Olivia de Havilland, star, رفته بر باد, می میرد در 104

Olivia de Havilland, معطر, ملکه, هالیوود, صحنه و لباس, درام, درگذشت, در سن 104.

به گزارش هالیوود او روزنامه نگار گفت او مرده بود از علل طبیعی در پاریس که در آن او زندگی می کردند.

در حالی که De Havilland برنده بهترین بازیگر جایزه اسکار برای نقش خود را در سال 1946 به هر یک خود را دارد و در سال 1949 را اری برنده زن – او باقی مانده است بهترین راه حل برای عملکرد خود را به عنوان stoical ملانی همیلتون ویلکس در سال 1939 کلاسیک بر باد رفته.

متولد در توکیو و مطرح در کالیفرنیا خواهر بزرگتر به همکار بازیگر Joan Fontaine De Havilland ساخته شده او اولین صفحه نمایش در مکس راینهارت را اسراف 1935 اقتباس از A Midsummer night’s Dream. او در ادامه به شلیک هشت همکاری با Errol Flynn, از جمله در کاپیتان خون آنها فوت با چکمه های خود را و ماجراهای رابین هود.

De Havilland تخصص بود سنگین و روح زیبایی است. “بازی bad girls با مته سوراخ” او یک بار ادعا کرد. “من همیشه به حال بیشتر شانس خوب-دختر نقش زیرا آنها نیاز به بیشتر از یک بازیگر.” اما این بازیگر نرم بیرونی پنهان یک هسته از فولاد است. در 1940s او با موفقیت شکایت برادران وارنر در یک نقطه عطفی حاکم است که به کمک شکستن stranglehold از ما studio سیستم. “من گفته بود من هرگز دوباره کار اگر من برنده یا اگر من از دست رفته” او بعدها به یاد می آورد. “[اما] وقتی که من برنده آنها تحت تاثیر قرار گرفته بودند و نمی خرس کینه.”

De Havilland در واقع به ادامه کار مهمترین سر و صدا تحسین پرتره از بیماری های روانی در سال 1948 درام The Snake Pit. اما صفحه نمایش اعتبارات کاهش یافته پس حرکت او را به پاریس در اواسط 1950s. او به نظر می رسد در جوجه در قفس, Robert Aldrich Hush … Hush, Sweet Charlotte و 1970s TV miniseries ریشه: نسل بعدی. به دور از دوربین ها او ترجیح داده آموزش مدرسه یکشنبه در کلیسای محلی.

او مدال ملی هنر در سال 2008 و به طور خلاصه آمده از بازنشستگی به روایت 2009 آلزایمر, مستند, من به یاد داشته باشید بهتر است زمانی که من رنگ. در سال 2018 او راه اندازی یک اقدام قانونی در برابر تلویزیون نشان می دهد دشمنی: بت و جوآن (در مورد رقابت بین همکار ستاره بت دیویس و جوآن کرافورد) اما با توجه پرتاب شد در خارج از دادگاه.

در بعد زندگی او اصرار داشت اقدام تا به حال تا حد زیادی از دست داده و جذابیت آن. “زندگی پر از حوادث از اهمیت زیادی,” او گفت: یک مصاحبه. “است که بیشتر جذب و غنی سازی بیش از یک فانتزی زندگی است. من نمی نیاز به یک فانتزی زندگی به عنوان یک بار من. که زندگی از تخیل و من تا به حال یک نیاز بزرگ برای آن است. فیلم کامل شد به معنی رضایت است که نیاز دارید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>