر.

چین دارای چندین بار تغییر معیارهای آن برای یک مورد تایید شده. تا این هفته آن را شامل نمی شود بیمارانی که آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان داد هیچ نشانه ای ندارند. این هفته, تصاویری از هزاران تزئینی تحویل به خانواده ها در ووهان مرکز شیوع دامن زد حدس و گمان بیش از رسمی مرگ و میر.

در طول شیوع تعدادی از ساکنان گفت: نگهبان که اعضای خانواده خود را که نشان داد علائم این ویروس فوت کرده قبل از اینکه تست شده و شمارش شدند در مرگ و میر.

چین

انتقاد از واشنگتن به احتمال زیاد به بدتر متحده-چین تنش است. مغلوب ساختن پیشی جستن است اصرار در تماس با بیماری “چینی ویروس” با وجود پکن مخالف به اصطلاح.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و بلاغت است و باب روز پس از یک تماس با چینی ها, رهبر, خی Jinping, در هفته گذشته نفر از اعضای دولت همچنان به سرزنش چین است. روز چهارشنبه تهمت مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: کاخ سفید بود “نه فقط [در] موقعیت برای تایید هر یک از اعداد است که در حال بیرون آمدن از چین است.”.

دبورا Birx عضو مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus گروه ضربت گفت: ما در جامعه پزشکی شاهد شیوع بیماری به عنوان “جدی اما کوچکتر از هر کسی انتظار می رود به دلیل من فکر می کنم احتمالا ما گم شد مقدار قابل توجهی از داده ها”.

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره این هفته به نام برای رسیدگی به امکان پوشش توسط چین و همچنین ناپدید شدن سه شهروند روزنامه نگاران نیش بن چن Qiushi و لی Zehua که رفت از دست رفته پس از گزارش از ووهان.

مایکل McCaul رتبه بندی جمهوریخواه در کمیته روابط خارجی مجلس گفت: در بیانیه ای اعلام کرد: “آنها به دروغ جهان در مورد انسان به انسان انتقال ویروس خاموش پزشکان و روزنامه نگاران که سعی به گزارش حقیقت و در حال حاضر ظاهرا پنهان کردن دقیق تعداد افرادی که تحت تاثیر این بیماری است.”

نبراسکا سناتور بن Sasse توصیف پکن گزارش به عنوان “زباله تبلیغات” اضافه کردن در یک بیانیه گفت: “بدون اظهار نظر در هر گونه اطلاعات طبقه بندی شده این بسیار دردناکی آشکار است: حزب کمونیست چین است دروغ است دروغ می گوید و ادامه خواهد داد به دروغ در مورد کوروناویروس برای محافظت از این رژیم است.”

در روز پنج شنبه رسمی روزانه مردم منتشر سرمقاله در آن صفحه متهم ما از سرزنش غیر خودی و تشویق بیگانه ستیزی در حالی که “طفره رفتن از مسئولیت”.

“در تاریخ ایالات متحده بهداشت عمومی بحران کرده اند که اغلب همراه با stigmatisation برخی از گروه های قومی و کشورهای” مقاله گفت. “مبارزه با هم تنها گزینه در حال حاضر … آمریکا و چین باید مقدار زیادی برای یادگیری از یکدیگر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im