در Coronavirus آمریکایی ها هنوز هم اعتماد کارشناسان

اعتبار…استخر عکس سارا Silbiger

برای ماه رئیس جمهور تهمت شده است در تناقض بهداشت عمومی خود را بیش از مشاوران پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

بیش از که در همان زمان در مکان عمومی, پیام های بهداشتی در مورد این ویروس شده اند تغییر. مشاوره که ماسک ندارد لازم را به توصیه به پوشیدن ماسک. ارشاد در برابر تجمع جرم شد نرم در مواجهه با موج اخیر سیاسی تظاهرات.

رسانه های اجتماعی دعوا و پوشش اخبار تمایل به تمرکز بر روی maskless-و-angry; در بزرگ و مخاطره آمیز تجمعات عمومی و آزار و اذیت مقامات بهداشت عمومی. اما نیویورک تایمز/سینا کالج نظرسنجی نشان می دهد اکثریت بزرگی از آمریکا ثبت نام رای دهندگان بی سر و صدا اعتماد مشاوره از کارشناسان پزشکی.

“من فکر می کنم وجود دارد بیش از حد بدبینی در مورد آمریکا اعتماد در علوم گفت:” الیزابت Suhay استادیار دولت در دانشگاه آمریکایی.

این نظرسنجی نشان می دهد که تعدادی زیادی در سراسر حزبی تقسیم اعتماد دانشمندان پزشکی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری هر چند دموکرات هستند بیشتر اعتماد از جمهوری خواهان بیش از همه. سطوح شبیه به کسانی که در نظرسنجی قبلی در این گیر و در سال قبل از آن نشان می دهد که سیاسی از coronavirus پاسخ است و نه تخریب اعتبار علم است.

در زمان بررسی 84 درصد از رای دهندگان گفتند که مورد اعتماد دانشمندان پزشکی به ارائه اطلاعات قابل اعتماد در مورد ویروس با 90 درصد از دموکرات ها و 75 درصد از جمهوری خواهان اعتماد به کارشناسان. به طور کلی اعتماد به C. D. C. شد 77 درصد — 71 درصد در میان جمهوری خواهان و 83 درصد در میان دموکرات ها.


به اشتراک گذاری از رای دهندگان که اعتماد هر منبع برای اطلاعات دقیق در مورد کوروناویروس
همه

دموکرات ها

جمهوری خواهان

مستقل

دانشمندان پزشکی

84%

90

75

86

مراکز کنترل بیماری ها

77

83

71

79

Dr. Anthony Fauci

67

81

51

67

ملی, اخبار رسانه های

30

50

7

28

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

26

4

66

21

(n=646)

(237)

(157)

(203)

همه

دموکرات ها

جمهوری خواهان

مستقل

دانشمندان پزشکی

84%

90

75

86

مراکز کنترل بیماری ها

77

83

71

79

Dr. Anthony Fauci

67

81

51

67

ملی, اخبار رسانه های

30

50

7

28

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

26

4

66

21

(n=646)

(237)

(157)

(203)

همه

Dem.

تشکر.

Ind.

پزشکی

دانشمندان

84%

90

75

86

C. D. C.

77

83

71

79

دکتر آنتونی

Fauci

67

81

51

67

ملی

رسانه های خبری

30

50

7

28

دونالد

مغلوب ساختن پیشی جستن

26

4

66

21

(n=646)

(237)

(157)

(203)


بر اساس نیویورک تایمز/سینا کالج نظرسنجی از 1,337 ثبت نام رای دهندگان از ژوئن 17 تا 22 ژوئن. سوالات نشان داده شده خواسته شد از نیمی از پاسخ دهندگان. کسانی که نمی شناخت با حزب عمده نشان داده نمی شوند.

جاناتان فرگوسن یک عامل املاک و مستغلات در مرکزی میشیگان و خود توصیف محافظه کار می گوید که او محافظه کار دوستان که در برابر سلامت عمومی اقدامات به عنوان تخلفات از حقوق خود است. اما او تا حد زیادی پشتیبانی می کند اقدامات خود را فرماندار گرچن Whitmer یک دموکرات که اعمال اقدامات کنترلی در اعتراض رئیس جمهور است.

