در دادن سهشنبه ایستاده با روزنامه نگاری است که در کنار علم | جان MulhollandRelaying اطلاعات دقیق در دوره عادی از وقایع حیاتی است. دقیق دولت در دوره عادی از حوادث نیز حیاتی است. اما این نه زمان عادی. و توانایی ما برای انجام توابع از یک, اخبار سازمان متکی به منابع مالی که مبتنی بر شواهد گزارش نیاز دارد.

اما نگهبان در کنار بسیاری از کسب و کار شده است به طور قابل توجهی تحت تاثیر این بیماری همه گیر. مانند بسیاری از اخبار دیگر سازمان های ما رو به سقوط بی سابقه درآمد تبلیغات که بیشتر مخاطره صنعت پایداری.

ما تکیه می کنند برای همیشه-میزان بیشتر در خوانندگان ما هر دو برای نیروی اخلاقی به ادامه انجام روزنامه نگاری در یک زمان مثل این و برای قدرت مالی به منظور تسهیل که گزارش.

و شده است وجود دارد هرگز یک نیاز بیشتری برای این گزارش. در زمانی که علم و عقل باید فرمان سیاست عمومی ما دیدن حدس و غریزه رانندگی ما را به پاسخ. از شعار تست نشده هیدروکسی کلروکین به نشان می دهد خوردن سفید کننده کاخ سفید دارای تهویه ضد علم است. Drs Birx و Fauci شده اند اما در سکوت. در ضمن ضد vaxxers storming دولت capitols و نفوذ مستند شد.

علم مبارزه سخت شنیده می شود اما drumbeat از منافع اقتصادی در حال غرق شدن آن است. نگهبان, اما, ادامه خواهد داد به علم صدا به طوری که ما می تواند تصمیم گیری آگاهانه بر اساس اطلاعات نه دگم. حتی به عنوان coronavirus موارد افزایش سراسر این کشور تبدیل شده است پریمیر-in-chief برای بازگشایی متحده است. منطق دیکته کنیم اما در غیر این صورت منطق و دلیل در تامین کوتاه مدت هستند. و این تصمیم گیری مهم است. این مهم است که, اخبار سازمان های درستی invigilate سیاست های دولت و نشان می دهد که چگونه این شکل زندگی مردم و مرگ و میر خود را. بدون reader پشتیبانی از توانایی ما برای انجام این کار محدود خواهد شد.

در پوشش ما به تاریخ ما برجسته چگونه این بیماری همه گیر است که به طور نامتناسبی تحت تأثیر مردم رنگ – هر دو خود را سلامت اقتصادی و تندرستی. آمریکایی های آفریقایی تبار در حال مرگ بوده اند در تعداد رکورد زیرا آنها اغلب زندگی در محیط های آلوده اند و کمتر دسترسی به مراقبت های بهداشتی و باید بیشتر در زمینه شرایط با توجه به سمی استرس است. در شرایط اقتصادی و اسپانیایی آمریکایی ها شده اند و سخت ترین ضربه. این دروغ به اصطلاح “رونق اقتصاد” بود که در حال حاضر در خدمت میلیون ها و میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. مسابقه است هرگز دور از سطح کشور نابرابری. با این همه گیر آن است که در جلو و مرکز.

و ما در پروژه خاص از دست در خط مقدم ما تعیین شده برای ثبت زندگی و مرگ و میر کارگران خط مقدم. بسیاری از این کارگران مهاجران – حتی به عنوان این دولت با استفاده از همه گیر بیشتر به آن جنگ حقوقی و مهاجرت های غیر قانونی.

به عنوان یک خارج اخبار سازمان که مقر آن در بریتانیا می توانیم دیدگاه های مختلف به برخی از رفتارهای عجیب و غریب مشهود در سراسر این بیماری همه گیر. در هر کشور دیگر مردان مسلح با نیمه اتوماتیک سلاح طوفان به ساختمان های دولتی خواهد بود به عنوان “شبه نظامیان مسلح” و یا “افراط گرایان”. اما در اینجا آنها را تشویق رییس جمهور است. به عنوان رشیدا Tlaib این کنگره از میشیگان گفت: در تعطیلات آخر هفته: “مردم سیاه و سفید دریافت اعدام توسط پلیس فقط برای موجود, در حالی که مردم سفید لباس پوشیدن و مانند شبه نظامی, اعضای, حمل, حمله, سلاح های مجاز به تهدید دولت قانونگذاران و کارکنان است.”

به عنوان ما گفت: اینها نه زمان عادی. و در یک زمان مثل این مستقل اخبار سازمان که مبارزه برای اطلاعات بیش از دگم و واقعیت بیش جعلی است که نه تنها اختیاری. از آن ضروری است.

در این نسخه ویژه از روز شنبه و به عنوان مدل کسب و کار ما می آید و حتی بیشتر تحت فشار ما دوست دارم برای شما در نظر حمایت از ما به طوری که ما می توانیم انجام است که کار ضروری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>