در پست-COVID-19 بازگشایی تهمت وزن بزرگترین تصمیم زندگی من’

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که تعیین زمانی که آن را امن خواهد بود به رها اجتماعی فاصله دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش coronavirus است “بزرگترین تصمیم زندگی ام داشته ام را.”

با بستری شدن نرخ از COVID-19 افتادن در نیویورک و کالیفرنیا اما تعداد کلی موارد هنوز هم رو به افزایش در ایالات متحده تهمت صرف مقدار از روز جمعه جلسه توجیهی coronavirus وظیفه نیروی پرداختن به این سوال از زمانی که این کشور می تواند انتظار می رود به بازگشت به حالت عادی. در حالی که دولت با استانداران نگه قدرت به محدودیت هایی که فلج فعالیت های اقتصادی در سراسر کشور مغلوب ساختن پیشی جستن قاب این موضوع را به عنوان خود را بار.

“من نمی دانم اگر من تا به حال یک بزرگتر تصمیم از آن, اگر شما فکر می کنم درست است ؟ منظورم این است که فکر می کنم تصمیم کسی گفت: “این کاملا به رئیس جمهور آن است. من نمی دانم اگر من تا به حال یک بزرگتر تصمیم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما من قصد دارم برای فراگیر خودم با بزرگترین ذهن. نه تنها بزرگترین ذهن در بسیاری از کسب و کارهای مختلف از جمله کسب و کار و سیاست و عقل و ما در حال رفتن به تصمیم گیری و امیدوارم آن را به تصمیم گیری درست. من به این می گویند ما می خواهیم به آن را به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که هفته آینده او را اعلام تشکیل یک “باز کردن در کشور ما شورای” طراحی شده برای هماهنگی شروع اقتصاد که شامل برخی از فرمانداران دولت. اما او بارها و بارها تاکید کرد که او در نهایت می شود یک مسئول است.

“من می توانید گوش دادن به 35 نفر است. در پایان من به تصمیم گیری و من از آن فکر می کنم تا دیروز من گفت: “شما می دانید این است که یک تصمیم بزرگ.’ من می خواهم به هدایت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من می خواهم به هدایت آنها [Dr. Anthony Fauci و دکتر دبورا Birx] من قصد دارم برای هدایت شود معاون رئیس جمهور ما. من قصد دارم برای تصمیم گیری بر اساس بسیاری از نظرات مختلف. برخی را شاید اختلاف نظر دارند و برخی را — من دوست دارم به آن را ببینید که در آن آنها نمی مخالفم.”

یک سوال کلیدی در این جلسه مطرح شد جف میسون از رادیو فردا که به ذکر است که مدل های آماری در حال حاضر پیش بینی کاهش تعداد کل مرگ و میر ناشی از COVID-19 — به عنوان چند به عنوان 60,000 از طیف وسیعی از 100,000 به 240,000 — “مبتنی بر اجتماعی فاصله ادامه طریق ممکن است.” او ادامه داد: “اگر شما برای باز کردن اقتصاد در مارس 1 یا مدتی در آن ماه خواهد بود که تاثیر این مدل از نظر مرگ و میر است که شما انتظار می رود؟”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید در روز جمعه. (AP Photo/اوان Vucci)

مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت تبدیل میکروفون به Birx که اذعان قضیه از این سوال — که, مدل سازی, فرض تداوم اجتماعی فاصله احتیاطی از طریق پایان ماه آینده — اما به سرعت segued به بحث در مورد چگونه “این مدل ها اطلاع داده و شما می توانید ببینید چقدر که مدل تغییر در این کار شگفت انگیز مردم آمریکا.” در یک مجموعه پاسخی است که به استناد “تجزیه و تحلیل چند متغیره” و گسترش “اعتماد به نفس باند” در نمودار انتظار مرگ او در ضمنی که مراحل دیگر مانند تماس با ردیابی که برخی از ایالت ها قرار داده اند به اثر می تواند آن را عملی برای استراحت برخی از این دقیق تر اجتماعی فاصله دستورالعمل.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس اصلاح این تریبون به یک مطلب پاسخ مستقیم بر طولانی تمایل به “درمان که بدتر از بیماری”: “نمی توانستم آن منجر به مرگ ؟ ماندن در خانه منجر به مرگ نیز, و آن را بسیار آسیب زا برای این کشور است. ماندن در خانه اگر شما نگاهی به اعداد است که منجر به یک نوع متفاوت از مرگ, شاید, اما آن منجر به مرگ نیز می باشد.”

هنوز رئیس جمهور اذعان کرد که رها اجتماعی فاصله بیش از حد به زودی می تواند نتیجه در شعلهور شدن این ویروس عنوان شده است دیده می شود در کشورهایی مانند کره جنوبی و ژاپن است. همه این عوامل مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کمک می کند به آنچه که او به نام “بزرگترین تصمیم زندگی من است.”

“من قصد دارم که به تصمیم گیری و من تنها به امید خدا این تصمیم درست است. اما من می خواهم بگویم, بدون سوال, این بزرگترین تصمیم گیری است که من تا به حال به را.”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • جدید اخبار یاهو/YouGov coronavirus های نظرسنجی ها نشان می دهد آمریکایی ها تبدیل در برابر تهمت

  • پزشکان بازاندیشی coronavirus: ما با استفاده از هواکش راه اشتباه است ؟

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • زندگی پس از همه گیر: چگونه خواهد coronavirus تغییر ما ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>