“هنگامی که شما چیزی است که خارج از جعبه — جدید جهانی همه گیر — این نوع مانند بیایید ahold از این و ببینید که در آن ما هستند” گفت: آقای فرگوسن 39. “ما حقوق نمی خواهید در هر نقطه.”

حتی به عنوان اعتماد به دولت و بسیاری از متخصصان شده است کاهش دهه آمریکایی ها اعتماد به کارشناسان پزشکی تمایل به باقی می ماند بالا است. گالوپ نشان داده است به طور مداوم رتبه بندی بالا برای پزشکان و داروسازان در اقدامات “صداقت و اخلاق است.”

مرکز تحقیقات پیو که در حال مطالعه اعتماد به دانشمندان پس از سال 2016 دیده می شود به طور مداوم نمرات بالا برای کارشناسان پزشکی. آن مطالعه اخیر از مه نشان داد که 89 درصد از آمریکایی ها اعتماد به نفس بود که کارشناسان پزشکی بودند اقدام “در جهت منافع عمومی است.”

“ما به دنبال در دراز مدت کاهش اعتماد در موسسات از جمله مقامات منتخب به خصوص و همچنین در رسانه ها گفت:” کری Funk که رهبری پیو تیم. “این در مقایسه با آن است.”

اما به عنوان مردم chafed تحت محدودیت های اقامت-در-خانه سفارشات و به عنوان coronavirus مورد اعداد شروع به افزایش کرده و دوباره آن اظهار داشت: اعتماد به کارشناسان ممکن است به صورت یک آزمون جدید. برخی از دانشمندان علوم سیاسی نگران هستند که با توجه به لایههای سیاسی به این ویروس در پاسخ و ماه از گیج کننده و یا متضاد مشاوره از کارشناسان آن ممکن است سخت به بسیج عمومی به دنبال بهداشت عمومی دستورالعمل در راه آنها در اوایل ماه از وقوع.

شواهد نشان می دهد که اعتماد خوب است پیش بینی کننده رفتار — افرادی که اعتماد به کارشناسان پزشکی هستند احتمال بیشتری برای توجه به توصیه های خود را. که کمک می کند تا توضیح گسترده انطباق با توصیه به تعطیل کردن کسب و کار و ماندن در خانه در بهار امسال و با دیگر سیاست های ابداع شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

اما تحقیقات همچنین نشان می دهد دو عامل کلیدی تمایل به رقیق اعتماد در بهداشت عمومی: قطب بندی سیاسی و پیام های مخلوط. هر دو در حال حاضر در این بحران است. سارا Gollust استادیار در دانشگاه مینه سوتا که در مطالعات ارتباطی از سیاست های بهداشتی و نگرانی که در حال حاضر سطح اعتماد عمومی ممکن است شروع به ساییده شدن. “روند شروع به بد و بد باقی مانده است,” او گفت:.

این کارشناس در پاسخ به این بیماری معطوف شده به عنوان دانشمندان بوده است یادگیری در مورد بهترین شیوه ها در زمان واقعی است. مشاوره اتحادش را تغییر در ارزش ماسک در مورد اینکه آیا بیماران بدون علامت می تواند به گسترش این بیماری و اینکه آیا این بیماری می تواند به راحتی از طریق سطوح. چنین گیج کننده پیام می تواند باعث شود مردم به پرتاب کردن دست خود و چشم پوشی از هر گونه مشاوره.

جیمی بالارد که با این نسخهها کار به عنوان یک پیمانکار و فروش آتش بازی فقط در خارج Wichita, کن., گفت: او شک و تردید از دولت مقامات بهداشتی هنگامی که آنها شروع به منع مردم از پوشیدن پوشش صورت در ماه فوریه و او تا به مدت طولانی است که با احتیاط از تلویزیون و رسانه های خبری. به عنوان یک سابق E. M. T. پوشیدن ماسک برای جلوگیری از انتقال بيماري واضح به نظر می رسید به او. آقای بالارد ثبت شده جمهوری خواه طرح را به رای دادن به رئیس جمهور انتخابات.

“من فکر می کنم آنها در تلاش بودند برای جلوگیری از کمبود مراقبت های بهداشتی کارگران — و اگر که می تواند در این مورد پس از آن فقط می آیند و می گویند آن گفت:” آقای بالارد, 54. “هنگامی که شما به دروغ به من من می دانم که شما دروغگو. این بسیار ساده است: Once bitten twice shy.” او گفت: هر چند که او می کند اعتماد خود, دکتر.

همه گیر شده است همچنین سیاسی تقریبا از ابتدا. رئیس جمهور تهمت خواسته است تا با استفاده از اثبات نشده درمان سریع تر بازگشایی کسب و کار و اتکای کمتر بر تست. وجود دارد برخی از روشن شدن ارتباط بین رفتار خود و رفتار پارتیزان. تماس های خود را برای استفاده گسترده از اثبات نشده مالاریا درمان راند تا نسخه برای مواد مخدر است. تحقیر خود را به صورت ماسک به نظر می رسد منعکس شده در نرخ نسبتا پایین تر از استفاده از ماسک در میان جمهوری خواهان — اگر اکثریت جمهوری خواهان در زمان سروی گفت: آنها با پوشیدن ماسک حداقل برخی از زمان.

تحقیقات پیو نشان داده است که افرادی که با تکیه بر کاخ سفید برای اطلاعات در مورد ویروس تمایل به فکر می کنم این بیماری و همه گیر هستند و کمتر خطرناک از افرادی که اخبار خود را از ملی یا محلی اخبار رسانه ها است.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 24 ژوئن 2020

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


در ماه مه بیش از 1200 بهداشت حرفه ای امضا نامه ای سرگشاده حمایت از مشارکت در تظاهرات عمومی پس از جورج فلوید قتل, حادثه واژگونی زودتر تماس برای جلوگیری از چنین تجمع جرم.

در این صورت از کسانی که headwinds سطوح بالای اعتماد دانشمندان قابل توجه هستند. “من را دیده اند شواهد زیادی است که اعتماد به دانشمندان یا اعتماد در جامعه علمی فرسوده گفت:” مت Motta, استادیار علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی اوکلاهما که مطالعات تقاطع سیاست و علم است. اما او گفت که او هنوز در مورد آینده نگران به خصوص اگر یک واکسن تایید شده است که نیاز به گسترده پذیرش برای محافظت از یک جامعه است.

این بار به بررسی برخی از شواهد نشان می دهد که سیاست coronavirus می تواند به داشتن یک اثر. حتی اگر مردم می گویند آنها اعتماد دانشمندان پزشکی در کل اعتماد خود را از Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در حال حاضر پایین تر و حزبی. تنها 51 درصد از جمهوری خواهان به او اعتماد در حالی که 81 درصد از دموکرات ها انجام دهد.

و سازگار با دیگر نظرسنجی اعتماد در اخبار رسانه ها کم است به ویژه در میان جمهوری خواهان. تنها 7 درصد از جمهوری خواهان می گویند که آنها اعتماد ملی رسانه های خبری به ارائه اطلاعات دقیق در مورد ویروس. که می تواند یک مشکل از آنجا بیشتر آمریکایی ها در حال یادگیری در مورد این بیماری همه گیر از گزارش های خبری از از خود شخصی دکتر یا C. D. C. سایت.

آیا اعتماد عمومی در مقامات ماندگار ممکن است به طور فزاینده مهم در ماه های آینده اگر شرایط همچنان به بدتر در ایالات تگزاس و آریزونا و یا اگر یک واکسن می شود آماده می کند.

Mollyann برودی یک معاون اجرایی رئیس جمهور در بنیاد خانواده کایزر, که انجام نظرسنجی های مختلفی اندازه گیری coronavirus پاسخ گفت: او زده بود گسترده ای اتفاق و انطباق منعکس اوایل نظرسنجی. “ما با داشتن یک تجربه مشترک و مردم تمام شد آن را انجام می دهند — این شماره من را دیده اند هرگز در بررسی کار,” او گفت:. “ترس من این است که به این سیاسی شدن اطلاعات همچنان به عنوان کارشناسان کمتر روشن در مورد دقیقا همان چیزی را به مردم بگویید و کمتر در این پیام که تجربه مشترک است شروع به ذوب دور.”


سابرینا Tavernise کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de